דעה על כתבת התחקיר "הטריקים הסודיים של סוכני התיירות"

מצורף סרטון וידיאו מכתבה ששודרה בחדשות ערוץ עשר 26.2.2014 20:41 (דקה 41:00 בסרטון) – http://news.nana10.co.il/Category/?CategoryID=300583

בענף התיירות בישראל ישנם אלפי סוכני נסיעות (או בשמם החדש "יועצי תיירות"). אותם יועצי התיירות משרתים מיליוני ישראלים.

בתקשורת מתפרסמות כל הזמן ידיעות על מעילות ושקרים. האם זה עושה את כולם לעבריינים? התשובה היא, לא!!! חד משמעי.

העובדים בתעשייה זו אמינים, נותני שירות מצויינים ומרוויחים את כספם ביושר. אבל, אם יש עובדים שמרויחים לא ביושר, ולא על פי חוק, אז חובה של אנשי התקשורת לחשוף את שמועלים ושעברו על החוק. טוב היה אם היו מציינים מידע זה בראשית המהדורה.

כמידען תיירות זה 15 שנה וחובב טיולים כ-40 שנה עם ניסיון לא קטן בצרכנות תיירותית  מודע לכך שיתכן שתופעות כאלו קיימות. אבל אני, שיש לי את כל היידע הנחוץ לקנייה באינטרנט, משתמש בשרותי תיירות במשרד נסיעות אמין שעובדיו ישרים הגונים ונותני שרות הכי טובים. אני גם מכיר באופן אישי משרדים נוספים (אני לא יכול להכיר את כולם. נכון?)

לכם סוכני הנסיעות, אולי היה כדאי לפעול לקבלת " תו אמון הציבור ". אני עצמי נתקלתי במשרדי נסיעות שפעלו באופן פרטי לקבלת תו זה מטעם אמון הציבור.

לכם ציבור הנוסעים, אם נתקלתם בבעיה אתם יכולים לפנות לאותו גוף צרכני ידוע ומוכר שנקרא אמון הציבור אשר יעזור לכם בטיפול כל בעיה.

היידעתם כי!!!!!!!!!

ישראל היא בין המדינות היחידות בעולם, שרוב סוכני הנסיעות משרתים את הלקוחות 24 שעות בתמורה לא גבוהה. יש כאלה שגם 24/7/365 (כולל יום כיפור). 

דעות, המלצות וביקורות מידע תיירותי טריקים, סוכני תיירות, ערוץ 10, שטיקים

רוצים לעזור לאתר טיולים שיהיו בו הרבה מסלולי טיולים?

לחץ כאן

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים