• תַפרִיט
  • תַפרִיט

דרוג חברות הקרוז (שייט תענוגות)

דף הבית » דרוג חברות הקרוז (שייט תענוגות)

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 6 דקות

מחפשים להפוך את ההרפתקה הבאה שלכם להרפתקה ימית? או שאולי אתם רוצים חופשה הכל כלול שלא דורשת המון תכנון? יש לנו את הסיכום שערכנו למפעילי קווי השייט הטובים והגרועים בעולם.

באופן כללי, אם אתם מזמינים שייט, תיכנסו לאחת משלוש קטגוריות: מיינסטרים, פרמיום או יוקרה.

הפלגות מיינסטרים מגיעות בכל הסוגים, אבל הן בדרך כלל הזולות ביותר. הרבה מקום למשפחות ולאנשים המחפשים הרפתקאות אמיתיות.

קווי פרמיום נוטים להיות רגועים יותר ובכך למשוך קהל לקוחות מבוגר יותר. האוכל והתאים טובים בהרבה. אבל תשלם יותר עבור הפריבילגיה – והשלווה.

לבסוף, הפלגות יוקרה יעלו מעל 400 דולר ללילה, אבל תראו ותרגישו את ההבדל. האוכל יהיה מהטובים ביותר שאכלתם אי פעם, והחדר יהיה גדול יותר מהבית שלכם (אולי).

עם כל זה בחשבון, בדוק כיצד כל אחת מחברות השייט המוכרות ביותר מדורגת לפני הזמנת ההפלגה הבאה שלך.

לעולם לא ניתן לקבוע באופן מוחלט את הדירוג הנכון לכל אוניית תענוגות. שכן, הניסיון של אדם אחד יכול להשתנות במידה ניכרת מאדם אחר. עבור רוב חברות הקרוז העיקריים, זה לא רק את המוניטין של החברה שאתה צריך לחשוב, אלא על האונייה בפרט. יש ספינות (לא אוניות) קטנות, יש אוניות קלאסיות ויש אוניות מגה חדשות. בתוך כל חברה, תוכלו למצוא מחירים נמוכים יותר על אוניות ישנות.  אם הכסף הוא השורה התחתונה שלך, זה בסדר גמור. אבל איכות השירות והמזון צריך להיות זהה על כל האוניות בתוך חברה.

זו הסיבה שזה חשוב מאוד למצוא סוכן בעל ידע על קרוזים כאשר אתה מתכנן את החופשה שלך ולא סוכנים שמעולם לא
נסעו בקרוז. מומחה קרוזים הוא הביטחון הטוב ביותר שלך שיש חופשה קרוז הטוב ביותר על-מנת את התמורה הטובה ביותר. סיפר לי חבר קרוב מאד על סוכן נסיעות לא מומחה שנתן לו חדר גרוע באוניה מעולה והוא בכלל לא היה מודע לכך, רק שהגיע לספינה החדר היה מעל חדר מכונות וליד מעלית.

הפתגם הישן “אתם מקבלים על מה שאתם משלמים” נכון גם בקרוזים (שייט תענוגות). כן, יש הבדל בין התקציב לבין הפרמיה – בשרות בעת ההזמנה, איכות הספינה, השירות באוניה, הבידור הנהדר והמזון. אם הדברים האלה והדברים הקטנים חשובים לך, אז לא הולכים על המחיר הנמוך ביותר. לפעמים תוספת סבירה יאפשר לך לעלות מספינה בדרוג 3 כוכבים או 4 כוכבים לאונייה בדרוג 5 כוכבים?  עכשיו זה ערך אמיתי.

הדרך הטובה ביותר להבטיח קרוז טוב היא להשאיר את הדאגות שלך מאחור ופשוט ליהנות. 

כמה אתרים חשובים ניסו להרכיב דירוגים עבור קווי שיוט כדי לעזור לאנשים להחליט איזה שיוט יתאים להם ומה הכי טוב להם. המידע שרשמתי במאמר זה, הוא אוסף ממוצע והוא איננו מדריך סופי והחלטי. הדירוגים מבוססים על סולם
של 1-6 כוכבים. ככל שהדירוג גבוה יותר, כך טוב יותר את האיכות הכוללת של השירות, האוכל, ושירותים.

לכל אלה שעשו את הסקרים באוניית תענוגות, היה חשוב לבחון את דירוג הקרוזים של החברות השונות. דירוג הקרוזים הוא מדד חשוב שמאפשר לנו להבין את איכות השירות, האוכל, הפעילויות והנוחות שמציעה החברה המקושרת לקרוז. במאמר זה, נשתף אתכם במידע חשוב שבהם השתמשו הבוחנים לבחור את הקרוז המתאים ביותר עבורכם.

המסלולים המוצעים: כאשר אנחנו מדברים על דירוג הקרוזים, חשוב לבחון את המסלולים המוצעים על ידי החברה. האם הם מגוונים ומתאימים לטעמים שונים? האם הם כוללים יעדים מרתקים ומגוונים? כמה זמן מוקצה לכל יעד? המסלולים המוצעים יכולים להשפיע על חוויית הקרוז ולהגדיל את הרצון לחזור שוב.

איכות השירות: דירוג הקרוזים כולל גם את איכות השירות המוצע על ידי צוות הספינה. האם הם אדיבים ומקצועיים? האם הם זמינים לעזור בכל שאלה או בעיה? כדי לקבל תשובות לשאלות אלו, כדאי לקרוא ביקורות וחוות דעת של נוסעים קודמים ולבדוק את דירוג הספינה בנושא זה.

אוכל ותפריטים: חלק מהחוויה בקרוז היא האוכל המוצע בספינה. דירוג הקרוזים יכול להשפיע על האיכות והמגוון של התפריטים המוצעים. האם הם מתאימים לטעמים שונים? האם יש אפשרות להזמין אוכל כשר או צמחוני? כדאי לבדוק את התפריטים המוצעים ולקרוא ביקורות על איכות האוכל בספינה.

פעילויות ובידור: חשוב לבדוק את הפעילויות והבידור המוצעים בספינה. האם יש תוכניות בידור מגוונות ומעניינות? האם יש פעילויות לילדים ולמבוגרים כאחד? כמה אפשרויות פנאי יש לנוסעים בספינה? דירוג הקרוזים יכול לתת לכם מבט על איכות הפעילויות והבידור בספינה.

נוחות ושירותים: האם הספינה מציעה נוחות מרבית לנוסעים? האם יש חדרי כושר, בריכות שחייה וספא? האם יש שירותי חדרים טובים ונוחים? דירוג הקרוזים יכול לתת לכם מושג על איכות הנוחות והשירותים המוצעים על ידי החברה.

בסופו של דבר, דירוג הקרוזים הוא כלי חשוב שיכול לעזור לנו לבחון את איכות השירות והחוויה הכוללת שמציעה החברה המקושרת לקרוז. עלינו לבחון את המסלולים, איכות השירות, האוכל, הפעילויות והנוחות שמציעה החברה לפני שנקבע על קרוז מסוים. בכך נוכל להבטיח לעצמנו חוויה נהדרת ומותאמת אישית שתישאר איתנו לתמיד.

לא מתאים לקבוע שקו שיוט מסוים בתור הגרוע ביותר. לכל קו שייט יש את החוזקות והחולשות שלו. חשוב לחקור ולקרוא ביקורות של מטיילים אחרים כדי לקבל החלטה מושכלת במי לבחור. חשוב לקחת בחשבון גורמים כמו בטיחות, ניקיון, איכות השירות וחווית הלקוח הכוללת בעת הערכת קו שייט. יתר על כן, חשוב לציין שלאנשים שונים עשויות להיות דעות והעדפות שונות, כך שמה שאדם אחד מחשיב כקו השייט הגרוע ביותר עשוי להיות לא זהה עבור אדם אחר.

בחמש השנים הקרובות יצטרפו כ 75 אוניות חדשות. יש סבירות שאם תהיה תחרות גדולה יותר על הצרכן, רף
השירות והאיכות יעלו. אמן!!!

אנחנו לא מתיימרים לדעת מה הדרוג הנכון. הדרוג העיקרי של החברות ברשימה מתייחס לעומת חברות אחרות בקבוצה. הדרוג אינו מתייחס למידת הפופולאריות של חברה זו או אחרת.

אי לכך נעזרנו במקורות שזאת מומחיותם ואנחנו עשינו שקלול. מכאן לשיקולכם האישי.

כל מה שחברות הקרוז לא רוצות שתדעו – עורך דין שזאת התמחותו יסביר לכם על בעיות ומקרים מסוימים שחייבים לדעת

מועדון הצרכנות הבריטי. נכון למרץ 2023

מדרג חברות קרוזים. נכון לאפריל 2022

US NEWS

אתרי תיירות כמו TripAdvisor, Yelp ו-Google Reviews. אתרים אלו מאפשרים לנוסעים לשתף חוויות אישיות שלהם מקרוזים.

פורומים מקצועיים באינטרנט, כמו Cruiseline ו-Cruise Critic. פורומים אלו הם מקום פופולרי לנוסעים לשתף חוויות וטיפים.

קבוצות פייסבוק המוקדשות לקרוזים. קבוצות אלו הן מקום נוסף לנוסעים לשתף חוויות וטיפים.

מאמר על סטטסטיקות על פשעים בקרוזים

*תוכנית התברואה של כלי השיט (VSP) מחייבת אוניות שייט לרשום ולדווח על מספר הנוסעים והצוות שאומרים שיש להם תסמינים של מחלות מערכת העיכול. הנה רשימת המחלות והתפרצויות שדווחו ל-VSP כאן תמצאו מידע על התפרצויות של מחלות במערכת העיכול באוניות שייט.

ריכוז כל התאונות לסוגיהם ב 13 השנים האחרונות

 

חברות קרוז

מהטוב ביותר עד ל…………

קריסטל (6 כוכבים)

www.crystalcruises.com

קריסטל היא מותג יוקרה חדשני המציע אוניות גדולות וקטנות, שיט בנהר רמה מאד גבוהה.

סיבורן (6 כוכבים)

www.seabourn.com

Seabourn  מהטובים ביותר בעולם בתחום קרוז יוקרה. יחד עם סילברסי, הם רשמיים יותר מריג’נט ומציעים הכל כלול (אלכוהול, מענקים וכו’).

סילברסי (6 כוכבים

www.silversea.com

סילברסי זוכה בפרס עבור “הטוב ביותר של הטוב ביותר” כשמדובר קרוז. הם לא חוסכים שום הוצאה כשמדובר פינוק האורחים שלהם עם כל מה הרצונות. יחד עם זאת הם רשמיים יותר מריג’נט ט וגם מציעים הכל כלול (אלכוהול,
מענקים וכו’). 

ריג’נט (6 כוכבים) 

www.rssc.com

הפילוסופיה של ריג’נט “אלגנטי אלגנטי“. פחות פורמלי, אבל באיכות גבוהה כמו למדורגים שישה כוכבים, ריג’נט ידועה בהכל כולל של האוניות. הפלגות ריג’נט הם ערך גדול כאשר אחד מחשיב האיכות הגבוהה.

פול גוגן (6 כוכבים)

www.pgcruises.com

פול גוגן ידוע שמציע את ההפלגות הרומנטיות ביותר בעולם עם ערך גדול ביותר. לא זול. 

קונרד (5-6 כוכבים)

 www.cunard.com

 קו הספנות המפורסם ביותר בעולם, המציג אוניות אוקיינוס האגדיות (לעומת “אוניות שייט”) בנוי כדי לעמוד
קשיחות של צפון האוקיינוס האטלנטי Quintessentially 
מכוון בעיקר לשוק האמריקאי. שירות ללא דופי. 

וינדסטאר (5 כוכבים

https://www.windstarcruises.com

 Windstar מציעה חוויה ייחודית ואיכותית על סיפון אוניות השייט היפות שלהם. הם נוסעים לרבים מן היציאות היותר אקסקלוסיביות, “מחוץ לדרך” שהאוניות הגדולות אינן יכולות להגיע אליה.  

אזמרה (5 כוכבים) 

 www.azamaracruises.com

 Azamara הוא קו בבעלות חברת סלברטי, להרוויח דירוג של מעל 5 כוכבים האוכל והשירותים. כי זה עדיין קו לא ידוע יחסית, Azamara מציעה תמחור תחרותי מאוד כדי למשוך אורחים חדשים, מה שהופך אותו לאחד הערכים הטובים ביותר בים. 

סלברטי (5 כוכבים) 

www.celebritycruises.com

סלבריטי עומד בדרוג מצוין בשירות, האוכל, ושירותים. שיט סלבריטי הוא תמיד בחירה מצוינת.

דיסני (5 כוכבים

www.disneycruise.com

המוניטין של דיסני הוא איכותי. הם מציעים את התוכניות הטובות ביותר של ילד בים. וגם מציעים הרבה אפשרויות למבוגרים. 

הולנד אמריקה (5 כוכבים)

www.hollandamerica.com

הולנד אמריקה עומדת בראש הדירוגים הגדולים של חברות הקרוז. הולנד אמריקה ידועה שמיועדת לשרת קהל מבוגר, אבל יש להם תוכניות לכל הגילאים. הספינות שלהם הם בדרך כלל קצת יותר קטנות מהמתחרים, דבר ש נותן להם קצת
יותר של אווירה אינטימית.

 אושיאניה (5 כוכבים)

www.oceaniacruises.com

אושיאניה היא קו חדש יחסית הביקורות עד כה היו מצטיינים, עבור האוכל, השירותים, והשירות. 

רויאל קאריביאן (4 כוכבים)

www.royalcaribbean.com

רשימת אוניות השייט/הקרוז המובילות והמומלצות לישראלים, של חברת רויאל קריביאן

רויאל קריביאן מציעה את הצי הגדול ביותר והמתקדם של כל תעשיית הקרוזים. השירותים באיכות גבוהה.

 מציעים הכל כלול (למעט אלכוהול, מענקים וכו’. 

פרינסס (4 כוכבים)

www.princess.com

הנסיכה ( פרינסס ) מציעה מגוון רחב של אפשרויות שיוט בטווח טוב עד מעולה. הם מציעים כמה מסלולים אקזוטיים
יותר באסיה & אוסטרליה. פרינסס היא הבית של הסדרה “סירה אהבה” המקורי. 

קרנבל (4 כוכבים)

www.carnival.com

קרנבל מיועד לכל הגילאים ויש להם תוכניות מצוינות לילדים. לקרנבל יש מוניטין שמיועד לבעלי תקציב נמוך לצעירים.  

נורווג’ן  (4 כוכבים) 

www.ncl.com

רשימת אוניות השייט/הקרוז המובילות והמומלצות לישראלים, של חברת נורוויג’ן

האוניות החדשות של נורווג’ן מציעות חוויות שיט טובות עם מגוון רחב של הפלגות מנמלי הבית בכל רחבי ארצות הברית, אבל לאחרונה התרבו  הקרוזים גם לאירופה ולאסיה. בעלות לתועלת נחשבים בין הטובים ביותר. ניתן להזמין ישירות מהחברה (לחברי הקבוצה יש מבצע מיוחד)

אם. אס. סי (3 כוכבים) 

www.msccruises.com

MSC הוא קו שיוט איטלקי המציע תקן אירופי של שיוט (השונה באופן מהותי מהתקן האמריקאי). האיכות הכוללת היא טובה וכך גם המסלולים. האונייה מורידה ואוספת נוסעים בכל נמל!! 

קוסטה (3 כוכבים)

www.costacruise.com

קוסטה היא קו שיוט איטלקי המציע תקן אירופי של שיוט (השונה באופן מהותי מהתקן האמריקאי). קוסטה מציעה מגוון רחב של מסלולים ים תיכוניים. האיכות הכוללת טובה וכך גם המסלולים. האונייה מורידה ואוספת נוסעים בכל
נמל!!

שייט נהרות – ויקינג / יוניוורלד / אמה / אבילון

www.vikingrivers.com www.uniworld.com  www.amawaterways.com  www.avalonwaterways.com

הפלגות הנהר מציעות ערכים יוצאי דופן באירופה, במצרים ובאסיה. הפלגות אלה מאפשרות טיול מסלולים עשיר לאזורים היסטוריים מרתקים שלא נגישים לאוניות שייט. טיולים מודרכים לחוף כלולים במחיר הנסיעה. ביקורות מנוסעים בקווים אלה הן תמיד חיוביות מאוד ומדגישות את הערך המדהים של חופשות הכוללות סיורים.

לסיכום

קו השייט היוקרתי הטוב ביותר: Regent Seven Seas Cruises

קו השייט הטוב ביותר: Carnival Cruise Line

קו השייט הידידותי למשפחות הטוב ביותר: Disney Cruise Line

קו השייט הטוב ביותר לנוסעים בודדים: Norwegian Cruise Line

קו השייט הטוב ביותר למחפשי הרפתקאות: Lindblad Expeditions

קו השייט הטוב ביותר בשייט נהרות: Viking River Cruises

קו השייט הכי טוב לאוהבי אוכל: oceaniacruises

קו השייט הכי טוב לבידור: Royal Caribbean International

הכי טוב לבריאות: Seabourn Cruise Line

קו השייט הכי טוב באוניות קטנות: Silversea Cruises

יש עוד הרבה קווי שייט נהדרים לבחירה. בעת בחירת קו שייט, קחו בחשבון גורמים כמו התקציב שלכם, היעד, אורך ההפלגה, סוג הפעילויות והבילויים המוצעים, רמת היוקרה ואפשרויות האוכל.

מקורות שימושיים לתכנון הקרוז שלכם

הזמנת טיסה

השתמשו באתר קייאק כדי למצוא טיסות במחירים משתלמים. המחירים המוצגים באתר הם מחירים סופיים ואין הפנייה לגורם שלישי. בקיווי תוכלו ליהנות מאחריות לאיחורים וביטולים של הטיסות מטעם החברה.

הזמנת לינה

מומלץ להשתמש באתר בוקינג כדי להזמין מלונות בחו”ל. ככל שמזמינים יותר פעמים דרך בוקינג, כך אתם זוכים להנחות גדולות יותר על הלינה שלכם. מומלץ לבדוק את מחירי הלינה גם באתר Hotelscombined, שמשווה בין מחירי הלינות באתרים השונים.

קבלו >> טריק מיוחד שיכול לחסוך לכם מאות ואפילו אלפי שקלים בהזמנת לינה!

הזמנת פעילויות ואטרקציות

אתר סיורי החופים הטוב בעולם. הפעילויות אומנם באנגלית. יש מבחר עצום ורובן באיכות גבוהה מאד.

ואל תשכחו ביטוח נסיעות! אנו ממליצים לקרוא אודות ביטוח נסיעות לחו”ל לפני שאתם מזמינים.

מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם

 


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם