גרביים מרופדות מצמר כבשים, נוחות ומושלמות

=

אין דבר יותר גרוע מאשר לשבת בטיסות ארוכות על כיסא, בצפיפות ואי נוחות ברגלים.  אישית,  מעולם לא הייתי כזה שחולץ נעלים במטוס, ולא משנה עד כמה חשתי לא נוח, או כשהרגלים שלי היו מתכווצות ו"נרדמות" – אף פעם לא רציתי שאותם גרביים שנגעו ברצפת המטוס, יכנסו לנעליים שלי.

לפיכך, התחלתי לארוז גרבים בנפרד עבור טיסות, והגרביים הארוזות היו נעימות לי יותר ויותר בכל טיול. השיא היה כשגרבתי לאחרונה את הגרביים המרופדות בצמר UGG פום-פום, ומרגע זה, היה לי ברור שאין דרך חזרה. כדי להירדם באמצע הלילה בטיסה, הפך להיות הדבר הקל ביותר, כשהגרביים הללו מערסלות את הרגליים.

הידעתם עד כמה מגפי UGG (צמר כבשים) נוחות? הכפילו זאת ב-10, ובסופו של דבר, תגיעו למסקנה שמדובר בהמצאה גאונית, כשמדובר בגרביים. הן חמות, עבות, קטיפתיות להפליא ודי חמודות, הודות לצמר הפום-פום המתואר דלעיל. הגרביים הללו נותנות תחושה של נעליים רכות, המתאימות את עצמן למרחב. במהלך הטיסה האחרונה שלי, הלכתי אפילו לאורך שביל המעבר של המטוס, והגרביים היו כל כך עבות, שהרגשתי שכפות רגלי מוגנות לחלוטין מפני חיידקים וכל שאר הדברים שהיו על הרצפה.

עם הנחיתה, פשוט הורדתי אותן, הכנסתי לתיק הנשיאה שלי ונעלתי את נעליי. זה היה כל כך קל. אולם, החלק הטוב ביותר הוא, שלמרות הרכות והנוחות של הגרביים, ניתן לכבסן במכונת כביסה, וללא חשש שהכביסה במכונה תוריד מאיכותן.

לרכישת גרביים מרופדות מצמר כבשים, נוחות ומושלמות: Amazom.com

מסחר וקניות מומלצות בעולם גרביים


כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים