• תַפרִיט
  • תַפרִיט

מדריך לבחירה וקנייה של בקבוקי מים מסוננים ואיכותיים

דף הבית » מדריך לבחירה וקנייה של בקבוקי מים מסוננים ואיכותיים

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 5 דקות

כל אחד מתישהו, איכשהו, איפשהו השתמשת בבקבוק מים. למעשה זה אחד החפצים הראשונים שכל אחד מאיתנו מכיר כתינוק משום שבטוח נתנו לכם מים, חלב, מיץ ומה לא מבקבוק. היום משתמשים במוצר זה אנשים בכל הגילאים והוא מגיע במגוון סגנונות, עיצובים וגדלים. למקרה שאתם עומדים להחליף את שלכם בקרוב או לקנות אחד בפעם הראשונה, המדריך הזה יפנה את תשומת ליבכם לדברים הנחוצים שעליכם לקחת בחשבון על מנת לבחור את בקבוק המים הטוב ביותר.

קרדיט צילום ראשי: מתוך אתר Amazon.

*גילוי נאות: עמוד זה כולל מספר קישורים של תוכניות שותפים שלנו. אם תלחצו על הקישור ותרכשו דרכו את אחד מהשירותים, אנחנו נקבל על זה עמלה, שתעזור לנו לתפעל את האתר. הדבר נעשה ללא תוספת עלות עבורכם. תודה על העזרה!

כדאי לקרוא מדריך לקניית מסנן מים לטיולים

ניתן להשתמש בבקבוק מים בדרכים רבות ומגוונות. חלק מבקבוקי המים מגיעים עם פילטרים לסינון לכלוך או להפריד מנוזלים בתהליך חליטת משקאות. אחרים מצוידים במערכת בידוד הכרחית כדי לשמור משקאות או מזון מהיר בטמפרטורה המועדפת עליכם. בקבוקים נוספים מגיעים עם נטרול ריחות ובאופן מדהים חלק ניתנים לקיפול וקומפקטיים כל כך שיכולים להיכנס לכיסכם. כך התפתח בקבוק המים מכלי פשוט לאגירת מים למוצר המתחרה בערך ובשימושיות עם שאר המוצרים במטבח שלכם.

הצעות לבקבוקי מים מסוננים באמזון

עם כל כך הרבה אפשרויות, איך בוחרים בקבוק מים מסוננים?

בקבוקי מים משרתים מטרות שונות ומעוצבים בהתאם לציפיות היצרנים באשר למטרת השימוש. כדי לבחור בבקבוק המים הטוב ביותר, הכרחי שתחליטו היכן אתם מתכננים להשתמש בבקבוק – בבית, בעבודה, לטיולים או לספורט מחוץ לבית.

בסביבת הבית: בקבוקי מים לשימוש ביתי מבטלים את צורך השימוש בכוסות ומפחיתים שבירות כלים. מכיוון שרבים מהם עשויים פלסטיק, אתם יכולים להשתמש בהם כשאתם שוכבים על הספה, על המיטה, עוברים בין הסלון והמטבח או פשוט בכל מקום בבית. ברור מאליו שזה גם מפחית את צריכת ובזבוז הפלסטיק הנובע מקניית בקבוקי מים בתדירות גבוהה.

טיפ למתקדמים: אולי אינכם יודעים, אך דרך אחת להחביא את המזון שלכם, ניקח לדוגמה נודלס, מעיניהם החטטניות של ילדים או שותפים לדירה היא לשמור אותו בבקבוק מים. צורת המחשבה שלהם לא תהיה כה חדת אבחנה והם לא יחשבו שייתכן שהאוכל מאוחסן שם. –

טיול:

אתם בטוחים שתהיו צמאים במהלך הטיול שלכם, כך שלקיחת בקבוק מים זה הכרחי. עם זאת, אל תבחרו בבקבוק מים גדול מאוד שיפנה אליכם את כל תשומת הלב ויגרום לכל צעד שלכם להיבחן ולהיראות חשוד. בקבוק בגודל צנוע עם אפשרות לקיפול יעשה את העבודה. אינכם יכולים גם לפסול את האפשרות שתהיה פגיעה בבקבוק כתוצאה מפגיעה ברצפה, בתוכן קשיח כשאתם נתקלים באנשים או פריטים אחרים או אפילו פגיעה במשטחים קשים במסלול. הכרחי כי תבחר בבקבוק עשוי מחומר קשיח וחזק, שיוכל לעמוד בכל ההתעללויות האלה. בקבוק המגיע עם סוג כלשהו של רצועה יאפשר לכם לסחוב אותו בצורה נוחה וכך תוכלו לנוע כאשר ידיכם חופשיות.

טיפ למתקדמים: אם אתם מתכוונים להשתמש בבקבוק במהלך תחרות ספורט, הביאו אתכם את הבקבוק שעמו התאמנתם. כך תוכלו להשתמש בבקבוק מוכר ולהשיג את הביצועים שאתם מכוונים אליהם ללא קושי נוסף. –

משימה מונעת על ידי בני אדם:

אם אתם יוצאים להרפתקה ומתכוונים להעמיק אל תוך הטבע, זכרו כי ייתכן שתתרחקו מציוויליזציה ותרצו גישה לצרכים בסיסיים. וודאו שאתם לוקחים איתכם בקבוק חזק, עשוי מחומר בלתי שביר, שיוכל לעמוד בעוצמת פגיעה חזקה על כל סוג משטח, כך שאם הוא ייפול או שאתם תיפלו אתו, הוא יישמר וישמור על התכולה שלו. דבר זה חשוב כי ייתכן שהמים או האוכל שמאוחסנים בבקבוק הם כל מה שיישאר לכם, והמשמעות של לשפוך אותם היא לסיים את המסע, שכן הרעב והצמא יכריעו אתכם וירוקנו את כוחכם, כך שלא תוכלו להמשיך בשום הרפתקה.

תרמילאות:

השטח שעליו צועדים בעת מסע תרמילאים הוא לא השטח האידיאלי. בזמן שאתם מנסים לתמרן את דרככם דרך היערות, ההרים והסלעים, בקבוק המים שלכם עלול ליפול מתרמיל הגב שלכם. חשוב לוודא שאתם יוצאים עם תיק גב בעל רצועה שמהדקת את בקבוק המים שלכם בחוזקה לתיק. דבר נוסף שעלול לקרות הוא שיגמרו לכם המים בבקבוק. אם זה קורה מה הן האופציות שלכם? אתם יכולים להביא עוד בקבוקי מים אתכם, אבל מה אם בכל הבלגן של תכנון הטיול שכחתם לסנן אותם? אתם יכולים להביא טבליות, משאבה מסננת או עט UV. עט מסנן או מחטא ידרוש שתביאו אתכם לפחות שני בקבוקים רחבי פיה, אחד בשביל הסינון והשני בשביל לאחסן את התוצר הסופי, המים הנקיים.

טים למתקדמים: מומלץ לאחסן בתוך הבקבוק אוכל מהיר כמו נודלס, כדי לאכול במהלך המסע.

פתח בקבוק מים מסוננים:

אתם יכולים לשתות מהבקבוק שלכם עם סטייל ויכולים לשתות ממנו ולהיגעל, ההבדל טמון בסוג הפתח שיש לבקבוק המים שלכם. קיימים מספר עיצובים של פתחים. רצוי לבחור בסוג שאתם מרגישים בנוח איתו.

פיה: פיה זו מערכת פתיחה על הפקק שיש לרבים מבקבוקי המים, בה קיים מעין גליל עם חריץ. עם השיניים, השפתיים או האצבעות ניתן להרים את החריץ שפותח את המחסום מתחת לפקק וגורם למים לזרום החוצה בעת הטיית הבקבוק כך שתוכלו למצוץ את הגליל. בשיטה זו הסיכוי להשפרצות נמוך אבל זרימת המים החוצה איטית יותר.

זרבובית: זרבוביות דומות מאוד לקש, אך שלא כמו קשים סטנדרטים, הן הרבה יותר עבות וקצרות. כדי לפתוח אותן מפעילים לחץ מתון עם השיניים ומוצצים להוצאת המים. גם הזרבוביות, כמו הפיות, מפחיתות את הסיכוי להשפרצת מים, אבל גם במקרה זה ייתכן כי זרימת המים תהיה איטית מדי עבורכם אם אתם קצרי נשימה או מאוד צמאים.

פקק-בורג: עיצובים של פקקי בורג יכולים לבוא כפתחים קטנים יותר שמאפשרים לכם ללגום מים בנוחות או יכולים לבוא כפתחים גדולים שיאפשרו לכם לבלוע הרבה מים בבת אחת. לפתיחה טיפוסית כזו יש מכסה שעשוי שכן ועשוי שלא להיות מחובר לבקבוק עם רצועה דקה מפלסטיק או מבד. בדרך כלל פתיחה כזו תהיה לבקבוקים שמיועדים למשימות מונעות על ידי אדם או למטרות משולבות. יש להם את היתרון של מניעת שפיכות, ויש להם פתח גדול שמאפשר לאסוף מים מזרמים למטרות סינון.

קשיחות בקבוק מים מסוננים:

זה צריך להיות מאפיין חשוב למטיילים רגליים וליוצאים למחנאות. בקבוקים קשיחים עשויים לרוב מחומרים עמידים. למטיילים חומרים עמידים, אך קלי משקל גם הם בסדר.

גודל/נפח בקבוק מים מסוננים:

בקבוקי מים מגיעים בגדלים ובנפחים שונים. כדאי לכם לקנות כאלו שיכולים לאחסן בערך 350 מ”ל של נוזלים. לאחרים יש את היכולת לאחסן 180 מ”ל, אלו לרוב בקבוקים קטנים יותר ומיועדים לעוסקים בריצה. בקבוקים בגודל ג’אמבו יכולים להחזיק אפילו ליטר עד שלושה ליטרים של נוזל.

משקל בקבוק מים מסוננים:

המשקל של בקבוק מים הוא פונקציה של החומר שממנו הוא עשוי והנפח. זהו ידע בסיסי שחומרי אל-חלד ואלומיניום כבדים יותר מפלסטיק, ועובדה זו גם תקפה בבקבוקים. למרות שאנשים רבים, בעיקר אתלטים, מעדיפים לרוץ עם כמה שפחות משקל ולהוריד מהם כל סוג של מעמסה, לרוב עדיין אין ברירה וצריך לרוץ עם משקל נפח המים שהם זקוקים לו.

יכולת הסחיבה של בקבוק מים מסוננים:

מאפיינים מסוימים הופכים את סחיבת המים שלכם לקלה, אך חלקם הכי טובים בתנאים ספציפיים. למשל, רצועות עובדות הכי טוב עם בקבוקי מים בעת טיולים רגליים בשטח. מנשאי מים שמחזיקים את הבקבוקים על גבכם הם הפתרון הטוב ביותר עבור השתתפות במרוצים או רכיבה על אופני הרים. זאת בתנאי שהצינורות והפיות מכוסים בשרוול מבודד שמונע קיפאון של המים בטמפרטורות נמוכות.

חומרים מהם עשויים בקבוקי מים מסוננים:

בקבוקי מים עשויים ממספר חומרים ולכל חומר יש תחומים חזקים וחלשים.

פלדת אל-חלד: אלו הקונים את בקבוקי המים בשביל לשמור את המשקאות או את האוכל שלהם חם או קר, יעדיפו בקבוקי מים מחומר זה. בקבוקים העשויים מפלדת אל-חלד נטולים BPA. כדי להימנע מזיהום, יצרנים של בקבוקי מים משתמשים בדרגה מסוימת של פלדת אל-חלד – the food grade stainless steel for making water bottles.

PET– החומר שבו משתמשים הוא petroleum derivative- plyeth­yl­ene tereph­tha­late. דבר אחד שטוב בחומר הזה הוא שהוא ניתן למחזור.

פוליקארבונט– זהו חומר שנבחר עבור הרבה בקבוקים הניתנים לשימוש חוזר; הוא קל משקל ועמיד לחבטות.

אלומיניום– בהשוואה לפלדה, אלומיניום קל יותר ולכן משתמשים גם בו לייצור בקבוקי מים. כדי למנוע דליפות מהאלומיניום, הבקבוקים מגיעים עם שכבה דקה פנימית של דבק אפוקסי או פלסטיק.

טיפים קטנים מאיתנו:

לפני שאתם ממהרים לרכוש בקבוקי מים מסוננים, כדאי לעבור על ההמלצות וחוות הדעת בעיון כדי לבדוק שהכול בסדר. כדאי גם לעשות השוואת מחירים בין האתרים השונים כדי למצוא את המוצר במחיר הטוב ביותר. לרוב, אותם מוצרים קיימים באתרים שונים.

מדריך לקניית ציוד בחנויות האינטרנט המומלצות. כללים לחיסכון והבנת שוק החנויות ברשת האינטרנט.

טיפים איך לבצע קנייה נבונה באינטרנט

איך לזהות באינטרנט ביקורות מזויפות?


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם