• תַפרִיט
  • תַפרִיט

הזמינו כרטיסים למלך האריות בברודווי

דף הבית » הזמינו כרטיסים למלך האריות בברודווי

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: < 1 דקה

 

הזמינו כרטיסים לחגיגה זוכת פרס הטוני ‘מלך האריות’ בברודווי. חביב על ילדים ומבוגרים כאחד, ‘מלך האריות’ זו חגיגה לעיניים ולאוזניים, עם תלבושות ססגוניות ומוסיקה עטורת פרסים של אלטון ג’ון וטים רייס. אל תחמיצו את ההזדמנות שלכם לראות את המופע הפופולרי הזה ברודווי במהלך ביקורכם בניו יורק.

עיקרי הדברים

  • סך העמלות, היטל דלק ודמי שירות כלולים
  • סיור נגיש לכיסא גלגלים
  • תראו הצגה בברודווי

המחזמר מלך האריות מספר את הסיפור דמוי ההמלט של סימבה, נסיך אריות באפריקה, אשר נלחם בסקאר, הדוד הרע שלו, על כס המלכות. אבל לפני שסימבה מוכן לקחת את מקומו ב”גלגל החיים”, הוא גדל עם שני חבריו אוהבי הכיף, חכמולוג סוריקטה טימון ופומבה חזיר בר מסריח. יחד הם מלמדים את סימבה על פילוסופיית החיים שלהם, “האקונה מטטה” (אל חשש).

בהתבסס על הסרט הדיסני מ-1994, ועל ספרו של רוג’ר אלרס ואיירין מצ’י, המחזמר כולל את השיר זוכה האוסקר “האם אתה יכול להרגיש את האהבה הלילה” ושירים נוספים של הנס זימר, לבו מ, מארק משינה וג’יי ריפקין.

חגיגה ויזואלית זו מפורסמת בשל שילוב של חיה-בובה-אנושיות מורכבות של הבמאית ג’ולי טיימור, והוא אהוב מאוד על הקהל בכל הגילאים.

 

לפרטים נוספים על מלך האריות בברודווי, תמחור וביטולים


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם