"הדור הבא" של אושיאניה עבור סדרת Allura החדשה

חברת הפלגות היוקרה אושיאניה של קבוצת NCLH, המובילה העולמית בתחומי קולינריה עילית בים ויעדים מיוחדים בהפלגות נופש, הודיעה על הזמנת שתי אניות חדשות מחברת Fincantieri S.p.A. האיטלקית. האניות החדשות צפויות להגיע כבר בשנת 2022 ו-2025.

סדרת האניות החדשה מייצגת את הדור הבא של חוויית השייט עם חברת Oceania Cruises, זאת, תוך שמירה על כלל מרכיבי הנופש האהובים על האורחים שלנו – סגנון האירוח החמים והאינטימי, החדרים הסטנדרטיים המרווחים ביותר שאוניה יכולה להציע, הסוויטות המדהימות והמפנקות שלנו וכמובן, המטבח העשיר והאיכותי ביותר בים.

אניות הפאר בסדרת Allura, במשקל 67,000 טון ברוטו, יארחו כל אחת מהן כ-1200 נוסעים. האניות החדשות ימשיכו את מסורת האירוח הייחודית של חברת Oceania Cruises ואף יכללו מאפיינים מהעיצוב היוקרתי שהאוניות עטורות הפרסים "מרינה" ו"ריביירה" ידועות בהם במיוחד. יחד עם זאת, האוניות בסדרת Allura יציעו לאורחי החברה רמה חדשה וגבוהה אף יותר של נוחות, גמישות ומגוון רחב של שירותים פעילויות חדשות ומפנקות.

צי האוניות של חברת Oceania Cruises בסדרת Allura החדשה, שענה על הביקוש הגובר לחוויות בדגש קולינרי ולחופשות שייט ממוקדות יעדים סביב העולם. סדרת האוניות החדשה תמנף עוד יותר את חווית האירוח המעולה של חברת Oceania Cruises, ותחזק באופן משמעותי את הביקוש להפלגות יוקרה בקרב נוסעים חדשים וחוזרים כאחד, כתוצאה מכך יניבו תשואות נוספות לבעלי המניות."

הפרויקט החדש והמוצלח של חברת הקרוזים Oceania Cruises הוא הוכחה נוספת לחדשנות ויכולת לספק את הצרכים של כל לקוח בהתאמה אישית, שמבדילה בינהם מחברות אחרות בעולם. עם צבר הזמנות ל-55 כלי שייט, שיבנו וימסרו למרבית החברות הפועלות כיום בשוק עד שנת 2027.

הודעות תיירותיות לעיתונות Oceania Cruises

רוצים לעזור לאתר טיולים שיהיו בו הרבה מסלולי טיולים?

לחץ כאן

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים