המלצות ליעדי טיולים בעולם, בחודש יוני

כתבה וערכה:  סיגל ריקלין, יועצת ומתכננת טיולים ומרצה בבית הספר לתיירות

מה עושים בחודש יוני, לאן מטיילים ברחבי העולם?  

לא משנה מה אתם מעדיפים, חופי ים, תרבות או טיולי טבע ונוף, חודש יוני הוא חודש אידיאלי לבילוי וחופשה. הימים הארוכים ומזג האויר הנפלא הופכים את חודש יוני לחודש נהדר לטייל בו באירופה, בארצות הברית ואפילו בדרום אמריקה. חובבי ההרפתקאות והטבע ימצאו מקומות רבים בעולם כצפיה בלוויתנים באיסלנד או ביקור הדובים בפארק ילוסטון. חופשת הקיץ כבר כאן וזה הזמן לצאת לטיולים משפחתיים ברחבי העולם! אז תצטרפו אלי למסע בין המקומות המומלצים לביקור בחודש יוני!

ריכזתי עבורכם את אפשרויות הבילוי בחודש זה וגם חומרי עזר לתכנון הטיול, אשר ליקטתי עבורכם:

חומרי עזר לתיכנון הטיולים

ספרי טיולים ומפות מומלצים בעברית ובאנגלית < הוצאת ספרים ישראלית "העולם"

ספרי טיולים ומפות מומלצים באנגלית < עד-70% הנחה ומשלוח חינם תוך 7 ימי עסקים.

שירותי תיירות מומלצים למטיילים < סיורים, אטרקציות, מבצעים, מסעדות ועוד

השוואת מחירי מלונות מומלצים < סריקה של מאות אלפי מלונות ב-5 שניות

בדף זה, למעלה בצד ימין, יש תא חיפוש בצבע לבן, עם מנגנון חיפוש של מאמרי תוכן באתרים של יאיר טיולים. לאחר ההקלדה של המקום, הקש "חיפוש" ותקבל את כל הרשימה

טיסות

קישורים הבאים המשווים מחירי טיסה

אני מעדיף לחפש בגלל אמינות גבוהה
http://www.flights-seeker.com
סוכנות אנושית עם אתר אחד מעולה ב-66 שפות עם מחירים מצוינים. כרטוס, צ'ק אין ( בלאו קוסט ) עם תמיכה ואחריות סביב השעון במקרה של עיכובים, איחורים וביטולים של חברות תעופה.
אתר זה נמצא גם אצל סוכני הנסיעות

כל הקישורים האחרים זולים לעיתים אך יש להם חסרונוץ וזה לשיקולכם

http://tidd.ly/55a9455c
אתר השוואת מעולה עם גב כלכלי של פרייסליין. לא סוכנות, לא מכרטסים, ללא אחריות ותמיכה. מופנה לאתרים שלישיים. והמחירים שמופיעים בהתחלה הם לא תמיד הסופיים.

רשימה של אתרי מומונדו שכל אחת מתנהגת כישות נפרדת ויתכנו הפרשים ניכרים. יש לשנות IP המתאים למדינה. אלה עם הכוכבים ראיתי פערים של עד מאות דולרים לטיסות רחוקות
1. אוסטרליה http://tidd.ly/875a713f
2. צכיה http://tidd.ly/778586ff
3. דנמרק http://tidd.ly/a1cd4182
4. ספרד http://tidd.ly/abbae895 *
5. פינלנד http://tidd.ly/7df5422c
6. איטליה http://tidd.ly/996b323a *
7. הולנד http://tidd.ly/654e8543 *
8. נורבגיה http://tidd.ly/5c4f6d11
9. פורטוגל http://tidd.ly/26b9b22
11. רומניה http://tidd.ly/ba38304c
12. שבדיה http://tidd.ly/803699fa
13. בריטניה http://tidd.ly/96fec3da
14. ארצות הברית http://tidd.ly/36f3225e *
15. בלגיה http://tidd.ly/102fcb03 *
16. ברזיל http://tidd.ly/3213b75f
17. אסטוניה http://tidd.ly/5f6e5dc4
18. פולין http://tidd.ly/11070374
19. רוסיה http://tidd.ly/475ac936
20. גרמניה http://tidd.ly/46756c85 *

https://goo.gl/7qGng4
אתר רוסי בשפה האנגלית. מפתיע בתוצאות. גטראדר, לא סוכנות, לא מכרטסים, ללא אחריות ותמיכה. מופנה לאתרים שלישיים. והמחירים שמופיעים בהתחלה הם לא תמיד הסופיים.

https://goo.gl/XQcjVq
אתר ותיק שהרבה אוהבים, אך איננו זול ברוב המקרים- סקיסקיינר, לא סוכנות, לא מכרטסים, ללא אחריות ותמיכה. מופנה לאתרים שלישיים. והמחירים שמופיעים בהתחלה הם לא תמיד הסופיים.

עיכוב של מעל 3 שעות או ביטול טיסה הוא דבר מאד מתסכל, אבל גם יכול להיות מאוד משתלם! ולהרוויח יותר מעלות הכרטיס או הפסד יום שלם. למי שהזמן חשוב לו, אני ממליץ להעזר בשירות מעולה של חברת אמריקאית מהמובילות בעולם שגם מתווכים ישראלים משתמשים בה > https://goo.gl/aVGQMp לאחר שתמלאו את הטופס, תצרפו צילומי דרכונים, כרטיס הבורדינג. ולבסוף גם תחתמו ( חתימה דיגיטלית -תקפה ), תקבלו הערכה מסויימת, כמה מגיע לכם כפיצוי. לאחר כמה שבועות, תקבלו ישר לחשבון הבנק שלכם פיצוי ( בניכוי העמלה ). מרגע שתסיימו יעדכנו במייל על ההתקדמות. אפשר לתבוע פיצוי של עד 5 שנים האחרונות על הזמנת יתר, עיכובי טיסה וביטולים. לצורך זה אתם מתבקשים לתת מספרי טיסות או לתת גישה למייל על מנת הם יסרקו ולאתר את הטיסות. לאחר מכן תקבלו חוות דעת האם אתם זכאים לפיצוי וסורק את כל התיבות כדי לאתר מספרי טיסות מהעבר, ולעדכן אתכם האם יש מקום לדרוש פיצוי.

מדריך שכתבתי על רכישת טיסות זולות > https://goo.gl/aSN297

יעדי טיול מומלצים באירופה בחודש יוני

בואו לאיסלנד לצפות בלווייתנים:

בואו לחופה הצפוני של איסלנד, להוסאויק (Húsavík) ותוכלו לראות כמה מהיצורים הגדולים ביותר בכדור הארץ. אוכלוסיית הלוויתנים במפרץ Skjálfand היא גדולה ויש סיכוי גדול לראות אותם בצאתכם לשייט של חצי יום במפרץ. האזור ידוע בלווייתנים מסוג מינק, אולם ניתן לראות גם סוגים אחרים ותוכלו אולי לראות אפילו את הלוייתן הכחול הגדול המגיע לאזור בדרך כלל בחודש יוני. גם דולפינים נצפים במפרץ. אם לא ראיתם לווייתנים במהלך השייט, תוכלו להירשם לשייט נוסף ללא עלות!

הפסטיבל השנתי לגלגול גבינה ב– Gloucestershire אנגליה:

האם אתם אוהבים גבינה? מאד אוהבים? מסורת זו, בת 200 שנים מושכת אליה אנשים מכל רחבי העולם. על פי המסורת, רודפים האנשים במורד הגבעה אחרי חריצי גבינה מתגלגלים. האדם הראשון שמגיע לקו הסיום זוכה בגבינה! אתם באים?

נאפולי ודרום איטליה:

העיר נאפולי היתה שנויה במחלוקת מאז ומתמיד. השם שיצא לה ברחבי העולם כמוקד פשע ומאפיה האפיל על אפשרויות הבילוי בה אבל, על דבר אחד כולם מסכימים: הפיצה בנאפולי – פיצה נאפוליטנה היא הפיצה הטובה ביותר! בביקורכם בעיר תוכלו אף להצטרף לשיעורי לימוד ליום או ליומיים בהם תלמדו כיצד להכין את הפיצה הכל כך טעימה. נאפולי יכולה להוות נקודה טובה מאד לטיולים וביקורים בכל דרום איטליה כמו בסורנטו, אמלפי ועתיקות פומפיי. תוכלו אף להגיע לאי הקסום קפרי.

בילוי עירוני בפרנקפורט, גרמניה:

לכל הספקנים… פרנקפורט עשויה להפתיע אתכם… חובבי קניות ? הגעתם למקום הנכון! “השדרה החמישית” של פרנקפורט היא ה”צייל” – רחוב הקניות של פרנקפורט. בצייל שפע של בוטיקים מקומיים, רשתות אופנה מקומות ובינלאומיות המציגות את מבחר מרכולתן.

העיר ידועה גם במגוון ובמבחר המסעדות הטובות שיש בה, אשר כמה מהן זכו במספר כוכבי מישלן. כמו גם מבחר מוזיאונים מעניינים כמו מוזיאון ההיסטוריה ומוזיאון לאמנות מודרנית. בנוסף, בכל חודש יוני מתקיים בפרנקפורט, בכיכר האופרה, אחד מפסטיבלי האוכל הגדולים ביותר. מבקרים יכולים לנוע בין מאות סוחרים ולטעום מזון מגוון ביותר, לשתות בירה ולשמוע מוסיקה מקומית. נראה בילוי מהנה לתחילתו של הקיץ..

הקיץ בצפונה של אירופה – שטוקהולם, שבדיה:

חודש יוני הוא חודש אידיאלי לביקור בשטוקהולם, בירתה של שבדיה. ליהנות מבתי הקפה הרבים שבה, מהמוזיאונים הפתוחים ועוד. אלפי תיירים מגיעים דם לצפונה של המדינה כדי לראות את השמש בחצות הלילה – תופעת טבע המתרחשת ב 21 ביוני, בה ניתן לראות את השמש עד חצות. חגיגת “אמצע הקיץ” מתקיימות בשבדיה בסוף השבוע הקרוב ביותר ל 24 ביוני. שורשיה של החגיגה לקיץ נעוצים בשורשים פאגאנים ובחגיגות עתיקות יומין . חגיגות אמצע הקיץ הן חגיגות לכל המשפחה, בערב ארוך המלא בכדורי בשר והרינג כבוש.

טיול ונופש באנדלוסיה, ספרד:

אנדלוסיה (Andalucía) אשר בספרד, היא ללא ספק אחד היעדים היותר אטרקטיביים לבילוי ונופש בחודש יוני. טיילו בערים המדהימות של המחוז: סביליה, קורדובה וגרנדה – מקום משכנו של ארמון אלהמברה. גם ליהדות יש שורשים חזקים בחבל אנדלוסיה ובערים הללו ותוכלו לבקר באתרים המחברים אותנו לעברה המפואר של יהדות ספרד. תוכלו לטייל בערים הקסומות, לצאת מהערים ולטייל בהרי הסיירה נבדה המציעים שבילי הליכה ורכיבה על אופניים. חפצים בבילוי על חוף הים? נסו את קוסטה דל לוז!

הצטרפו לפסטיבל המוסיקה בגלסטונברי :

פסטיבל ותיק זה הוא פסטיבל המוסיקה הגדול ביותר באנגליה. מגיעים אליו המוני משתתפים מרחבי המדינה ומרחבי העולם ומופיעים בו מיטב האמנים. ידוענים רבים מגיעים לפסטיבל ויש בו גם מתחם לילדים, מתחם טיפולים הוליסטים ומופעי רחוב.

לאתר הפסטיבל

בואו לחודש הפסטיבלים בבודפשט, הונגריה:

בודפשט העיר המקסימה מלאה בשפע אתרי ביקור ובילוי. העיר היפה הנחצית על ידי נהר הדנובה לבודה ההיסטורית ולפשט המודרנית. העיר עם המרחצאות החמים, ארכיטקטורה בסגנון ארט נובו ושפע המבנים ההיסטוריים, מציעה בחודש יוני שני פסטיבלים אליהם תוכלו להגיע. שני הפסטיבלים הם פסטיבלי בירה ססגוניים ושמחים: פסטיבל בירה קראפט ופסטיבל הקיץ. שני הפסטיבלים מתחילים באמצעו של חודש יוני, יש בהם שפע של בירה, ריקודי פולקלור, הצגות ממדינות אחרות ומופעי מוסיקה המתקיימים באמפי הפתוח באי מרגרט.

חופשה קייצית במונטנגרו:

בשעה שבצפון אירופה הקיץ רק התחיל, כאן במונטנגרו (Montenegro) הקיץ כבר בעיצומו. חופי הים מחכים לכם לבילוי ונופש רגוע ושלו. מעל 120 חופי ים לאורכו של הים האדריאטי מחכים לכם! בנוסף לבילוי החולי תוכלו גם לצאת ולטייל במצוקים היפים או לבקר במנזר אוסטרוג המרשים!

טיול קיצי באלפים הצרפתיים:

בהרי האלפים, גם אלו הצרפתיים, ניתן לטייל בקיץ ולא רק לעשות סקי בחורף… חובבי טיולי הטבע והנוף ימצאו פה נוף קסום, אוכל נהדר ועיירות קטנות ומיוחדות, סמטאות צרות ויפות, טירות ישנות, לינה בבקתות כפריות והאוכל…אח..האוכל !

יעדי טיול מומלצים בדרום אמריקה בחודש יוני

בואו לפסטיבל האינקה בקוסקו, פרו:

פסטיבל אינטי ראמי (פסטיבל השמש) הוא פסטיבל עתיק מהמאה ה 16, אשר היה הטקס הגדול  והחשוב ביותר שהתקיים בבירת האינקה קוסקו. בשעה שהשמש נמצאת במקום המרוחק ביותר מכדור הארץ, בסופו של חודש יוני, אל השמש אינטי היה זקוק להוכחה מצד מאמיניו על כך שהם נאמנים לו וכמובן שהיה מעורב בזה גם פולחן והקרבת קורבנות בעלי חיים. מאמצע המאה ה 20, החלו לחדש את הטקסים ב 24 בכל חודש יוני ב Sacsayhuamán-המצוייה מספר קילומטרים מקוסקו. מתקיימים ריקודים בלבוש מסורתי ולאחר מכן נאומים. במהלך הפסטיבל שותים הפרואנים את המשקה הפרואני צ’יצ’ה. הפסטיבל המחודש אינו עוקב בדיוק אחרי מה שהתקיים לפני 500 שנים, אולם הוא משמר את המסורת של בני האינקה, עם חידושים מודרניים ונמשך תשעה ימים.

לאתר הפסטיבל

אקוודור מחכה רק לכם!

טיול בדרום אמריקה בחודש יוני הינו מרתק ומהנה ביותר. ביקור במדינה היפה, מלאת הנופים, ההיסטוריה והתרבות יזמן לכם ביקור קסום בקהילות אינדיאנים, בטבע מהמם ביופיו הכולל יערות גשם והרי געש ועוד ועוד. קיטו (Quito) הבירה היא מקום נהדר להתחיל בו טיול באקוודור ומשם להמשיך ליעדים הנוספים אם בהרי האנדים או ביערות הגשם, ביקור בכפרים אותנטיים ומפגש עם אוכלוסייה ותרבות מרתקת. אם הפרוטה מצויה בכיסכם – איי גלאפגוס מחכים רק לכם! נסיעה מרתקת, מעניינת ומאפשרת מפגש עם הטבע במלוא עוצמתו.

יעדי טיול מומלצים בצפון אמריקה בחודש יוני

נשוויל טנסי המכה של חובבי מוסיקת הקאנטרי!

האירוח הנפלא של תושבי נאשוויל טנסי (Nashville) שובה בקסמיו כל מבקר. בירת טנסי מהווה למעשה את בירתה ומקור שורשיה של מוסיקת הקאנטרי בארצות הברית. העיר עצמה מאד מגוונת ומאפשרת ביקור מעניין בגלריות אמנות ומוזיאונים, חיי לילה תוססים. לבאים בחודש יוני – תוכלו להצטרף לפסטיבל מוסיקת הקאנטרי המתקיים בחודש זה. מפגש פסגה של כל חובבי מוסיקת הקאנטרי מהעולם כולו!

פארק ילוסטון בארצות הברית:

פארק ילוסטון הוא שמורת הטבע הותיקה והגדולה ביותר בארצות הברית. השמורה הוקמה ב – 1872. חודש יוני הוא אחד מהזמנים היותר טובים לביקור בילוסטון ולצפות בטבע הפראי שבו, בין היתר בדובי הגריזלי המפורסמים ובשאר בעלי חיים.  הילוסטון מכיל בתוכו גם תופעות גיאולוגיות מרתקות כמו הגייזרים (השמורה מכילה יותר ממחצית הגייזרים בעולם כולו!) מביניהם הגייזר Old Faithful הוא המפורסם ביותר. אומנם חופשת הקיץ החלה גם בארצות הברית אבל השמורה העצומה הזו תכיל כמות לא מעטה של אנשים…

הרי הרוקי וקנדה:

חלקה המערבי של קנדה מהווה חלק מהרי הרוקי – החלק הקנדי. הרי הרוקי הקסומים מכילים פסגות מושלגות, טבע ונוף אינסופי, בעלי חיים יחודיים כמו דובים, איילים וזאבים,מפלים, קרחונים, אגמים ובקיצור – גן עדן לחובבי טבע ונופים. שפע של שמורות טבע מחכות לכם באזור זה: באנף  – Banff, ג’ספר – Jasper ויוהו – Yoho. תוכלו לבקר בעיר קלגרי וגם בעיירות הקטנות יותר. תוכלו לצאת למסלולים שונים בהליכה או במכונית. בקיצור – יעד נפלא למשפחות פעילות וחובבות טבע. לקינוח הגיעו לעיר ונקובר לבילוי עירוני קסום וליציאה לשייט לצפיה בלוויתנים.

 –

צאו לראפטינג בגראנד קניון:

יכול להיות שהזדמן לכם להגיע לגראנד קניון. רוב הסיכויים שראיתם את הנוף המדהים הנשקף משפתו של הקניון אולם, למעשה אין דרך טובה יותר להכיר את הקניון אדיר הממדים הזה אלא בירידה אליו ולבלות פרק זמן בין הקירות העצומים שלו. צפויה לכם הרפתקה שאין שניה לה כשהשיא הוא שייט ראפטינג סוער במימיו של נהר הקולורדו הזורם במרכזו של הקניון. ניתן לצאת גם לטיולים קצרים וגם לטיולים ארוכים יותר לשבוע ואף לשבועיים. כל משפחה תבחר את המתאים לה!

יעדי טיול מומלצים באוסטרליה והאזור בחודש יוני

מחפשים את השד הטזמני… בטזמניה שבאוסטרליה:

היבשת הקסומה אוסטרליה מהווה יעד תיירותי פופולארי ביותר בעיקר בקרב חובבי ההרפתקאות, הטבע והאקסטרים. טזמניה (Tasmania) מספקת לחובבי האדרנלין מקום בו ימצאו את מבוקשם אם בקפיצה מצוקים או בקפיצות באנג’י, או טיפוס הרים וגלישה מהם, או צלילה עם כרישים, דולפינים ועוד.. האי טזמניה מושך אליו רבבות מטיילים מדי שנה, חובבי טבע ופעילות. שבילי הליכה רבים פזורים באי, שמורות טבע ואפשרויות בילוי לרוב. מי שיחפש טוב… אולי ימצא גם את השד הטזמני.. בירת טזמניה, הובארט (Hobart) מהווה מוקד לאמנויות ואמנים ויש בה מספר שווקים וחנויות עתיקות כמו גם גלריות ומוזיאונים. גם חובבי המזון יוכלו לרוות נחת בטזמניה – יין, גבינות ומגוון רחב מאד של מסעדות יקדמו את פניכם. הדרך אמנם ארוכה… אבל שווה ביותר!

המלצות ליעדי טיולים לשאר חודשי השנה

המלצות ליעדי טיולים בעולם, בחודש ינואר

המלצות ליעדי טיולים בחודש פברואר

המלצות ליעדי טיולים בעולם, בחודש מרץ

המלצות ליעדי טיולים בעולם, בחודש אפריל

המלצות ליעדי טיולים בעולם, בחודש מאי

המלצות ליעדי טיולים בעולם, בחודש יוני

המלצות ליעדי טיולים בעולם בחודש יולי

המלצות ליעדי טיולים בעולם, בחודש אוגוסט

המלצות ליעדי טיולים בעולם, בחודש ספטמבר

המלצות ליעדי טיולים בעולם, בחודש אוקטובר

המלצות ליעדי טיולים בעולם, בחודש נובמבר

המלצות ליעדי טיולים בחודש דצמבר

אטרקציות מומלצות בעולם אטרקציות מומלצות בעלי ענין בעולם אטרקציות מומלצות לגיל הזהב אטרקציות מומלצות למבוגרים אטרקציות מומלצות למשפחה אטרקציות מומלצות לנוער אטרקציות מומלצות לצעירים טיפים והמלצות של מומחים מקומות ואזורי טיול מומלצים בחו''ל אטרקציות מומלצות בעולם, אטרקציות מומלצות בעלי ענין בעולם, אטרקציות מומלצות לגיל הזהב, אטרקציות מומלצות למבוגרים, אטרקציות מומלצות למשפחה, אטרקציות מומלצות לנוער, אטרקציות מומלצות לצעירים, טיפים, יוני, יעדי טיול, מקומות טיול מומלצים בחו"ל, עצות והמלצות של מומחים

רוצים לעזור לאתר טיולים שיהיו בו הרבה מסלולי טיולים?

לחץ כאן

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים