גלריות ללא תשלום בבריטניה. יצירות מופת…בחינם.

לא בכל יום יוצא לכם לצפות ביצירות מופת בחינם. טוב, אלא אם כן אתם בבריטניה. מיצירות נודעות ועד מייצבים שנויים במחלוקת ואמנות של גאוני הדור הבא. תוכלו להתפנק מההיצע הרחב של גלריות החינם בלונדון וברחבי בריטניה.

נתחיל בקלסיקות. אינכם יכולים להרשות לעצמכם להחמיץ את החמניות של ון גוך ב- National Gallery  בלונדון, את הפורטרטים התקיפים של המלך הנרי ה-8 ב National Portrait Gallery בלונדון, את האישה הבוכייה של פיקסו ב Tate  Liverpool  את האוסף הגדול ביותר בעולם של הפרה-רפאליטים ב Birmingham Museum and Art Galleryאו את ה"ליידי אוף שאלוט" של ווטרהאוס ב TateBritain בלונדון.

שנו מעט את האווירה ב Tate Modern , גלריה מודרנית ללא תשלום השוכנת בתוך תחנת כוח ישנה לגדות נהר התמזה בלונדון. כאן תמצאו את רות'קו, פולוק, וורהול והוקני, לצד אמן היצירתי חדש המציג ב-Turbin Hall.

גלריות הן דרך נהדרת לגלות יותר על היסטוריה של מקום מסוים. בקרו ב Millennium Gallery  בשפילד, שם תוכלו לגלות את היסטוריית המסחר של המקום באוסף עבודות מתכת, או את האוסף הקבוע ב Burton Art Gallery  בדבון, הצולל אל תוך ההיסטוריה המקומית של האזור.

מתחשק לכם משהו אחר? שלבו בין תרבות והתעמלות ב Yorkshire  Sculpture Park , שם תמצאו 2,023,428 מטרים מרובעים של נוף היסטורי ותצוגות באוויר הפתוח של כמה מהאמנים הטובים בעולם, בנוסף לחמש גלריות מקורות נפלאות.

אם אתם חובבי פיסול, אל תחמיצו את ה Henry Moore Institute בלידס, שם מציגות שלוש גלריות פיסול מודרני והיסטורי בשורה של תצוגות.

כל זאת, מבלי להוציא אגורה מכיסכם. מה עוד אפשר לבקש?

אטרקציות מומלצות בחינם בעולם אטרקציות מומלצות בעלי ענין בעולם אטרקציות מומלצות לגיל הזהב אטרקציות מומלצות למבוגרים אטרקציות מומלצות למשפחה אטרקציות מומלצות לצעירים אטרקציות נגישות בריטניה, גלריות, חינם

רוצים לעזור לאתר טיולים? לחץ כאן

גישה חדשה כאן הסוכנים נלחמים עליך ולא שאתה תרדוף אחרים

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות