• תַפרִיט
 • תַפרִיט

הזמנת טיסות דרך סוכן נסיעות \ אתר אינטרנט?

דף הבית » הזמנת טיסות דרך סוכן נסיעות \ אתר אינטרנט?

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 4 דקות

אם תזמין טיסות בטלפון של חברת התעופה או בסוכנות נסיעות אמינה, יש סיכוי גדול תקבל תעריפי טיסה טובים יותר מהמחיר באינטרנט ( יש לי ניסיון רב מול הסוכן שלי ). לפיכך, עדיף להזמין ישירות על ידי התקשרות עם חברת תעופה או עם סוכן אמין. הנוסעים בדרך כלל מעדיפים להזמין טיסות בחברת התעופה ואו סוכני נסיעות על ידי התקשרות או ביקור באתר הרשמי שלהם. הסיבה לכך היא שקל יותר ונוח להזמין.

אך אם תזמין דרך סוכני נסיעות יספקו לך תובנות לגבי הזמנת חברות תעופה ומדיניות אחרת, שעשויה להיות מועילה איכשהו להתייחסות עתידית.

כשאתה משתמש במספר חברת התעופה להזמנת שירות טיסה באמצעות שיחה, אתה מקבל שני יתרונות, אחד שאתה יכול לדבר עם אדם חי בחברת התעופה, ושניים – אתה מרוויח הטבות נאמנות. התקשרות לחברת התעופה אפילו מקלה על השגת הטבות של טיסות תכופות, ותוכל לקבל הודעה על יתרת המיילים שלך וגם להזמין טיסות ללא תשלום  ( בונוס )  אם אתה זכאי.

 

אם גילית טעות ואו יש לך הארה\הערה, אנא צור קשר באתר

יתרונות של הזמנת טיסות דרך הטלפון של חברת התעופה או סוכן נסיעות אמין

אם אתה מזמין טיסה באמצעות מספר הטלפון של חברת התעופה, אתה מקבל הטבות שונות מחברת התעופה. התקשרות ישירה עם חברת תעופה להזמנת כרטיס מספקת לך:

 • כרטיסי טיסה מוזלים בתעריפים חסכוניים.
 • במסלולים מורכבים המגע האנושי של סוכן נסיעות יכול לעזור.
 • הטבות נאמנות ובונוסים עם יתרונות נוספים.
 • עסקאות טיסה עם שירותים מיוחדים.
 • מושבים מרווחים ובמקום הישיבה הרצוי כמו חלון, מעבר וכו ‘.
 • לא יתבצע חיוב נוסף על הזמנה, שינוי או ביטול.
 • יכולים להציע ייעוץ מומחה.

יתר על כן, הזמנת כרטיסי טיסה באמצעות חיוג למספר הקשר של חברת התעופה ואו לסוכן אמין מועילה גם משום שיש פחות סיכוי לשגיאה. ובכל זאת, אם מתרחשת שגיאה, ניתן לפתור אותה בזמן אמת.

על ידי התקשרות עם חברת תעופה ושיחה עם נציגם, ניתן להשיג בקלות את המידע הדרוש לו ולאמת את דרישות הנסיעה, היציאה והיעד.

סוכני נסיעות או יועצי חברות התעופה הם בדרך כלל מומחים מקצועיים ביותר אשר הוכשרו לספק לנוסעים את השירות הטוב ביותר האפשרי. הם עוזרים לך למצוא משהו שאתה צריך וגורמים לך להיצמד אליו ולא משנה מה. כמו כן, הם יכולים להציע לך עסקאות טוב בהרבה מאתר אינטרנט.

 

בעת שימוש בסוכנות נסיעות:

 • שאל אם יש תמחור וזמינות לחברת תעופה חלופית.
 • השתמש במומחיות של הסוכן שעשוי להציע תאריכים זולים יותר או אפשרויות ניתוב.
 • נסה לנהל משא ומתן! לפעמים המחיר לא קבוע.
 • שאל אם הכרטיס שלך ירוויח לך קילומטראז ‘.
 • בדרך כלל תוכל להחזיק את המושב למשך 24 שעות ללא תשלום. אם אתה אומר שאתה הולך לבדוק מסביב הם עשויים לתת לך הנחה נוספת.
 • אם מדובר בכרטיס מוזל וודאו כי נוח לכם עם המגבלות.
 • שאל את שם חברת התעופה, זמני הטיסה והמסלול. הם אינם רשאים לפרסם באינטרנט את פרטי העסקאות הזולות ביותר, אך ניתן לבקש בטלפון.
 • תמיד: סיכום הכל לפני סיום שיחת הטלפון – מספרי טיסה, זמנים, תאריך, יום בשבוע, קשרים ואופן איות שמך (השתמש בשם החוקי שתואם את הדרכון שלך).
 • בקש את שם האדם שדיברת איתו ואת מספר הטלפון והסיומת שלו.
 • בקש מספר סימוכין.

 

מה היתרון בקניית כרטיסי טיסה בכיוון אחד?

ישנם יתרונות אפשריים רבים ברכישת מחיר חד כיווני בהשוואה להזמנה הלוך ושוב, עם זאת, תמיד חשוב להבין מה ההשלכות. זה מניח שאתה זקוק להזמנה הלוך ושוב, אך יכולים להיות מקרים שבהם הזמנה לכיוון אחד יכולה להיות זולה יותר מאשר הזמנת הלוך ושוב:

יתרונות

יוצר גמישות בתוכניות הנסיעה שלך. לעיתים קרובות, אני ממליץ להזמין בכיוון אחד במזומן ובכיוון אחד באמצעות הנקודות והמיילים שלהם. פעמים רבות, יש להם רק מחצית ממספר הנקודות, כך שזו יכולה להיות דרך טובה להשתמש במיילים ולחסוך כסף בזמן שאתה נמצא.
מאפשר להזמין בחברות תעופה נפרדות.

חברות תעופה רבות עובדות באוליגופול ( ענף מסוים נשלט על ידי מספר קטן של מוכרים והם מועדים בסבירות גבוהה להיווצרות קנוניה) כך שבדרך כלל הן מתומחרות זהה בין שני יעדים. פעמים רבות, חברת תעופה אחת עשויה לקבוע לוח זמנים טוב יותר מהאחרת, אך רק בדרך אחת של המסע, כך שבדרך כלל תוכלו לקנות שני כרטיסים בכיוון אחד במחיר זהה לזו הלוך ושוב כדי ליצור את המסלול המושלם. חברות תעופה לא אוהבות את זה, מסיבות ברורות.

תוכל להחליט על תוכניות הנסיעה שלך בהמשך. עם סכומים הולכים וגדלים של דמי שינוי, לפעמים זה זול יותר פשוט לקנות כרטיסים בכיוון אחד, ולקנות את החלק חזרה לאחר אישור מועדי הנסיעה. אחרת, זה רק יותר כסף בחברת התעופה שמשלמת עבור דמי השינוי

חסרונות

כרטיסים לכיוון אחד הם לעתים קרובות איום גבוה יותר מאשר הזמנות הלוך ושוב. לדוגמה, קציני מכס והגירה בדרך כלל אוהבים לדעת מתי אתה מתכוון לחזור. הם עשויים שלא לראות זאת בחיוב שיש לך רק כרטיס לכיוון אחד.

הנושא הגדול ביותר הוא המחיר. בעבר, כרטיסים לכיוון אחד עלולים לעלות יותר מכרטיס הלוך ושוב, אולם חברות תעופה החלו לשנות את מדיניות התמחור שלהן. באירופה ובצפון אמריקה, כרטיסים לכיוון אחד הם בדרך כלל מחצית ממחיר ההזמנה הלוך ושוב, ואילו באסיה הם בדרך כלל 60-70% מההזמנה הלוך ושוב.

 

לא מעט כתבתי אזהרות לקנייה מאתר אינטרנט שמפנה אותך לגורמים שלישיים

אתרי צד שלישי נוטים “להבטיח את העולם” או לומר “כן” לכל בקשותיך בכדי להשיג את המכירה שלך כשאולי לא באמת עשו את מה שהאמנת (בטיפשותך) שהבטיח הסוכן של. דוגמאות קלאסיות מסודרות את דרישת ה”ארוחה המיוחדת “(לעיתים נדירות עובדות באמצעות צד שלישי) והבטחות  חסרי כיסוי

זה רק מוביל לאכזבה ולתסכול כאשר אתה מתלונן לצוות האוויר  כי “לא קיבלתי את הארוחה המיוחדת שלי!” “לא קיבלתי בלה, בלה, בלה!”. וזו לא אשמת צוותי האוויר ב-99,99% מהמקרים. אם הם יגלו שלא הזמנתם ישירות איתם, אין שום דבר שהם יכולים לעשות ויש לכם רק את עצמכם ואת הסוכן האינטרנטי שלכם .

אם להשתמש באתרי אינטרנט אז רק ב-> אתר אמין שנמצא במערכות האמדאוס של הסוכנים ושמכרטס לכם באופן ישיר עם אחריות ושרות זאת סוכנות נסיעות מקצועית עם מאות סוכני נסיעות. אני ממליץ לפנות אליהם לאחר שתברר בסוכנותהנסיעות או בחברות התעופה ואז תחליט

מי שירצה אוכל לספק לו טלפון של סוכן אמין שאני משתמש בו שנים רבות ושעזר לי בעת הצורך בשעות מאוחרות של הלילה.

 


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם