המלון הוא העיר, דירוג המלון הטוב ברשת

בימינו אנו, העיר היא טובה בדיוק כמו מה שיש לה מה להציע, לכן כאשר אנו מסתכלים על מלונות ברחבי העולם אנו רואים שככל שהעיר טובה יותר, כך גם המלונות הנמצאים בה. דירוג המלונות הטובים ביותר ברשת בדרך כלל מוביל אותנו לראות אילו מהערים הן לוהטות ושופעות עבור האנשים המתארחים בהן, ואילו לא.

בואו נתחיל בהתבוננות על עיר ענקית ומפותחת מבחינה טכנולוגית, הממוקמת בלב אזור חשוב ומעניין. כאשר אנו מסתכלים באתרים כמו Hotels-Seeker, גוגל, טריפ-אדוייזור ועוד, אנו רואים שאנשים נוסעים יותר לערים בהן ישנם מלונות בעלי דירוג גבוה. מכך ניתן להסיק שאנשים מעדיפים לטייל בערים עם מלונות כמה שיותר טובים. עיר כמו סן פרנסיסקו מוכיחה זאת, וניתן לראות באינטרנט מלונות כמו "הארמון", אשר צבר כמות עצומה של ביקורות באינטרנט, והן היו חיוביות בדרך כלל. אנשים רוצים להתארח במלונות כמו זה, כי הם ירגישו יותר בבית.

אם נסתכל לעיר שכוחת אל , יש פחות נוסעים ויותר ביקורות שליליות שמגיעים עם זה. כאשר אנו מסתכלים על המלונות הנמצאים בעיר זו, אנו רואים כי לרוב המלונות יש פופולריות מועטה, או אין פופולריות כלל. למעשה, העיר הזו בעלות הדירוג הגרוע ביותר, כמעט ללא מטיילים כלל. כפי שניתן לראות מהעובדות הללו, "דירוג המלון הטוב ברשת" יראה בדרך כלל אילו ערים הן יעדים טובים לנסיעה ואילו לא.

כעת, אם היינו שוקלים ברצינות את האפשרות לנסוע לעיר נידחת, ישנם אולי כמה מקומות סבירים, אולי הם לא יכולים לעמוד בסטנדרטים של סן פרנסיסקו, אך בהחלט יכולים להיות בסדר גמור אם אתם מחפשים את מקום המפלט הזול ביותר. סביר להניח שהמלונות האלה לא יפתיעו אתכם כמו מלונות בעיר מפותחת, אך זה מוכיח עוד יותר שדירוג המלון הטוב ברשת הוא זה שמבדיל בין הערים הטובות לבין הערים הבינוניות !


טיפים והמלצות של יאיר בר זוהר דרוג מלון

רוצים לעזור לאתר טיולים? לחץ כאן

גישה חדשה כאן הסוכנים נלחמים עליך ולא שאתה תרדוף אחרים

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות