דלגו על התור: סיור מודרך בארמון שונברון וסיור היסטורי בעיר ווינה

בואו לחוות את המיטב של ווינה, כולל ארמון שונברון, בסיור דגשים של העיר באוטובוס, שנמשך 3.5 שעות. אתם תיסעו לאורך שדרת רינגשטראסה המפורסמת ותוכלו להתפעל מבניינים כגון האופרה הממלכתית של ווינה, בית העירייה והארמון הופבורג, שהיה בעבר ביתה של מארי אנטואנט. לאחר מכן, תצאו לסייר באולמות הראוותניים במיוחד של שונברון, מעון הקיץ של מלכי בית הבסבורג, ותקבלו זמן חופשי לטייל בגנים שלו או להירגע בבית הקפה. לבסוף, תבחרו ליהנות מכניסה אופציונלית בהנחה לארמון בלוודר, בעל אוסף אמנות אוסטרית מרהיבה הכולל את 'הנשיקה' הזוהרת של גוסטב קלימט.

עיקרי הדברים

  • בחירה של כמה נקודות עזיבה לאורך כל היום
  • איסוף מהמלון כלול
  • מדריך אינפורמטיבי, ידידותי ומקצועי
  • כל דמי הכניסה כלולים
  • סיור מקיף של העיר

התחילו את הסיור שלכם עם איסוף מהמלון שלכם במרכז וינה, מבית האופרה של וינה, או מסודטירולר פלאץ  של העיר. לאחר מכן, תפגשו את המדריך המומחה שלכם ותעלו לאוטובוס הנוח והממוזג לסיור הדגשים שלכם בעיר.

תכינו את המצלמה שלכם כשאתם נוסעים לאורך שדרת רינגשטראסה המפורסמת, ביתם של רבים מהמבנים המרשימים של ווינה. צלמו תמונות של האופרה הממלכתית הווינאית בזמן שהמדריך שלכם מפרט על ההיסטוריה שלה ועל היותה ביתו של 'נשף האופרה' האגדי, אירוע החברה האוסטרי השנתי.

תוכלו להתפעל מארמון הופבורג הגרנדיוזי, מעון החורף לשעבר של מלכי בית הבסבורג ומקום הולדתה של מארי אנטואנט בשנת 1755. לאחר מכן, תעברו מקבץ של בניינים אחרים, ביניהם המוזיאון לתולדות אמנות, הפרלמנט האוסטרי הניאו-קלסי, הבורגתיאטר ובית העירייה (ראטאוס).

תמשיכו אל ארמון שונברון המפואר, מעון הקיץ מתקופת הבארוק שכולל 1,441 חדרי שינה, אשר היה בבעלותם של ההבסבורגים, כולל אמה של מארי אנטואנט, מריה תרזה.

תיכנסו לתוך הארמון מרשימת אונסק"ו ותוכלו ליהנות מסיור מודרך באולמות הראוותניים שלו, כדי לראות איך משפחת המלוכה חיה פעם. לאחר מכן, תקבלו זמן פנוי כדי לחקור את הגנים עם המרפסות והמזרקות הסימטריות שלהם, או להירגע עם כוס קפה או נשנוש כגון שטרודל תפוחים (השטרודל על חשבונו) בבית הקפה.

לאחר מכן, תיסעו לארמון בלוודר מהמאה ה-18, שנבנה על ידי הנסיך יוג'ין סבוי, אשר הארמון העליון שלו מכיל אוסף מרהיב של אמנות אוסטרית, כולל הנשיקה של גוסטב קלימט, נקודת השיא ב"תקופת הזהב" שלו.

תיהנו מכניסה מוזלת לצפות באוסף זה או בחרו ליהנות מזמנכם הפנוי במקום. לאחר מכן, תחזרו חזרה אל האוטובוס שלכם ותסיימו את הסיור על מושב מתכוונן בסודטירולר פלאץ, המקום ממנו תוכלו לקחת העברה אופציונלית אל האופרה הממלכתית.

– 

לפרטים נוספים על סיור מודרך בארמון שונברון וסיור היסטורי בעיר ווינה, תמחור וביטולים

אוסטריה אירופה וינה סוכנויות וחברות טיולים דוברי שפות זרות בארמון שונברון, דלגו על התור, ווינה, סיור היסטורי, סיור מודרך

כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות