• תַפרִיט
  • תַפרִיט

איך להזמין כרטיסים למחזמר מלך האריות בניו יורק

דף הבית » איך להזמין כרטיסים למחזמר מלך האריות בניו יורק

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: < 1 דקה

המחזמר “מלך האריות” מגולל את סיפורו של סימבה, שנלחם על כס המלכות מול הדוד המרושע שלו, סקאר. בדרך, הוא גם נפגש עם החברים הטובים שלו, טימון ופומבה, שמלמדים את סימבה את הביטוי המפורסם “אקונה מטטה”, שפירושו “אין דאגות”. הסיפור מבוסס על הסרט של דיסני מ-1994. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על המחזמר “מלך האריות” בברודווי שבניו יורק. 

*גילוי נאות: עמוד זה עשוי לכלול קישורים של תכניות שותפים שלנו. אם תלחצו על הקישור ותרכשו דרכו את אחד מהשירותים, אנחנו נקבל על זה עמלה, שתעזור לנו לתפעל את האתר. הדבר נעשה ללא תוספת עלות עבורכם. תודה על העזרה!

למה כדאי לצפות במחזמר?

קודם כל, אם צפיתם בסרט “מלך האריות” בילדות, אתם בטוח תאהבו לראות את המחזמר, שעוקב אחר סיפורו של סימבה, אך גם מביא סיפור של אהבה ואובדן. אבל מעבר לכך, הפסקול של המחזמר מהמם. השירים שמלווים את ההצגה נכתבו על ידי אלטון ג’ון וטים רייס ומצליחים לבטא היטב את הרגשות והתחושות של הדמויות השונות במחזמר. 

מידע שימושי

איפה מציגים את המחזמר? המחזמר “מלך האריות” מוצג בתיאטרון מינסקוף (Minskoff Theatre) בברודווי שבניו יורק. מדובר בתיאטרון בלב הטיימס סקוור, 

הזמינו כרטיסים למלך האריות בברודווי


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם