• תַפרִיט
  • תַפרִיט

המזרקה המרשימה של איי הדקל בדובאי The Palm Fountain 

דף הבית » המזרקה המרשימה של איי הדקל בדובאי The Palm Fountain 

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: < 1 דקה

מזרקת הפאלם של דובאי היא המזרקה הגדולה ביותר בעולם, שב- Palm Jumeirah , ויש בה מופעי מים רוקדים מדי לילה בשבוע, החל משעה 19.00 עד חצות, הכוללת 5 מופעים. המזרקה נמצאת ב-Palm דובאי, ג’ומיירה, במקום הצופה על האטלנטיס בפאלם. המזרקה משתרעת על פני 14,300 מ”ר של מי ים, והיא מתיזה מים לגובה של 150 מ’.

מאחר שזוהי המזרקה הגדולה ביותר בעולם, היא גם המזרקה הצבעונית היחידה בדובאי, ומוארת על ידי יותר מ-3,000 אורות לד. בדובאי קיימת עוד מזרקה שהושקה בשנת 2009 ואורכה 275 מ’, ומתיזה מים עד לגובה של 152 מ’.

האורות הצבעוניים הללו מופיעים בתצוגת מים רוקדת כשאליה נלווה מגוון של מוזיקה, החל ממוסיקה קלאסית ופופ, ועד למוסיקת חאלאג’י ובינלאומית. כל מופע נמשך 3 דקות ומתקיים כל 30 דקות.

אפשר להגיע למקום ברכב, ויש הרבה מאד מקומות חנייה, אפשר להגיע גם במונית, אובר או Careem. כמו כן, אמורה להיפתח גם תחנת רכבת חד-מסילתית ב-The Pointe.

ה-Pointe נמצא 5 ק”מ בתוך הים ויש בו טיילת לאורך 1.5 ק”מ, כך שיש הרבה מאד מקום כדי לצפות במופע. המופע הוא בחינם, ואפשר לשלב זאת עם הזמנת מקומות באחת מהמסעדות הרבות והברים המפוזרים ב-Palm Jumeirah כדי להיות מול המופע.

כיאה למדינה שמצאה את העושר שלה חבוי במעמקי הים, אפשר להבין שיש כבוד לכל מה שקשור במים. מזרקת הענק של דובאי מספקת מופע מרשים עד כדי לא נתפס שאכן הייתם עדים לזה. נמצאת בסמוך לקניון דובאי. הגיעו קצת לפני ומצאו מקומות טובים שלא תפספסו אף שניה במופע המטורף הזה.

שעות פתיחה: כל יום, כל 30 דקות בין השעות 18:00-23:00 ובנוסף בסופי השבוע גם ב-1:00 ו-2:00


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם