הצעה לטיול כללי, לאורח מחוץ לארץ במרכז ישראל

מדינת ישראל מציעה לתיירים הבאים מחו"ל שלל רחב ומגוון של אתרי תיירות ונופים, אטרקציות, מרכזי קניות מצויינים ומקומות בילוי ונופש. כשאנחנו מארחים תיירים מחו"ל, נרצה לתת להם את החוויה הטובה ביותר שאפשר ולהשקיע בהם בטיול משותף עם הדרכה אישית שלנו, בני המקום. הצרה שלנו יש גם עבודה ומחוייבויות אחרות ולא תמיד אפשרי שנחרוש את הארץ ביחד עם החברים שמעבר לים. טיול בוטיק באיזור המרכז, שמשלב כמה פנינים היסטוריים ונופים עם תרבות ובילוי עכשוויים, מאפשר לנו לתת לאורחים טעימה משובחת של לב הארץ במהלך יום טיול אחד איכותי.

טיולים במרכז הארץ

אם לאורחים שלכם יש די זמן, הם ישמחו בודאי להקדיש יום יומיים לביקור בירושלים ובים המלח, לטיול בגליל ובטבילה במי הכנרת ואולי גם להקדיש מספר ימים נוספים לנופש באילת החמה. אתם תוכלו לקחת אותם לטיולים במרכז, שבו לא מעט נקודות מעניינות בטווחי נסיעה קצרים בין אחת לשניה. ובכל זאת, רצוי שהטיול לא יתפזר על כל איזור המרכז אלא יתמקד ביחידת שטח אחת, שיש לה גם קו תוכני מגובש ומאחד. בין היתר ניתן לערוך סיורי בוטיק בערים הגדולות – בירושלים וסביבותיה ובתל אביב. אפשר גם להקדיש יום לטיול באיזור לטרון ובית שמש. טיול באיזור יכול לכלול ביקור במנזרים ובמיני ישראל, תצפית מתל עזקה בליווי הסברים על סיפורו של שמשון הגיבור ועלילותיו של דוד המלך. באזור אשתאול אפשר לעצור בכמה מסעדות בוטיק איכותיות לסעודה בשרית מפנקת. במרחק נסיעה לא ארוכה משם תוכלו לסיים את היום בטיפולי ספא ברחובות.

טיול בוטיק לדוגמא – באיזור תל אביב

תל אביב היא מקום מצויין לערוך בו טיול יום, המשלב אתרים היסטוריים מהמרתקים בתולדות הציונות, עם מסעדות איכותיות, חופי ים מצויינים ושפע של אטרקציות ומקומות בילוי יוקרתיים לערב. במקום ללכת למלונות החוף, אפשר לשכן את האורחים בסופו של יום באחד ממלונות הבוטיק הקטנים שבמרכז העיר שמעניקים לשוהים בהם חווית אירוח יוצאת דופן.

טיול בתל אביב יכול להתחיל מהשכונות הראשונות שבנו מפרנסי הישוב העברי צפונית ליפו. נווה צדק היא דוגמא קלאסית. הביקור בה מאפשר לספר את סיפור בנייתה של העיר, תוך כדי הסתובבות בין הגלריות, החנויות הייחודיות וטעימת גלידה ביתית. מנווה צדק אפשר לעבור למתחם התחנה המחודש ולהמשיך את הנימה ההיסטורית עם קניות במיטב חנויות האופנה של העיר. את ארוחת הצהרים אפשר לאכול במסעדת דגים טובה ביפו, לאחר ביקור בעתיקות העיר ותצפית על העיר ועל סלעי אנדרומדה. בהמשך היום אפשר להצפין ולהתקדם בשנים ולבקר בהיכל העצמאות, שבו הכריז בן גוריון על הקמת המדינה ולסייר בבית בן גוריון. בית בן גוריון נמצא בלב העיר, צמוד לרחוב דיזינגוף השוקק חיים ומקומות בילוי, כך שאת היום ניתן לסיים בחוף הים, בקניות או בפאב יוקרתי.

טיפים והמלצות של מומחים אורח, הצעה לטיול בכללי, חו'ל, חוץ לארץ, ישראל, מטייל, מרכז הארץ, מרכז ישראל

רוצים לעזור לאתר טיולים? לחץ כאן

גישה חדשה כאן הסוכנים נלחמים עליך ולא שאתה תרדוף אחרים

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות