דמויות דיסני בארוחת ערב במסעדת השף מיקי

הייתם בפארק השעשועים באורלנדו אבל לא יצא לכם לפגוש את מיקי, גופי או פלוטו? תהנו מהסעות לימוזינה במסעדת השף מיקי בכפר הנופש של דיסני היכן שמיקי והחברים מחכים לפגוש אותכם!

עיקרי הדברים

  • ארוחת ערב כלולה
  • בחירה פופלרית עם ילדים
  • סך המסים, היטל דלק ודמי שירות כלולים
  • הסעות והורדות בחינם מהמלון
  • כנראה יאזול המלאי

כנראה יאזול המלאי: בגלל הפופלריות של מסעדות עם דמויות של דיסני, הזמינות לפעמים מוגבלת או לא אפשרית ללא הזמנה מראש. הזמינו מקום מראש כדי להימנע מאכזבה.

נהיה בטוחים לשים חיוך על הפנים של כל הילדים, השף מיקי בכפר הנופש של דיסני זה המקום לפגוש את הדמויות מהעולם של וולט דיסני. הכוכבים לא ניהים גדולים יותר באורלנדו מאשר מיקי מאוס, דונלד דאק, גופי, פלוטו וצ'יפ ודייל, וזוהי ההזדמנות שלכם לפגוש אותם פנים מול פנים.

יאספו אותכם מהמלון שלכם באורלנדו בהסעת פער וייקחו אותכם משם לדרום העיר של דיסני לקצת זמן חופשי לחקור את השוק של דיסני ולהנות משלל תמונות במקום וליד הרכב המפואר.

ממשיכים למסעדת השף מיקי בכפר הנופש של דיסני, שם תהנו ממזנון בארוחת הערב עם מיקי מאוס והחברים. בחרו מתוף עוף צלוי, צלי בקר, פסטה יחד עם תפריט ילדים מלא ומבחר קינוחים בבר הגלידות, שאותו אתה צריך לראות כדי להאמין! בזמן הסעודה כל אחת מהדמויות של דיסני תבקר בשולחנכם ויהיה לכם הזדמנות להצטלם איתה ולקבל חתימה.

זוהי הדרך הטובה ביותר לבלות עם כמה מהדמויות הכי פופלריות של דיסני, הרחק מהקהל הגדול שבפארק השעשועים. מיקי מאוס תמיד שם לפגוש את מעריציו, ביחד עם חבריו כמו מיני מאוס, דונלד דאק, גופי ופלוטו(הדמויות יכולות להשתנות).

מה-22 ועד ה-28 בדצמבר 2016 תהיו בטוחים לבוא ולהיצטרף למיקי וחבריו לארוחת בוקר בזמן חג המולד!

שימו לב: הדמויות המופעים באותו היום עלולות להשתנות. שרות הלימוזינה אינו אקסלוסיבי לקבוצה שלכם ויש מצב שהלימוזינה תהיה משותפת גם למשתתפים אחרים.

לפרטים נוספים דמויות דיסני בארוחת ערב במסעדת השף מיקי. ביטולים ותמחור

 

ארצות הברית סוכנויות וחברות טיולים דוברי שפות זרות אורלנדו, מסעדה


כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים