• תַפרִיט
  • תַפרִיט
ביקורת על מלון Al Andaluz Jerez

היה יכול להיות טוב, אם לא היה רע- מלון Al Andaluz Jerez בחרז, ספרד

דף הבית » היה יכול להיות טוב, אם לא היה רע- מלון Al Andaluz Jerez בחרז, ספרד

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

יכול להיות שאתם תיהנו שם, ואפילו מאוד, אבל אני לא יכול להמליץ על המלון הזה

זמן קריאה משוער: 2 דקות

שהה במלון, כתב  את דעתו  האישית וערך: עידו ענבר

יכול להיות שאתם תיהנו שם, ואפילו מאוד, אבל אני לא יכול להמליץ על המלון הזה, וזו הפעם הראשונה בטיול זה שהייתה לי חוויה כה לא נעימה עם צוות. מעשה שהיה כך היה:

כשראינו את מלון אל אנדאלוס חרז מבפנים, חשבנו שיהיה נחמד. המקום מטופח ורחב ידיים, המרפסות נאות והפאטיו מזמין, ואפילו עובדת הקבלה שקיבלה את פנינו הייתה חייכנית ונחמדה.

המיקום של המלון היה מעולה, לא יותר משלוש דקות הליכה ממרכז העניינים, והחדר נראה לא רע בכלל. נכון, לא מלון ארבעה כוכבים, אבל בשביל מלון בתקציב נמוך, הוא נראה לא רע בכלל.

ואז – התחילה סאגת המקלחת.

כשרק נכנסנו, המים בכיור במטבח שמאחורי הקבלה זרמו באופן חופשי, ונדמה שעובדת הקבלה לא התרגשה מהשאון התוסס. כששאלתי, עם מודעות למצב המים בעולם, בארץ ובחרז, היא הסבירה שאין הרבה אורחים, ולכן היא מחזיקה את המים זורמים בכדי שהם יתחממו.

בארץ מערכת זו פחות נפוצה, אבל בספרד כבר יצא לי להיתקל במערכות חימום שכאלו, וזה עובד.

בהמשך הערב, כשרצינו להתקלח, לא היו מים חמים. היה פקיד קבלה אחר, וכאשר ביקשנו עזרה (ומגבות, שלא היו בחדר), הוא הגיע לחדר תוך כמה דקות עם מגבות, ועם הודעה כי כעת יהיו מים חמים.

לא היו.

בבוקר למחרת רצינו להתקלח, שכן בערב זה פשוט לא עבד. שוב, לא היו מים, ושוב פנינו לקבלה. הפעם הם התעקשו שיש מים חמים, ואמרו לנו להזרים את המים עד שיצאו חמים, כי זה לוקח זמן.

לקצר סיפור שהיה די ארוך –

לא היו מים חמים לא משנה מה עשינו, ועובדת המלון ניגשה ובדקה איתנו בחדר, ואישרה “במים כאלו אי אפשר להתקלח”. האחראי על המלון, איתו שוחחתי בטלפון, התעקש שאני צריך לשלם על החדר. אני חשבתי אחרת. הבדלי תפיסה תרבותית לגבי מהו שירות.

מה שהיה חמור מזה הוא העובדה שעובדת הקבלה והעובדת שעלתה לחדרנו שעה קלה קודם לכן ובדקה בעצמה את טמפרטורת המים בחרו לשקר במצח נחושה בשיחה עם האחראי על המלון, דבר שאינו מתקבל על הדעת לחלוטין.

מה שהיה חמור אף משני העניינים הקודמים הוא העובדה שלמרות שסגרנו שאשלם חצי מהמחיר, בעל הבית הודיע לאתר ההזמנות דרכו הזמנו את המלון – Booking.com, שלא הגענו למלון, ודרש פיצוי כספי בסכום המלא של שהות של לילה במלון דרך כרטיס האשראי שלי. למזלי, לקחתי קבלה על הסכום ששילמתי במזומן.

כך יצא שמלון יפה, נעים וחביב, עם צוות נעים ונחמד, הפך את עורו, והפך למקום לא ידידותי, ושאני לא יכול להמליץ עליו כלל.

לכן – אם אתם מחפשים מלון טוב בחרז דה לה פרונטרה ספרד – אני שמח להפנות אתכם ישירות בלינק זה למלון Pension San Martin – Jerez מקום נעים יותר, ועם צוות הרבה יותר נחמד, וכמה מים חמים שרק תרצו.


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם