• תַפרִיט
  • תַפרִיט

גני החיות הטובים בבריטניה

דף הבית » גני החיות הטובים בבריטניה

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 4 דקות

גני החיות מהווים אטרקציה פופולרית בבריטניה מאז המאה ה-19. למעשה בבריטניה נבנו לראשונה בתי הזוחלים, בתי החרקים, האקווריום הציבורי, וגן החיות לילדים. ביקור באחד מגני החיות המדהימים של בריטניה הוא בילוי נהדר שמתאים לכל המשפחה. הנה כמה מגני החיות הטובים בבריטניה :

גן החיות בלונדון (London Zoo)

בגן החיות המתפרש על 36 דונמים ומכיל יותר מ-650 מינים שונים של בעלי חיים תוכלו לראות סוגים שונים ומשונים של יונקים, ציפורים, דו-חיים, זוחלים, חסרי חוליות ודגים. מומלץ לצפות בהאכלה היומית של האריות והפינגווינים, ולפגוש את הקופים במתחם הייעודי שעוצב בסגנון יערות הגשם של בוליביה.

מחיר : מבוגר – 16.00 ליש”ט ; ילד – 12.50 ליש”ט ; ילדים מתחת לגיל 3 חינם. המחירים כוללים תרומה לגן החיות.

מידע נוסף : אתר גן החיות בלונדון

גן החיות בקולצ’סטר (Colchester Zoo)

בקולצ’סטר חיים מעל 200 מינים שונים של בעלי חיים, רבים מהם מוגדרים בסיכון או בסכנת הכחדה. בגן חיות זה נמצא אחד מאוספי החתולים והיונקים הטובים באירופה, כך שמומלץ לא להחמיץ את “אזור העמק” (Valley Zone), בו תוכלו לראות קופים מסוג מדליין (Medellin) ועכביש (Spider), את “סלע הארי” (Lion Rock), בו מאכילים את האריות האפריקאים, ואת “עמק הנמר הלבן” (White Tiger Valley), בו תוכלו לראות מקרוב את הנמרים הלבנים ואת אוכלי הנמלים הענקיים.

מחיר : מבוגר – 13.99 ליש”ט ; ילד – 7.75 ליש”ט ; ילדים מתחת לגיל 3 חינם.

מידע נוסף : אתר גן החיות בקולצ’סטר

גן החיות בבריסטול (Bristol Zoo Gardens)

מקום מושלם לבילוי מלא חוויות עם כל המשפחה, בגן החיות בו משוטטים מעל 400 מיני בעלי חיים, החל מאריות ועד חיפושיות אהבה. בגן החיות תוכלו גם ללמוד על מקומות המחייה של בעלי החיים השונים בטבע. מומלץ לטייל בשביל אולימפיאדת החיות ולנסות לשבור את שיאי בעלי החיים.

מחיר : מבוגר – 11.50 ליש”ט ; ילד – 7.25 ליש”ט ; ילדים מתחת לגיל 3 חינם ; כרטיס כניסה משפחתי (2 מבוגרים ו-2 ילדים) – 34.00 ליש”ט. המחירים כוללים תרומה לגן החיות.

מידע נוסף : אתר גן החיות בבריסטול

גן החיות בבנהם, נורפולק (Banham Zoo, Norfolk)

בגן החיות בנהם תוכלו למצוא מעל 1000 מינים שונים של בעלי חיים על פני 35 דונמים של פארקים וגנים. גן החיות פעיל כבר למעלה מ-30 שנים וחבר באיגוד גני החיות של בריטניה, מה שמחייב אותו לשמור על זנים נכחדים. אל תפספסו את תצוגות האורווה והעופות הדורסים, בהן תוכלו לראות בעלי חיים מקרוב.

מחיר : מבוגר – בין 10.95 ל-11.95 ליש”ט ; ילד – בין 7.50 ל-7.95 ליש”ט (המחירים תלויים בתאריך) ; ילדים מתחת לגיל 3 חינם.

מידע נוסף : אתר גן החיות בנהם

גן החיות בדאדלי (Dudley Zoo)

בגן חיות זה תוכלו להתבונן על כמה בעלי החיים הגדולים והנדירים ביותר באירופה, וגם לסייר בטירת דאדלי (Dudley Castle) שנמצאת באזור. שרידי הטירה מהמאה ה-11 צופים על גן החיות, בו נמצאים מעל 200 מיני בעלי חיים מרחבי המדינה. מומלץ להשתתף באטרקציית “זנבות הקופים” ((Monkey Tails, בה תוכלו להיפגש מקרוב עם קופי הסנאי, המרמוסט והגואלדיס.

מחיר : מבוגר – 9.95 ליש”ט (כולל תרומה לגן החיות) ; ילד – 6.95 ליש”ט ; ילדים מתחת לגיל 3 חינם.

מידע נוסף : אתר גן החיות בדאדלי

גן החיות באדינבורג (Edinburgh Zoo)

גן החיות שבעיר אדינבורג הוא אטרקציית חיי הטבע הגדולה והמרהיבה ביותר בסקוטלנד, בו תוכלו לראות כ-1000 מינים שונים של בעלי חיים. הגן ממוקם באזור פארק יפיפה בשולי אדינבורג, וגם בו פועלות תוכניות שימור מיוחדות במטרה להגן על בעלי החיים שנמצאים בסכנת הכחדה. את ביקורכם תוכלו להעביר בנחת על רכב טיולים מיוחד, כולל הדרכה ללא עלות נוספת.

מחיר : מבוגר – 10.50 ליש”ט ; ילד – 7.50 ליש”ט ; ילדים מתחת לגיל 3 חינם ; כרטיס משפחתי – החל מ-34 ליש”ט. המחירים כוללים תרומה לגן החיות.

מידע נוסף : גן החיות באדינבורג

 – 

גן החיות בצ’סטר (Chester Zoo)

צ’סטר הוא אחד מגני החיות הגדולים בבריטניה. אם תרצו לסייר בכל אזורי הגן, קרוב לוודאי שלא תסיימו ביום אחד. המקום הוא ביתם של מעל 7000 סוגי בעלי חיים המייצגים כ-400 מינים, כך שתמיד יהיה על מה להסתכל. כמחצית מהמינים בגן החיות צ’סטר הינם מינים בסכנת הכחדה, ונמצאים בתוכנית שימור מיוחדת. בביקורכם בגן, אל תפספסו את המופע “צאבו” (Tsavo) – חוויית הקרנפים השחורים, בה תוכלו לצפות בשבעת הקרנפים השחורים של גן החיות.

מחיר : מבוגר – 14.95 ליש”ט ; ילד – 10.95 ליש”ט ; ילדים מתחת לגיל 3 חינם ; כרטיס משפחתי (2 מבוגרים ו-2 ילדים) – 49.50 ליש”ט. המחירים כוללים תרומה לגן החיות.

מידע נוסף : אתר גן החיות בצ’סטר

גן החיות בניוקאי (Newquay Zoo)

הגן נמצא באזור גנים תת-טרופיים לחים ומאכלס בתוכו חיות רבות מכל רחבי העולם הנמצאות בסכנת הכחדה. בין החיות הנדירות ניתן למצוא את הפנדה האדומה, למור הצווארון האדום, השונר הסיבירי וחיות נוספות רבות הנמצאות בתוכנית השימור והרבייה של הגן. אל תפספסו את הפינגווינים העליזים בביתם החדש, הם בטוח ישמחו את הילדים!

מחיר : מבוגר – 8.95 ליש”ט ; ילד – 6.00 ליש”ט ; ילדים מתחת לגיל 3 חינם ; כרטיס משפחתי (2 מבוגרים ו-2 ילדים) – 25.00 ליש”ט. המחירים כוללים תרומה לגן החיות.

מידע נוסף : אתר גן החיות בניוקאי

פארק דרוסילאס, מזרח סאסקס (Drusillas Park, East Sussex)

פארק דרוסילאס הוא אחד מגני החיות הקטנים הטובים בבריטניה, בו תוכלו למצוא סביבה רגועה וידידותית לילדים. גן החיות מאפשר מבט מקרוב אל בעלי החיים באמצעות סגנון עיצוב ייחודי של אזורי הצפייה. במקום ישנו אזור משחקים במיוחד עבור הילדים, בו מתקנים מיוחדים כמו “ממלכת הקופים” (Monkey Kingdom), ו”כפר הזאטוטים” (Toddler’s indoor village).

מחיר : מבוגר – בין 10.70 ל-12.95 ליש”ט ; ילד – בין 9.70 ל-11.95 ליש”ט ; ילדים מתחת לגיל שנתיים חינם ; כרטיס משפחתי – 19.40 ליש”ט (המחירים תלויים בתאריך).

מידע נוסף : אתר פארק דרוסילאס

גן החיות בטוויקרוס, לייססטרשייר (Twycross Zoo, Leicestershire)

גן החיות טוויקרוס ממוקם על האדמות הכפריות היפיפיות של לייססטרשייר ומשתרע על פני 40 דונמים. גן החיות מפורסם בזכות אוסף היונקים שלו, הכולל כ-35 מינים שונים. טוויקרוס הוא ביתם של כ-1000 בעלי חיים, ובין הפעילויות המיוחדות המתקיימות במקום תוכלו לראות האכלת אריות ים ואימון פילים, מראות שאסור לפספס.

מחיר : מבוגר – 9.00 ליש”ט ; ילד – 5.50 ליש”ט ; כרטיס משפחתי (2 מבוגרים ו-2 ילדים) – 27.00 ליש”ט. המחירים כוללים תרומה לגן החיות.

מידע נוסף : אתר גן החיות בטווינקרוס

 – 

חיי הטבע במארוול, המפשייר (Marwell Wildlife, Hampshire)

ביקור במארוול הוא הזדמנות נפלאה להתקרב לפלאי הטבע ולשחק תפקיד חשוב במאבק להצלתם. הפארק בן 140 הדונמים הוא ביתם של מעל 250 בעלי חיים אקזוטיים הנמצאים בסכנת הכחדה, וכולל בתוכו שטחים יפיפיים. הפארק מוכר בתור ארגון צדקה רשמי ולכן על ידי ביקור בו, תתרמו רבות למאמצי השימור של הזנים הנכחדים ואזורי מחייתם, בהמפשייר ובעולם כולו.

מחיר : מבוגר – בין 14.00 ל-18.00 ליש”ט (כולל תרומה) ; ילד – בין 10.00 ל-14.00 ליש”ט (המחירים משתנים בהתאם לתאריך) ; ילדים מתחת לגיל 3 חינם.

מידע נוסף : אתר חיי הטבע במארוול


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם