• תַפרִיט
  • תַפרִיט

סיור רגלי בשרידי ברלין הנאצית ואתרים מימי מלחמת העולם השנייה

דף הבית » סיור רגלי בשרידי ברלין הנאצית ואתרים מימי מלחמת העולם השנייה

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 2 דקות

חזרו אחורה בזמן אל הימים האחרונים של מלחמת העולם השנייה בסיור רגלי של חצי יום בברלין.  אתם תשמעו על כל האירועים שהובילו לכניעה הסופית של גרמניה במהלך ביקורכם באתרים היסטוריים החשובים של העיר בליווי מדריך בעל ידע נרחב בנושא. תעקבו אחר ההתקפה הסובייטית במסלול לעבר הקרב הסופי של הרייכסטאג, תבקרו בבונקר של היטלר, תגלו איפה הלופטוואפה הגרמנית היה ממוקם. תוכל לגלות איך התפתחה מלחמת העולם השנייה ואיך נראו החיים עבור אנשים באותה התקופה, במיוחד אלה שהתנגדו למשטר, וכיצד האכזריות הגיעה לסיומה בשנת 1945.

עיקרי הדברים

  • מדריך אינפורמטיבי, ידידותי ומקצועי
  • איסוף מנקודת מפגש במיקום מרכזי
  • חזרה אחורה בזמן לסיור בהיסטוריה

אנו מזמינים אתכם לסיור הליכה היסטורי מרתק, בו תוכלו לקבל נקודת מבט ייחודית ומעמיקה על אחד האירועים המשמעותיים ביותר בהיסטוריה דרך הימים האחרונים של מלחמת העולם השנייה שהובילו לכניעה הסופית של גרמניה וקריסת המשטר הנאצי בברלין ב-2 במאי, 1945. אתם תגלו איפה הלופטוואפה, חיל האוויר הגרמני, תיאם את הקרב עם בריטניה, ותראו את האתר של משרד התעמולה של גבלס, שם נכתבו נאומים ידועים לשמצה. תעקבו אחר המסלול בו הלכו הסובייטים להתקפה בשדה הקרב האחרון לרייכסטאג ותעצרו ליד אנדרטת המלחמה הסובייטית.

תבקרו באתר הקנצלר החדש של היטלר, מוקד השלטון של אירופה הנאצית, ובמיקום של הבונקר של היטלר. תשמעו מהמדריך המומחה שלכם על ימיו האחרונים של היטלר בבונקר זה, ותקבלו תיעוד מפורט שלב אחר שלב של התאבדותו ב-30 באפריל, 1945. בסיור זה תוכלו לשמוע גם על מי שנאבקו והתנגדו למערכת הנאצית של טרור . תוכלו לגלות הכול על תנועת ההתנגדות הגרמנית ועל הדמויות המרכזיות שלה, ביניהם קלאוס פון שטאופנברג, הנינג פון טרסקו והנס אוסטר.

תחוו מנקודת מבט של אזרחי ברלין איך זה היה לחיות בגרמניה באותה התקופה, בזמן שאתם הולכים דרך אתרים היסטוריים חשובים אלה. המדריך שלכם יספר לכם הכול על עליית הנאצים לשלטון, על מדיניות לבנסראום של היטלר- האידיאולוגיה הפוליטית המטרידה שהובילה לשואה- ועל המסלול שהוביל את אירופה למלחמה ולהרס.

לפרטים נוספים על הימים האחרונים של מלחמת העולם השנייה בסיור רגלי בברלים, תמחור וביטולים


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם