• תַפרִיט
  • תַפרִיט
גשר מידן בדובאי

גשר מיידן בדובאי – המדריך לגשר המרשים המסמל את העיר

דף הבית » גשר מיידן בדובאי – המדריך לגשר המרשים המסמל את העיר

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: < 1 דקה


גשר מידן בדובאי הוא פלא אדריכלי. חיבור מלון מידן לכביש הראשי, צורת הגלים הגלי והבנייה המרשימה שלו נראים על ידי מיליונים מדי שנה.

על מנת להעלות את בולטת תוואי זה וליצור נקודת ציון ארכיטקטונית בעיר, הוחלט שיש להאיר את הגשר.

פיליפס נבחרה להאיר את המבנה הנפלא הזה. הפרויקט דרש פתרון ליניארי נטול תחזוקה שיפלוט אור כחול וניתן לשלב אותו בקלות בארכיטקטורה ולהשתלב בצורה חלקה עם גליות הגשר.

הפתרון היה Philips Color Kinetics eColor Graze Powercore LED, בצבע כחול מלכותי. eColor Graze Powercore ייצרה את הגוון המבוקש של אור כחול תוך מתן פתרון נטול תחזוקה וחסכוני באנרגיה. המתקנים תאמו בצורה מושלמת את גליות הגשר, מה שהופך אותו קל להתקנה.

הגשר המואר, שנראה על ידי מיליוני מבקרים, יוצר תצוגה מרהיבה של סרטים כחולים על רקע שמי הלילה, ומשמש ככניסה VIP מיוחדת למשפחת המלוכה ולאורחיה מדי שנה, המשתתפים בגביע העולם המרהיב של דובאי במסלול המירוצים מידן. ה-VIP ומשפחת המלוכה מגיעים למסלול המרוץ בחציית מסלול מיוחד מעל גשר ה-VIP של מידן והרחבה שלו, הגשר המלכותי.

בעקבות התקנת המתקנים, הפך הגשר לחגיגה ויזואלית הנראית ממרחק קילומטרים. האור הכחול משלים ומשפר בצורה מושלמת את הצורה הבולטת של הגשר עם קו אור מתמשך.

מידע טכני על גשר מידן


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם