• תַפרִיט
  • תַפרִיט

דיל סופר חסכוני מקנקון

דף הבית » דיל סופר חסכוני מקנקון

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 2 דקות

דיל סופר חסכוני מקנקון:  החורבות של טולום והשרידים של מקסיקו כולל שחייה במערה תת קרקעית וארוחת צהריים

בואו לגלות את המסתורין של תרבות המאיה העתיקה בדיל סופר חסכוני, הרפתקה של יום שלם בטולום וקובה המשלבת את שני הסיורים הנמכרים ביותר במחיר מוזל. במהלך ביקורכם באתר הארכיאולוגי של טולום, תגלו עם המדריך את ההיסטוריה של העיר הטרום-קולומביאנית המוקפת בחומה, ותיהנו משחייה במאגר מים של מערה תת-קרקעית, התענגו על המומחיות הקולינרית בחצי האי יוקטן במזנון ארוחת צהריים, ולאחר מכן התעמקו ביערות הגשם כדי לחקור את כפר המאיה ההרוס של קובה, שהיה פעם מרכז מסחרי סואן.

עיקרי הדברים

  • כל דמי הכניסה כלולים
  • מזנון ארוחת צהריים כלול
  • תמורה מצוינת לכסף
  • מתאים למשפחות
  • כולל איסוף והחזרה למלון חינם
  • כל הסיור מלווה בקריינות
  • מדריך אינפורמטיבי, ידידותי ומקצועי
  • כולל כניסה חופשית לאתרים מקומיים מובילים

סיור בחורבות טולום (7 שעות) מתחיל בבוקר עם האיסוף מבית המלון שלכם בקנקון בפלאיה דל כרמן, אתם תצאו לנסיעה של שעתיים במיניבוס ממוזג לקצה הדרומי של הריוויירה מאיה, שם ממתין לכם האתר הארכיאולוגי של טולום. העיר העתיקה מוקפת חומה גבוהה ממוקמת על צוק שמשקיף על הים הקריבי, טולום נבנתה על ידי אנשי המאיה בתקופה טרום-קולומביאנית. העיר שגשגה במהלך המאה ה-13, ה-14 וה-15, אך נפלה בעקבות התקפות מצד הכובשים הספרדים. היום היא בין הטובות ביותר שנשמרו מכל אתרי המאיה על החוף.

תצאו לסיור מודרך של 45 דקות באתר כדי ללמוד על הציוויליזציה העתיקה של המאיה ולשמוע כיצד המצודה מוקפת החומה של טולום שימשה כשער אל לב האימפריה של המאיה. בהמשך הסיור תהיה לכן שעה פנויה כדי לחקור את האתר באופן עצמאי.

תקבלו הזדמנות נהדרת להתקרר מהשמש החמה בתחנה הבאה שלכם, במערה תת קרקעית שנוצר בה בולען חלול על ידי שחיקת סלע גיר. תטבלו במימי העולם התת-קרקעי המדהים הזה, ואז לכו למסעדה מקומית לארוחת צהריים עם מזנון של התמחויות של חצי האי יוקטן הכולל עוף וקוזדייל בקר עם סלט, מוגש עם בירה, סודה או מים. אחרי ארוחת הצהריים, תנצלו למנוחה קצרה את נסיעת אחר הצהריים המאוחרת לקובה.

סיור בחורבות קובה (4.5 שעות) במרחק של שעת נסיעה מטולום שוכן כפר מאיה העתיק קובה, מוקף בצמחייה ובלגונות גדולות. כאן היה פעם מרכז מסחרי סואן שסחר בהרחבה עם יישובים אחרים של המאיה באזור קווינטנה רו, והיום הוא מתגאה בפלאים ארכיאולוגיים מרשימים רבים.

במהלך הסיור המודרך שנמשך שעתיים, אתם תעלו על פירמידת המאיה הגבוהה ביותר באזור יוקטן, הפירמידה של נווהך מול, ותיהנו מנוף פנורמי מעל חופת הגשם בגובה של 42 מטרים. תראו את הבניינים עם חריטות האבן במגרש משחק הכדור של בני המאיה ותלמדו על האמונות ועל אורח החיים של בני שבט המאיה העתיק. לאחר מכן, תצאו לחקור באופן עצמאי במשך השעה הנוספת של הסיור.

אחרי יום ארוך של סיורים בחורבות העתיקות של שבט המאיה, תוכלו להירגע בנסיעה של שעתיים חזרה למלון שלכם בקנקון או בפלאיה דל כרמן.

לפרטים נוספים על דיל סופר חסכוני מקנקון: החוברות של טולום והשרידים של קובה כולל שחייה במערה תת קרקעית וארוחת צהריים, תמחור וביטולים


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם