• תַפרִיט
  • תַפרִיט

דרוג חברות הקרוז (שייט תענוגות)

דף הבית » דרוג חברות הקרוז (שייט תענוגות)

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 4 דקות

מדריך הקרוזים המושלם. כל מה שצריך לדעת

לעולם לא ניתן לקבוע באופן מוחלט את הדירוג הנכון לכל ספינת תענוגות. שכן, הניסיון של אדם אחד יכול להשתנות במידה ניכרת מאדם אחר. עבור רוב חברות הקרוז העיקריים, זה לא רק את המוניטין של החברה שאתה צריך לחשוב, אלא על הספינה בפרט. יש ספינות קטנות, יש ספינות קלאסיות ויש ספינות מגה חדשות. בתוך כל חברה, תוכלו למצוא מחירים נמוכים יותר על ספינות ישנות.  אם הכסף הוא השורה התחתונה שלך, זה בסדר גמור. אבל איכות השירות והמזון צריך להיות זהה על כל הספינות בתוך חברה.

זו הסיבה שזה חשוב מאוד למצוא סוכן בעל ידע על קרוזים כאשר אתה מתכנן את החופשה שלך ולא סוכנים שמעולם לא נסעו בקרוז. מומחה קרוזים הוא הביטחון הטוב ביותר שלך שיש חופשה קרוז הטוב ביותר על-מנת את התמורה הטובה ביותר. סיפר לי חבר על סוכן נסיעות לא מומחה שנתן לו חדר גרוע באוניה מעולה והוא בכלל לא היה מודע לכך, רק שהגיע לספינה………..

הפתגם הישן “אתה מקבל על מה שאתה משלם” נכון גם בקרוזים ( שייט תענוגות ). כן, יש הבדל בין התקציב לבין הפרמיה – באיכות הספינה, השירות, הבידור והמזון. אם הדברים האלה והדברים הקטנים – מקבל שירות נהדר בפעם הראשונה שאתה שואל, איכות מזון עקבי, בידור נהדר, וכו ‘- חשובים לך, אז לא הולכים על המחיר הנמוך ביותר. לפעמים תוספת סבירה יאפשר לך לעלות מספינה בדרוג 3 כוכבים או 4 כוכבים לאונייה בדרוג 5 כוכבים? עכשיו זה ערך אמיתי.

הדרך הטובה ביותר להבטיח קרוז טוב היא להשאיר את הדאגות שלך מאחור ופשוט ליהנות. 

עם זאת, כמה אתרים ניסו להרכיב דירוגים עבור קווי שיוט כדי לעזור לאנשים להחליט איזה שיוט יתאים להם ומה הכי טוב להם. המידע שרשמתי במאמר זה, הוא אוסף ממוצע והוא איננו מדריך סופי והחלטי. הדירוגים מבוססים על סולם של 1-6 כוכבים. ככל שהדירוג גבוה יותר, כך טוב יותר את האיכות הכוללת של השירות, האוכל, ושירותים.

בחמש השנים הקרובות יצטרפו כ 75 אוניות חדשות. יש סבירות שאם תהיה תחרות גדולה יותר על הצרכן, רף השירות והאיכות יעלו. אמן!!!

הדרוג העיקרי של החברות מתייחס לעומת חברות בקבוצה. דרוג נמוך אומר שרמת החברות בקבוצות האחרות יותר גבוה.

אזמרה (5 כוכביםwww.azamaracruises.com

Azamara הוא קו בבעלות חברת סלברטי, להרוויח דירוג של מעל 5 כוכבים האוכל, השירותים והשירותים. כי זה עדיין קו לא ידוע יחסית, Azamara מציעה תמחור תחרותי מאוד כדי למשוך אורחים חדשים, מה שהופך אותו לאחד הערכים הטובים ביותר בים.

קרנבל (4 כוכביםwww.carnival.com

קרנבל מיועד לכל הגילאים ויש להם תוכניות מצוינות לילדים. לקרנבל יש מוניטין שמיועד לבעלי תקציב נמוך לצעירים.

סלברטי (5 כוכבים) www.celebritycruises.com

סלבריטי עומד בדרוג מצוין בשירות, האוכל, ושירותים. שיט סלבריטי הוא תמיד בחירה מצוינת.

קוסטה (3 כוכביםwww.costacruise.com

קוסטה היא קו שיוט איטלקי המציע תקן אירופי של שיוט ( השונה באופן מהותי מהתקן האמריקאי ). קוסטה מציעה מגוון רחב של מסלולים ים תיכוניים. האיכות הכוללת טובה וכך גם המסלולים . האוניה מורידה ואוספת נוסעים בכל נמל!!

קריסטל (6 כוכביםwww.crystalcruises.com

קריסטל היא מותג יוקרה חדשני המציע ספינות ספינות גדולות וקטנות, שיט בנהר רמה מאד גבוהה

קונרד (5-6 כוכביםwww.cunard.com

קו הספנות המפורסם ביותר בעולם, המציג ספינות אוקיינוס ​​האגדיות (לעומת “ספינות שייט”) בנוי כדי לעמוד קשיחות של צפון האוקיינוס ​​האטלנטי. Quintessentially הבריטי (אבל מכוון בעיקר לשוק האמריקאי) שירות ללא דופי.

דיסני (5 כוכביםwww.disneycruise.com

המוניטין של דיסני הוא איכותי. הם מציעים את התוכניות הטובות ביותר של ילד בים. וגם מציעים הרבה אפשרויות למבוגרים.

הולנד אמריקה (5 כוכביםwww.hollandamerica.com

הולנד אמריקה עומדת בראש הדירוגים הגדולים של חברות הקרוז. הולנד אמריקה ידועה שמיועדת לשרת קהל מבוגר, אבל יש להם תוכניות לכל הגילאים. הספינות שלהם הם בדרך כלל קצת יותר קטנות ממהמתחרים, דבר ש נותן להם קצת יותר של אווירה אינטימית.

אם. אס. סי (3 כוכביםwww.msccruises.com

MSC הוא קו שיוט איטלקי המציע תקן אירופי של שיוט ( השונה באופן מהותי מהתקן האמריקאי ). האיכות הכוללת היא טובה וכך גם המסלולים. האוניה מורידה ואוספת נוסעים בכל נמל!!

נורווג’יאן (4 כוכביםwww.ncl.com

הספינות החדשות של נורווג’יאן מציעות חוויות שיט טובות עם מגוון רחב של הפלגות מנמלי הבית בכל רחבי ארצות הברית, אבל לאחרונה התרבו הקרוזים גם לאירופה ולאסיה. בעלות לתועלת נחשבים בין הטובים ביותר. ניתן להזמין ישירות מהחברה ( לחברי הקבוצה יש מבצע מיוחד )

אושיאניה  (5 כוכבים) www.oceaniacruises.com

אושיאניה היא קו חדש יחסית הביקורות עד כה היו מצטיינים, עבור האוכל, השירותים, והשירות.

פול גוגן (6 כוכבים) www.pgcruises.com

פול גוגן ידוע שמציע את ההפלגות הרומנטיות ביותר בעולם עם ערך גדול ביותר. לא זול

פרינסס (5 כוכביםwww.princess.com

הנסיכה ( פרינסס ) מציעה מגוון רחב של אפשרויות שיוט בטווח טוב עד מעולה. הם מציעים כמה מסלולים אקזוטיים יותר באסיה & אוסטרליה. פרינסס היא הבית של הסדרה “סירה אהבה” המקורי.

ריג ‘נט (6 כוכביםwww.rssc.com

הפילוסופיה של ריג ‘נט “אלגנטי אלגנטי”. פחות פורמלי, אבל באיכות גבוהה כמו למדורגים שישה כוכבים, ריג ‘נט ידועה בהכל כולל של הספינות. הפלגות ריג ‘נט הם ערך גדול כאשר אחד מחשיב האיכות הגבוהה.

רויאל קאריביאן (4 כוכביםwww.royalcaribbean.com

רויאל קריביאן מציעה את הצי הגדול ביותר והמתקדם של כל תעשיית הקרוזים.  השירותים באיכות גבוהה.

סיבורן (6 כוכביםwww.seabourn.com

Seabourn מהטובים ביותר בעולם בתחום קרוז יוקרה. יחד עם סילברסי, הם רשמיים יותר מריג ‘נט ומציעים הכל כלול (אלכוהול, מענקים וכו’).

סלברסי (6 כוכביםwww.silversea.com

סילברסי זוכה בפרס עבור “הטוב ביותר של הטוב ביותר” כשמדובר קרוז. הם לא חוסכים שום הוצאה כשמדובר פינוק האורחים שלהם עם כל מה הרצונות. יחד עם זאת הם רשמיים יותר מריג ‘נט ט וגם מציעים הכל כלול (אלכוהול, מענקים וכו’ ).

וינדסטאר (5 כוכביםhttps://www.windstarcruises.com/

Windstar מציעה חוויה ייחודית ואיכותית על סיפון ספינות השייט היפות שלהם. הם נוסעים לרבים מן היציאות היותר אקסקלוסיביות, “מחוץ לדרך” שהאוניות הגדולות אינן יכולות להגיע אליה.

שייט נהרות – ויקינג / יוניוורלד / אמה/ אבילון

www.vikingrivers.com,

www.uniworld.com 

www.amawaterways.com

 www.avalonwaterways.com

הפלגות הנהר מציעות ערכים יוצאי דופן באירופה, במצרים ובאסיה. הפלגות אלה מאפשרות טיול מסלולים עשיר לאזורים היסטוריים מרתקים שלא נגישים לספינות שייט. טיולים מודרכים לחוף כלולים במחיר הנסיעה. ביקורות מנוסעים בקווים אלה הן תמיד חיוביות מאוד ומדגישות את הערך המדהים של חופשות הכוללות סיורים.

אתר tiulim.net, מתמחה באירגון קבוצות שייט במחירים ובתנאים השונים מהותית מהזמנות בודדות מול חברות הספנות או סוכנים שלאתר יש אמון מוחלט. לפרטים יש לפנות בצור קשר 

אתר הטוב ביותר להזמנות פרטיות. אמינות, שירות ומחירים

CruiseDirect

Expedia Cruise US+CANADA

Expedia Cruise US+CANADA – הדקה האחרונה

אתר הטוב ביותר בעולם (  29 מיליון מנויים, לא טועים ) למבצעים חסרי תקדים

Travelzoo-Cruise USA 

Travelzoo-Cruise UK 

Travelzoo-Cruise AUSTRALIA 

יאכטות

Global Yacht Rentals

איפה יש סיורי חופים הטובים בעולם וזולים מחברות הקרוז?

סיורי חופים ביוון

Beach tours Approximately 3000 routes סיורים מאד זולים

Beaches Tours ViaTourהשאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.