המלצה לסיור יום בפראג

בואו לגלות את הקסם של פראג, עיר מודרנית ותוססת מלאת אנרגיה, בסיור היכרות עם עיר הבירה הצ'כית. מושלם עבור מבקרים בפעם הראשונה, סיור באורך של 3.5 שעות, המשלב נסיעה באוטובוס יוקרתי והליכה להיכרות מקיפה של האתרים המפורסמים של פראג, כמו מצודת פראג (אתר המורשת העולמית של אונסק"ו), האופרה הממלכתית, המוזיאון הלאומי, כיכר ואצלב ועוד. במהלך הסיור תוכלו ללמוד על ההיסטוריה המעניינת של כל מיקום שתראו עם המדריך שלכם.

עיקרי הדברים

  • סיור רגלי ברחובות המקומיים בעיר
  • בהנחיית מדריך מקומי
  • סקירה מקיפה והתמצאות בעיר

במהלך הסיור המודרך, הנהג שלכם ייקח אתכם אל האתרים המפורסמים של פראג, כמו האופרה הממלכתית, המוזיאון הלאומי וכיכר ואצלב. תראו את הפסל של ואצלב הקדוש, הקדוש הפטרון של בוהמיה. לאחר מכן, תחצו את כיכר צ'ארלס לאורך גדות נהר הוולטאבה לכיוון הגשר צ'ארלס, לרודולפינום, ומעבר לנהר אל מצודת פראג, אתר המורשת העולמית של אונסק"ו.

תהיה לכם את האפשרות להסתובב בחצרות הטירה, שם תוכלו לראות את קתדרלת סנט ויטוס הקדוש, מקום מושבו של הארכיבישוף של פראג. תבקרו בארמון המלכותי ועל שביל הזהב, המקום האגדי של האלכימאים המסתוריים.

אתם תחצו את נהר הוולטאבה על האוטובוס שלכם אל העיר העתיקה, שם תעברו ברובע היהודי לשעבר. בכיכר העיר העתיקה, תוכלו לראות את כנסיית סנט ניקולס, את קתדרלת הטין ואת בית עירייה הישן וההיסטורי שהוקם עוד בשנת 1410, עם השעון האסטרונומי המפורסם שלה ושניים-עשר השליחים. תסיימו את הסיור שלכם בסמוך למרכז העיר המודרנית.

לפרטים נוספים על סיור יום בפראג, תמחור וביטולים

 

 

סוכנויות וחברות טיולים דוברי שפות זרות פראג צ'כיה

כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות