דלגו על התור: מוזיאונים הוותיקן עם בזיליקת פטרוס הקדוש, הקפלה הסיסטינית ושדרוג לקבוצה קטנה.

בקרו במוזיאון הוותיקן, הקפלה הסיסטינית ובבזיליקה של פטרוס הקדוש בסיור הרגלי הזה בוותיקן, בקבוצה של לא יותר מ-20 אנשים! היכנסו אל חדריו של רפאל, גלרית המפות ועוד, ולאחר מכן תיכנסו לקפלה הסיסטינית כדי לראות את הפרסקו של מיכלאנג'לו "בריאת האדם". תסיימו בסיור בבזיליקה של פטרוס הקדוש ותשמעו את הסודות של המקום הקדוש ביותר לנצרות. תוכלו לבחור להתחיל את הסיור בארבעה זמנים שונים או לשדרג לטיול בקבוצה קטנה (מקסימום 12 אנשים). דלגו על התורים הארוכים לבזיליקה של פטרוס הקדוש עם גישה מיוחדת ישירות לתוך הקפלה הסיסטינית.

לאור שותפות חדשה עם הוותיקן, הסיור הזה מעניק גישות VIP דרך חדר שמור, המאפשר לך לדלג על התורים – אפילו על תורים בעלי עדיפות.

יתרונות בולטים של הסיור

  • מדריך ידידותי, מקצועי ואינפורמטיבי.
  • ניתן לבחור בין עזיבה בבוקר או אחר הצהריים.
  • מספר רב של זמני עזיבה ומקומות עזיבה אפשריים.
  • עקיפת תורים.
  • כל דמי הכניסה כלולים.
  • סיור בקבוצה קטנה.

סיורי "עקיפת התור" (skip the line) בוותיקן הם כל כך פופולריים, שאפילו יש לעמוד בתור בשביל סיורי ה- VIP. אבל הסיור הזה כולל גישה בלעדית דרך כניסה שמורה, המבטיחה כי אתם לא תאלצו להמתין באף תור. נכנסים ישירות פנימה עם המדריך ונחשפים לאוסף פרטי האומנות הנרחב ביותר בעולם.

תוכלו לשמוע את הסיפורים והסודות המסקרנים של הוותיקן מסופרים על ידי המדריך שלכם בין חדרים מדהימים כמו גלריית שטחי הקיר וגלריית המפות, מסדרון אין סופי מלא במפות איטלקיות מדוייקות ומפורטות. תעברו דרך גלריית הקנדלברות, צפו בפסלים העתיקים והקנדלברות המפוארות מווילות קיסריות, ותשוטטו דרך חצר הפינקון של ברמנטה (Bramante’s Pinecone Courtyard) על מנת להצטלם מול פסל האינצטרובל מברונזה. ( Pigna statue)

תעברו דרך חדריו של רפאל, ניתן רק להתפעל מהגלריות המקשרות, שמראות את הגאונות האומנותית של רפאל. לאחר מכן תכנסו לקפלה הסיסטנית המפוארת – גולת הכותרת של כל ביקור בוותיקן. תביטו מעלה לתקרה על ציורו המפורסם של מיכלאנג'לו "בריאת האדם", תראו את "יום הדין" על הקיר האחורי של הקפלה ותספגו את האווירה הקדושה של הקפלה הפרטית של האפיפיור.

הסיור מסתיים עם ביקור מודרך מלא בזיליקת פטרוס הקדוש, הבית של הכנסייה הקתולית, היכן שעוד יצירות מופת מחכות. ראו את לה פייטה La Pieta, פסל מדהים של מיכלאנג'לו שנוצר על ידי האומן כאשר היה בן 24. תתפעלו מחופת הברונזה – בלדחינו של ברניני, העומדת מעל המזבח הגבוה של פטרוס הקדוש. היפרדו מהמדריך וטיילו דרך כיכר פטרוס הקדוש אם תרצו בכך.

8:10 בבוקר, סיור בקבוצה קטנה:

שדרגו לסיור בשעה 8:10 בבוקר, ולא רק שתוכלו לעקוף את התורים הארוכים כדי להיכנס למוזיאונים של הוותיקן, תוכלו בנוסף לקבל גישה ברגע שהדלתות נפתחות – לפני שהציבור הרחב יכול להיכנס פנימה. הקבוצות לא יעלו מעל ל-12 אנשים, מה שמבטיח שתראו את נקודות השיא של הוותיקן מקרוב עם תשומת לב אישית מהמדריך.

7:30 בערב, סיור:

הזמינו את סיור הערב וסיירו במוזיאונים של הוותיקן ובקפלה הסיסטנית אחרי שעות הסגירה המרכזיות – הזדמנות זו זמינה רק לעונה מוגבלת ביותר. הגישה מאושרת לאנשים שהזמינו מראש את סיור הערב, לכן כדאי שתזמינו עכשיו על מנת לשמור על המקום שלכם! העונה מתקיימת כל שישי מן ה-6 במאי ועד 26 ביולי, ולאחר מכן מן ה-6 בספטמבר ועד ה-30 באוקטובר. מספר המקומות מוגבל ל20 אנשים. הסיור אינו כולל ביקור בבזיליקה של פטרוס הקדוש.

לפרטים נוספים על הסיור בוותיקן, תמחור וביטולים

איטליה סוכנויות וחברות טיולים דוברי שפות זרות רומא בזיליקת פטרוס הקדוש, הקפלה הסיסטינית, וותיקן, מוזיאון


כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים