המלצה לטיול לוושינגטון די.סי- כולל הקפיטול, הבית הלבן, אנדרטת לינקולן וכניסה לארכיון הלאומי

 

בטיול זה תבקר באתרים הפופולאריים ביותר בעיר הבירה, ובעזרתנו לא תצטרך להתמודד עם התורים הארוכים ומהבירוקרטיה הנלווים לביקור במקומות מסוג זה- תוכל פשוט ליהנות וללמוד הרבה. תזכה לבקר בבית הלבן ובאנדרטת לינקולן, לסייר בבניין הקפיטול; היכן שנלקחות כל החלטות הקונגרס, להיכנס בכניסת VIP לארכיון הלאומי ולראות מסמכים היסטוריים כמו הכרזת העצמאות, החוקה האמריקאית ועוד.

https://youtu.be/iK3GsAcwKaI

דגשים לטיול:

  • הדרכה מקצועית, אינפורמטיבית ונעימה
  • התניידות באוטובוס ורכבת בכל רחבי העיר
  • מתאים במיוחד לאלו המבקרים פעם ראשונה בעיר

את הטיול נתחיל מחוץ לספריית הקונגרס- שם תערך היכרות עם המדריך שלך. אז נמשיך לסיור בן 45 דקות אל בניין הקפיטול, כאמור בניין הקונגרס. הבניין מרשים גם בגלל כל המתרחש מאחורי דלתותיו וגם בגלל מבנה ארכיטקטוני נאה ביותר. כמובן שכרטיסי הכניסה שמורים לקבוצתנו וכחלק מהטבות הטיול הכניסה תהיה מידית.

את שהייתנו בבניין נתחיל במרכז המבקרים של הקפיטול. לאחר מכן נבקר באזורים המיוחדים ביותר למשל בטריפתה, ברוטונדה ובמסדרון הפסלים הלאומי, כל זאת תוך כדי הסברים וסיפורים של מדריכך על הסנאט, בית הנבחרים ותהליך החקיקה בארצות הברית. תוכל לראות גם סרט מעניין על היסטוריית הממשלות בארץ זו.

בשלב הבא ניסע ברחבי העיר ברכבת נוחה וממוזגת ונצפה בכל האנדרטאות והמונומנטים הפזורים בה. ברבים מן האתרים נעצור בכדי להסתובב רגלית, להתפעל ולשמוע הסבר מן המדריך (עצירות של רבע שעה בערך…). נקודות שיא בקטע זה של הטיול כוללות את הבית הלבן (מבחוץ), מונומנט וושינגטון, אנדרטאות מלחמת העולם השנייה, לינקולן, וטרנים של מלחמת וייטנאם ושל חיל הים.

אם אתה מבקר בין אמצע מרץ לאמצע אוקטובר, נמשיך כעת לשייט רגוע ומהנה על נהר הפוטומאק (Potomac); גם בשלב זה יהיה איתך המדריך שיענה לכל שאלותייך בשמחה. זה הזמן להישען אחורה וליהנות מהנוף והאווירה של המקום… אם תרצה, תוכל לרכוש ארוחת צהריים על סיפון הספינה.

אחרי השייט נמשיך לארכיון הלאומי, שם תעקוף את התורים הארוכים ותקבל כניסה מידית עם המדריך שלך אל המסדרונות שאוצרים את הכרזת העצמאות ואת החוקה. תוכל לסייר בקצב שלך, להיכנס לרוטנדה שם נמצאים המסמכים ההיסטוריים החשובים ביותר, לגלריות ולתערוכות המתקיימות בבניין, לתיאטרון מק'גאון (McGowan) ולמרכז הלמידה בואינג (Boeing). בשלב זה יסתיים טיולנו.

לפרטים נוספים על טיול לוושינגטון די.סי- כולל הקפיטול, הבית הלבן, אנדרטת לינקולן וכניסה לארכיון הלאומי. תנאים ותמחור

אמריקה הצפונית ארצות הברית סוכנויות וחברות טיולים דוברי שפות זרות וושינגטון די סי


כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים