• תַפרִיט
  • תַפרִיט

הופעת Siam Niramit בבנגקוק עם העברות מ\למלון וארוחת ערב אופציונלית

דף הבית » הופעת Siam Niramit בבנגקוק עם העברות מ\למלון וארוחת ערב אופציונלית

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: < 1 דקה

אתם מוזמנים למופע מרשים ומושקע על התרבות התאילנדית שזוכה לביקורות נלהבות, שמו  “סיאם נירמיט”. על הבמה מופיעים  150 אמנים, אשר מחליפים למעלה מ- 500 תלבושות מוגזמות במהלך המופע של 80 דקות.
תחזו ברקדנים מעופפים, בפילים וסירות על הבמה, בתלבושות מרהיבות, יער טרופי ובתפאורה של הרקיע לצד מלאכים מרחפים. אלה הם רק חלק מהחזיונות המהממים שבהם תצפו במופע.

במהלך המופע תחזו בהצגה ויזואלית של תרבויות תאילנד השונות, תרבות צפון ודרום תאילנד, תרבות מחוז איסאן והכפרים שמסביב ותרבות הבירה העתיקה של תאילנד-העיר איוטאייה. במשך שלוש פעולות (המופע הוא 80 דקות  ללא הפסקה), תוכל ללמוד על ממלכת שבע מאות שנים של היסטוריה תרבותית עשירה של סיאם.

ניתן להזמין במזנון מאכלים תאילנדיים ומערב.  נסן קערה של som tam (spicy papaya salad) or pad Thai , וליהנות כוס תה או קפה, בירה, יין ומשקאות חריפים.

ההופעה מתחילה בשעה 20:00 עם חלוקה לשלוש ה קטעים המלמדים יך ממלכת 7– שנים של היסטורית סיאם

 המופע מתאים לכל הגילאים.

תחבורה אל וממלון כלולה במחיר.


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם