המלצות ליעדי טיולים בעולם, בחודש ספטמבר

כתבה וערכה:  סיגל ריקלין, יועצת ומתכננת טיולים ומרצה בבית הספר לתיירות

היכן נבקר בחודש ספטמבר?

בחודש ספטמבר הכל טיפה יותר רגוע…. החזרה ללימודים, לעבודה ולשגרת החיים של מרבית המטיילים באה לידי ביטוי בקיצורי תורים, פקקים, מחירי לינה ואטרקציות וכד'. מזג האויר נעים מאד באירופה ובמקומות אחרים בעולם ולכן זהו חודש מומלץ ביותר לטיולים.

ריכזתי עבורכם את אפשרויות הבילוי בחודש זה וגם חומרי עזר לתכנון הטיול, אשר ליקטתי עבורכם:

חומרי עזר לתיכנון הטיולים

ספרי טיולים ומפות מומלצים בעברית ובאנגלית < הוצאת ספרים ישראלית "העולם"

ספרי טיולים ומפות מומלצים באנגלית < עד-70% הנחה ומשלוח חינם תוך 7 ימי עסקים.

שירותי תיירות מומלצים למטיילים < סיורים, אטרקציות, מבצעים, מסעדות ועוד

השוואת מחירי מלונות מומלצים < סריקה של מאות אלפי מלונות ב-5 שניות

בדף זה, למעלה בצד ימין יש תא חיפוש בצבע לבן, עם מנגנון חיפוש של מאמרי תוכן באתרים של יאיר טיולים. לאחר ההקלדה של המקום, הקש "חיפוש" ותקבל את כל הרשימה

טיסות

קישורים הבאים המשווים מחירי טיסה

אני מעדיף לחפש בגלל אמינות גבוהה
http://www.flights-seeker.com
סוכנות אנושית עם אתר אחד מעולה ב-66 שפות עם מחירים מצוינים. כרטוס, צ'ק אין ( בלאו קוסט ) עם תמיכה ואחריות סביב השעון במקרה של עיכובים, איחורים וביטולים של חברות תעופה.
אתר זה נמצא גם אצל סוכני הנסיעות

כל הקישורים האחרים זולים לעיתים אך יש להם חסרונוץ וזה לשיקולכם

http://tidd.ly/55a9455c
אתר השוואת מעולה עם גב כלכלי של פרייסליין. לא סוכנות, לא מכרטסים, ללא אחריות ותמיכה. מופנה לאתרים שלישיים. והמחירים שמופיעים בהתחלה הם לא תמיד הסופיים.

רשימה של אתרי מומונדו שכל אחת מתנהגת כישות נפרדת ויתכנו הפרשים ניכרים. יש לשנות IP המתאים למדינה. אלה עם הכוכבים ראיתי פערים של עד מאות דולרים לטיסות רחוקות
1. אוסטרליה http://tidd.ly/875a713f
2. צכיה http://tidd.ly/778586ff
3. דנמרק http://tidd.ly/a1cd4182
4. ספרד http://tidd.ly/abbae895 *
5. פינלנד http://tidd.ly/7df5422c
6. איטליה http://tidd.ly/996b323a *
7. הולנד http://tidd.ly/654e8543 *
8. נורבגיה http://tidd.ly/5c4f6d11
9. פורטוגל http://tidd.ly/26b9b22
11. רומניה http://tidd.ly/ba38304c
12. שבדיה http://tidd.ly/803699fa
13. בריטניה http://tidd.ly/96fec3da
14. ארצות הברית http://tidd.ly/36f3225e *
15. בלגיה http://tidd.ly/102fcb03 *
16. ברזיל http://tidd.ly/3213b75f
17. אסטוניה http://tidd.ly/5f6e5dc4
18. פולין http://tidd.ly/11070374
19. רוסיה http://tidd.ly/475ac936
20. גרמניה http://tidd.ly/46756c85 *

https://goo.gl/7qGng4
אתר רוסי בשפה האנגלית. מפתיע בתוצאות. גטראדר, לא סוכנות, לא מכרטסים, ללא אחריות ותמיכה. מופנה לאתרים שלישיים. והמחירים שמופיעים בהתחלה הם לא תמיד הסופיים.

https://goo.gl/XQcjVq
אתר ותיק שהרבה אוהבים, אך איננו זול ברוב המקרים- סקיסקיינר, לא סוכנות, לא מכרטסים, ללא אחריות ותמיכה. מופנה לאתרים שלישיים. והמחירים שמופיעים בהתחלה הם לא תמיד הסופיים.

עיכוב של מעל 3 שעות או ביטול טיסה הוא דבר מאד מתסכל, אבל גם יכול להיות מאוד משתלם! ולהרוויח יותר מעלות הכרטיס או הפסד יום שלם. למי שהזמן חשוב לו, אני ממליץ להעזר בשירות מעולה של חברת אמריקאית מהמובילות בעולם שגם מתווכים ישראלים משתמשים בה > https://goo.gl/aVGQMp לאחר שתמלאו את הטופס, תצרפו צילומי דרכונים, כרטיס הבורדינג. ולבסוף גם תחתמו ( חתימה דיגיטלית -תקפה ), תקבלו הערכה מסויימת, כמה מגיע לכם כפיצוי. לאחר כמה שבועות, תקבלו ישר לחשבון הבנק שלכם פיצוי ( בניכוי העמלה ). מרגע שתסיימו יעדכנו במייל על ההתקדמות. אפשר לתבוע פיצוי של עד 5 שנים האחרונות על הזמנת יתר, עיכובי טיסה וביטולים. לצורך זה אתם מתבקשים לתת מספרי טיסות או לתת גישה למייל על מנת הם יסרקו ולאתר את הטיסות. לאחר מכן תקבלו חוות דעת האם אתם זכאים לפיצוי וסורק את כל התיבות כדי לאתר מספרי טיסות מהעבר, ולעדכן אתכם האם יש מקום לדרוש פיצוי.

מדריך שכתבתי על רכישת טיסות זולות > https://goo.gl/aSN297

זוגות ללא ילדים:

הנה מספר מקומות בהם תוכלו לבקר ועדיף ללא ילדים, אבל, כמו תמיד, הכל נתון להחלטתה ולאופייה של המשפחה.

 

גלישת גלים בצפון דבון (Devon) – אנגליה:

דבון היא חלק ממה שנקרא "אנגליה האותנטית", מישורים כפריים, בתים כפריים ממש כמו בתקופה טרום המהפכה התעשייתית… השלווה באזור מושכת עירוניים רבים גם לחופי דבון.

חופים זהובים ומקומות לינה ליד החוף מושכים תיירים רבים לאזור זה – בעיקר לצפון דבון.

הגולשים מחפשים את הגלים הטובים ביותר והם מוצאים אותם בחודש ספטמבר באזור זה. במרבית ימי החודש יש גלים המתאימים לגלישה, והמים עדיין חמימים מהקיץ.בספטמבר, גם הילדים הבריטים חוזרים לבית הספר לאחר חופשת הקיץ הארוכה ולכן החופים הופכים שקטים  והלינה במחירים סבירים.

דבון

להזמנת פעילויות וסיורים מיוחדים בדבון, אנגליה < לחצו כאן

 

להיפגש עם הברברים בהרי האטלס – מרוקו:

כאשר חום הקיץ הלוהט מאחורינו והשלג החורפי לפנינו, חודש ספטמבר הוא ההזדמנות לטייל בהרי האטלס ולראות אותם בצבעוניותם המושלמת. ניתן לצאת לטיולים רגליים, בעקבות נחלים יבשים ולבקר בכפרים אותנטיים, ציוריים וצבעוניים מאין כמותם. מי שמעוניין יכול לאתגר את עצמו בטיולים קשים יותר, למיטבי לכת ובטיפוס על פסגות גבוהות. כמובן שביקור בערי מרוקו ובחופי הים המשגעים שלה הוא חלק מחווית הטיול במרוקו הרב גונית.

מרוקו

1 (Custom)

המשתה של סן ג'נרו ב"איטליה הקטנה" ניו יורק:

הכל התחיל בפסטיבל בן יום אחד למהגרים האיטלקיים שחגגו את מות הקדושים של קדוש איטלקי… אבל כיום, המשתה של סן ג'נרו הוא האירוע הדתי הגדול ביותר בניו יורק. בכל חודש ספטמבר, למשך 11 ימים, רחובותיה של שכונת "איטליה הקטנה" בניו יורק יתמלאו במוסיקה טובה, בדוכני מזון המלאים באוכל משובח ובהרבה שמחה ומעל מליון מבקרים. חלקם של המבקרים מגיעים מסיבות דתיות אבל אחרים מגיעים מסיבות אחרות כמו למשל – תחרות אכילת קנולי – המתקיימת ביומו הראשון של הפסטיבל. מתחשק גם לכם?

פסטיבל סן ג'נרו

להשוואת מחירי מלונות בניו יורק < לחצו כאן

להזמנת פעילויות וסיורים מיוחדים בניו יורק < לחצו כאן

2 (Custom)

 

תרבות הודית בפסטיבל מלה  (Mela) בלונדון:

פסטיבל מלה הוא פסטיבל לתרבות הודית ומתקיים בכל שנה בפארק גאנרסבורי  (Gunnersbury)  בלונדון.

הפסטיבל מיועד לאוכלוסיה הדרום-אסיאתית של לונדון אבל עדיין מגיעים אליו המוני תיירים ומקומיים. הכניסה אל הפסטיבל חופשית ובמהלכו ניתן לצפות במופעי מוסיקה וריקודים, דוכני מזון רבים כמובן וגם… סרטים הודיים ואופנה הודית.

בשנת 2014 מת4קיים הפסטיבל ב 31 באוגוסט..

פסטיבל מלה

להשוואת מחירי מלונות בלונדון < לחצו כאן

 –

בילוי בנובי סאד (Novi Sad), סרביה :

העיר היפה נובי סאד, שנבנתה במאה ה-18 על גבות הדנובה, היא השנייה בגודלה בסרביה. העיר רגועה יותר בחודש ספטמבר ורוב הסיכויים שאתם תהיו בין הזרים היחידים בה בחודש זה. נצלו את הביקור לבילוי במוזיאונים של העיר ובחנויות הרבות והמגוונות שבה. אם מזג האוויר עדיין חם דיו, תוכלו לבלות בחוף הים הרחב של העיר, המהווה מקום בילוי ואווירה.

הצטרפו לחופשה בספרד החמימה:

מזג האוויר בספרד בחודש ספטמבר הוא אידיאלי לטיול לאחר הקיץ החם והמעיק. תוכלו לבלות באחת מהערים היפות – מדריד (Madrid) או ברצלונה (Barcelona) – לחופשה רומנטית, או אולי לטייל למחוזות היסטוריים, ביניהם ההיסטוריה היהודית בטולדו, סביליה או גרנאדה. זוהי ארץ מגוונת, המאפשרת לכל אחד לטייל בה וליהנות! בכל מקרה תיחשפו לתרבות ולאוכל המשובח בכל אחד מהמחוזות…

תוכלו לנפוש בחופי הים הזהובים בקוסטה דל סול או בקוסטה בראווה, להיחשף לאמנות הספרדית הייחודית עם אמניה המיוחדים: דאלי, פיקאסו וגאודי, לצפות במופע פלמנקו, לשוטט בין סמטאות של ערים עתיקות ולחוש את ההיסטוריה בכל פינה. בחודש ספטמבר מרובים הפסטיבלים בספרד. תוכלו לבחור בהם כאפשרות נוספת לבילוי! 

להשוואת מחירי מלונות בברצלונה < לחצו כאן

להזמנת פעילויות וסיורים מיוחדים בברצלונה < לחצו כאן

לקריאה נוספת:

מדריך העיר ברצלונה, ספרד

מסלול טיול בן ארבעה ימים בברצלונה, ספרד

קטלנית עתיקה, מלאת חן ועם הרבה וויב צעיר: ברצלונה

להשוואת מחירי מלונות במדריד < לחצו כאן

להזמנת פעילויות וסיורים מיוחדים במדריד < לחצו כאן

לקריאה נוספת:

המדריך השלם למטייל במדריד

מסלול בן 4 ימים במדריד, ספרד

להשוואת מחירי מלונות במרבלה, קוסטה דל סול < לחצו כאן

להזמנת פעילויות וסיורים מיוחדים במרבלה, קוסטה דל סול < לחצו כאן

לקריאה נוספת:

מסלול טיול מושלם בקוסטה דל סול – הרבה יותר משמש וחופים מהממים

המדריך למטייל במרבלה, קוסטה דל סול

סקוטלנד מחכה לכם בספטמבר:

כאשר תבקרו את סקוטלנד בספטמבר תוכלו ליהנות הרבה יותר מעצם העובדה שהצלחתם להתחמק מההמונים שגדשו את האזור באוגוסט. בסקוטלנד, חופשה בספטמבר היא גם זולה יותר. מחירי הלינה צונחים. אירוע הארכיטקטורה השנתי – Doors Open Days – מתיר כניסה חופשית למבנים ובניינים היסטוריים ואף לחדשים וזאת לאורכו של כל חודש ספטמבר. בתים רבים, כנסיות וטירות אשר בדרך כלל אינם פתוחים לציבור נפתחים במסגרת האירוע.

ובכלל, סקוטלנד בחודש ספטמבר יפה יותר וצפופה פחות. כך תוכלו ליהנות מהנופים המוריקים, מהחופים המפורצים ומהאיים הרבים המצויים מול החופים המערביים ויוצרים נוף מדהים.

סקוטלנד

להשוואת מחירי מלונות בסקוטלנד < לחצו כאן

להזמנת פעילויות וסיורים מיוחדים בסקוטלנד < לחצו כאן

פסטיבל הטבע במדריה (Madeira), פורטוגל:

במשך שנים היה האי מדריה שבפורטוגל ידוע בשל חופשות החורף שלו, אליה נהרו פנסיונרים הרודפים אחרי השמש. מעולם לא הושם דגש על הנכס הגדול ביותר של מדריה – הטבע. כעת, רבים ממשווקי התיירות מדגישים בצדק את פסגות ההרים שבאי, את הצוקים המרהיבים ואת היערות.

פסטיבל הטבע השנתי המתקיים במדריה חל בחודש ספטמבר ושואף לעודד את התיירים להגיע ולצאת אל הטבע ולהשתתף בפעילויות כמו טיפוס, שחיה עם דולפינים ועוד ועוד. מומלץ!

פסטיבל הטבע במדריה

להשוואת מחירי מלונות במדריה, פורטוגל < לחצו כאן

להזמנת פעילויות וסיורים מיוחדים במדריה, פורטוגל < לחצו כאן

בואו להכיר את גיאורגיה הקסומה:

כדאי מאד להגיע לגיאורגיה בחודש ספטמבר! זוהי התקופה לטייל ולחזות בנופיה המדהימים של המדינה. תוכלו לצאת למסע קסום ומרתק אל נבכיה של תרבות עשירה ומגוונת העטופה בצבעים ובפולקלור ייחודי. האוכל והאירוח הנדיב והעשיר של אנשי הכפרים, הטיולים המעניינים בין נופים קסומים, אפשרויות הטיול המרובות הכוללות טרקים של הליכה רגלית בהרים, טיולי ג'יפים ועוד, מאפשרים לכל תייר את סוג הטיול המתאים לו.  עיר הבירה היא טיביליסי. זוהי עיר מודרנית ויפה – אולי היחידה במדינה כולה. גיאורגיה מציעה לכם מסע בזמן למקומות בהם הזמן עצר מלכת, לטפס בהרי הקווקז להר קזבגי (Kazbegi) המושלג, לטייל בין מנזרים ומצודות, הרים ואגמים, ולחזות בשפע של בעלי חיים. מסלולי הטבע והכפרים הנידחים, האוכלוסיה המיוחדת שאותה תפגשו יספקו לכם חוויה מיוחדת אותה לא תשכחו במהרה.

גיאורגיה  

להשוואת מחירי מלונות בגיאורגיה < לחצו כאן

להזמנת פעילויות וסיורים מיוחדים בגיאורגיה < לחצו כאן

חגיגות מוסיקה ואוכל בפסטיבל לה מרסה בברצלונה:

בכל שנה, בחודש ספטמבר, מתקיים פסטיבל לה מרסה (La merce) בברצלונה. זהו פסטיבל גדול ביותר והוא בעצם נותן כבוד לפטרונית של העיר. בפסטיבל מתקיימות חגיגות רבות ותהלוכות של פסלי אדם עצומים ברחובות העיר. העיר המדהימה הזו, השופעת חיים בכל השנה, מתעוררת אף יותר בזמן הפסטיבל במספר רב של מוקדים ברחבי העיר: רקדנים, הופעות ומוסיקה. המופעים הם מופעי פולקלור כמו פלמנקו וכן אירועים השמים דגש עם מוסיקה ואוכל. כל הפעילויות בכל העיר הן ללא תשלום.

פסטיבל לה – מרסה

אומנות רחוב בסטוונגר – נורבגיה:

העיר סטוונגר בנורבגיה, ידועה בשל הנופים המדהימים והאפשרות לצאת ממנה לשיט לפיורדים המשגעים של נורבגיה. אבל, בחודש ספטמבר, העיר משנה פניה באופן מפתיע ומפנה מקום לתרבות הרחוב. עבור אמנים מקומיים, הפסטיבל המתקיים בחודש ספטמבר – Nuart Festival, הוא נקודת השיא של השנה. אמני הגרפיטי המפורסמים בעולם מגיעים לעיר כדי לחגוג ולהשתתף בפסטיבל ולקשט את בתי העץ באמנות הגרפיטי. לאחר כתריסר אירועים שנתיים כאלו – רחובותיה של סטוונגר הם אחד המקומות הטובים בעולם בהם ניתן ליהנות מאמנות רחוב – גרפיטי.

 

דרום אמריקה – נמשיך אל נופי קולומביה:

אנו ממליצים לבקר בקולומביה בין ספטמבר לאוקטובר ומשם, אם תרצו, להמשיך ליעדים נוספים. ניתן לטייל בקולומביה ללא דאגה מיותרת אם תדעו לאן אתם מטיילים ותשמרו על כללי הזהירות.  יש לכם אפשרות לצאת לטרקים רגליים, לטייל בג'ונגלים, לצלול בחופים המרהיבים או סתם לנוח. נהר האמזונס גם הוא מחכה לכם. בספטמבר מתקיימים מספר פסטיבלים ברחבי המדינה. בוגוטה היא עיר הבירה בה ניתן לבקר במוזיאונים ולשוטט בעיר היפה ומלאה בארכיטקטורה מיוחדת. בלו בחופיה של העיר קארטאחנה או שתוכלו לצאת אל הטבע ואל הג'ונגלים המרהיבים. זוהי מדינה יפה ומסקרנת וכדאי לבקר בה בחודש זה.

קולומביה

הקאריביים:

אנשים רבים אינם חושבים להגיע לקאריביים בחודש ספטמבר בשל האפשרות הגוברת לסופות טרופיות המצויות באזור בחודש זה. אולם, אנו ממליצים להגיע וליהנות ממחירי לינה ואטרקציות זולים בהרבה. בחלקים רבים מהקאריבים יש סופות רק לעיתים נדירות והאזור יבש בחודש זה.   הסיכון הוא נמוך במיוחד ולכן זה כדאי.

ריו דה ז'נרו – ברזיל:

ספטמבר הוא חודש מצוין לבקר בעיר המדהימה ריו דה ז'נרו.ץ חודשים ספורים לפני העונה הגשומה – כל יום בחודש ספטמבר אמור להיות חם ונעים ומהנה.

ספטמבר הוא חודש בו גם בריו דה ז'נרו מחירי הלינה זולים יותר וניתן למצוא מלון טוב, הפונה לנוף של חופי איפנמה וקופקבנה במחיר טוב.

 –

בארצות הברית אנו ממליצים על ניו אורלינס:

במחצית השניה של חודש ספטמבר, מזג האויר בניו אורלינס מתחיל להיות נעים במיוחד. הטמפרטורות יורדות במעט והאויר נעים. תמיד קיים איום הגשם אולם זה נכון בכל חודש בניו אורלינס. חודש ספטמבר הוא חודש אידיאלי לביקור בעיר בשל מזג האויר והמחירים הנוחים ולכן מומלץ לבקר בה!

סינגפור:

מזג האויר הטרופי בסינגפור, המרחב והנוף העירוני והמוניטין החיובי מביא לסינגפור מבקרים מכל העולם. העיר היא שילוב וערבול של תרבות סינית, הודית, ערבית ומאלזית ורובע הודו הקטנה שבה מציע שילוב של חנויות תבלינים, מסעדות אותנטיות, קניונים הפתוחים 24 שעות ביממה ומקדשים. עיצרו ליד המקדש בעל 1000 האורות עם פסלו של בודהה בגובה 15 מטר המואר באור יקרות. בקרו גם ברובע ההיסטורי של סינגפור – צ'יינטאון – בו תוכלו להיחשף לטעמים ולריחות ובשוק הלליההמסורתי לרכישת מזכרות כמו נרות דרקון וקליגרפיה סינית. בחודש ספטמבר ובתחילתו של חודש אוקטובר מתקיים פסטיבל הסתיו בסינגפור – בו התרבות הסינית חוגגת באמצעות הופעות מרשימות, זיקוקי דינור וממתקים מסורתיים כמו עוגיות ירח ותה.

טיולי משפחות:

 

קיץ אינדיאני בניו אינגלנד:

ספטמבר ואוקטובר הם חודשים מומלצים ביותר לביקור בצפון מזרח ארצות הברית – בניו אינגלנד  הכוללת מספר מדינות כמו: מיין, מסצ'וסטס, קונטיקט, ורמונט, ניו יורק וניו המפשייר.

הסתיו האמריקאי  צובע את האזור בצבעים מרהיבים – צבעי השלכת – אדום, חום, כתום וצהוב. העצים,העלים שנושרים וערמות העלים על הרצפה יוצרים תמונה מרהיבה ביופיה והתחושה היא ממש של טיול בתוך ציור. משפחות עם ילדים יכולות לטייל טיולים רגליים בנופים הציוריים. לטפס על הר וושינגטון אשר בהרים הלבנים, בנהר האבוד, בקונקורד ובלינקולן, לבקר בבוסטון התרבותית והיפה, בחופים של קייפ קוד ובאזור צפון ורמונט.

לאכול הרבה פיצה בפסטיבל הפיצה של נאפולי:

אמצעו של חודש ספטמבר הוא הזמן בו מתקיים פסטיבל הפיצה השנתי בעיר הדרומית נאפולי שבאיטליה. בעשרת ימי הפסטיבל חוגגים ואוכלים את הפיצה האהובה על כולם ובראשן כמובן – פיצה נאפוליטנה!

במסגרת האירוע יגישו כל המסעדות והדוכנים פיצה נאפוליטנה משובחת, ועוד הפתעות ריחניות רבות . תוכלו לנצל את הפסטיבל לטיול מדהים בדרום איטליה ולהגיע לסורנטו, אמלפי ועוד.

פסטיבל הפיצה

כרתים – יוון:

האי היווני הגדול ביותר – כרתים ידוע בזכות המרחבים שבו, ההרים היפים וחופי הים המסתירים בתוכם מערות יפות ונקודות תצפית מדהימות. תוכלו לרבוץ בדרום מערב האי בחוף אלפוניסי המפורסם המלא באנשים השרועים על החוף ומשתזפים. תוכלו תמיד למצוא חופים שקטים יותר באזור הכפר באלי בדרומו של האי. תכננו את ביקורכם בכרתים ושלבו שהיה בחופים, טיולים וביקור בערים ובאתרים ההיסטורים והארכיאולוגים. בחודש ספטמבר תוכלו אף לקחת חלק בפסטיבל סנט סטבורס בכפר אפטרה. הצטרפו למאות המקומיים כשהם מתכנסים כדי לחגוג את הצלב הקדוש ביום הראשון ו 24 שעות לאחר מכן הכפר נמלא דוכני מזון ומשקאות  המחולקים בחינם לכל מי שחפץ.

 

המלצות ליעדי טיולים לשאר חודשי השנה

המלצות ליעדי טיולים בעולם, בחודש ינואר

המלצות ליעדי טיולים בחודש פברואר

המלצות ליעדי טיולים בעולם, בחודש מרץ

המלצות ליעדי טיולים בעולם, בחודש אפריל

המלצות ליעדי טיולים בעולם, בחודש מאי

המלצות ליעדי טיולים בעולם, בחודש יוני

המלצות ליעדי טיולים בעולם בחודש יולי

המלצות ליעדי טיולים בעולם, בחודש אוגוסט

המלצות ליעדי טיולים בעולם, בחודש ספטמבר

המלצות ליעדי טיולים בעולם, בחודש אוקטובר

המלצות ליעדי טיולים בעולם, בחודש נובמבר

המלצות ליעדי טיולים בחודש דצמבר

אטרקציות מומלצות בעולם אטרקציות מומלצות לגיל הזהב אטרקציות מומלצות לילדים אטרקציות מומלצות למבוגרים אטרקציות מומלצות למשפחה אטרקציות מומלצות לנוער אטרקציות מומלצות לצעירים טיפים והמלצות של מומחים מקומות ואזורי טיול מומלצים בחו''ל המלצות לטיולים, ספטמבר

רוצים לעזור לאתר טיולים שיהיו בו הרבה מסלולי טיולים?

לחץ כאן

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים