הצעה ל-20 מסלולי טיול עצמאים בדובאי, ועוד

 

התאימו את הטיול היומי שלכם לדובאי בכדי לראות את הדברים שמעניינים אותך. בחרו את המסלול המשפחתי לאטרקציות שיעניינו ילדים כמו פארק המים. נסו את מסלול הטיול הנינוח אם אתם מעדיפים לנוע בקצב רגוע ואו במסלול שישתלב ככל האפשר בכל האתרים כמו מוזיאון דובאי, השווקים המקומיים והמסגד הגדול. אם אתם רוצים להתמקד רק באתרי חובה ( קונקשן או ביקור עסקים, אז השתמשו במסלול האטרקציות המובחר שנבנה עבורכם.

תמורת תשלום יוכן לכם לוח זמנים מדוקדק ( כמה ללכת מאטרקציה לאטרקציה מה עושים כל יום בסדר אופטימלי עם זמני שהייה מומלצים בכל אטרקציה) כמו כן נלמד אותכם איך לקבל כרטיסים מראש ולהימנע מתורים ארוכים – במיוחד למסגד הגדול, אקווריום דובאי והכפר הגלובלי המרשים ועוד. נראה לכם איזה אטרקציות שכדאי לכם ועשויות להתאים לכם לכמות ימים אלו ( בורג 'ח'ליפה בדובאי -תצפית, הכפר גלובלי, איי פאלם, טרקטורונים, גמלים, דיונות אדומות, ספארי, מנגל, סיורי הופ-אוף הופ-און, – בורג 'ח'ליפה, Jumeirah מסגד, איי פאלם, אקווריומים, מוזיאון זהב, השוק הישן בדובאי והשווקים, סיורים רגליים ועוד סיורים מקומיים)

לטיול עצמוני אפשר להכין לכם עבורכם לוח זמנים שיכלול:

  • רשימה של האטרקציות המומלצות לכל יום, בסדר אופטימלי.
  • מרחק ומשך הליכה בין אטרקציה לאטרקציה.
  • זמני שהייה מומלצים בכל אטרקציה.
  • טיפים להשגת כרטיסים מראש לאטרקציות ולחלקם איך להמנע מתורים ארוכים.
  • המלצות לחברת הזמנות לטיסה איכותית. שנותנת שרות לאמדוקס ( כלי של סוכני נסיעות )
  • המלצה למלונות איכות במיקום מרכזי
  • מסעדות, בתי קפה, פאבים מומלצים בדובאי

מצרפים גם הצעה ל 17 מסלולי טיול עצמאיים באבו דאבי

 

המיטב של דובאי ביום אחד לטיסות קונקשן ליעדים אחרים בעולם

אם יש לכם יום אחד בעיר הפאר של דובאי, השתמש במסלול זה המתוכנן היטב כדי לוודא שאתם רואה את האטרקציות המובילות. מסלול הטיול כולל מראות חובה כמו מסגד ג'ומיירה, מגדלי האמירות ואקווריום דובאי. זה גם משאיר לכם זמן לבקר באחד הקניונים הענקיים המפורסמים בשל האטרקציות הרבות שלה. ראו את המזרקות הרוקדות מחוץ לקניון דובאי, כאשר אתם נוסעים במעלית מהירה לפסגת בורג 'חליפה לתצפיות מרהיבות על העיר.

 

מסלול נסיעה ארוז ביום אחד בדובאיראה הכל בדובאי ביום אחד

הפיקו את המרב מיום אחד בדובאי. מסלול הטיול עמוס מקומות לראות אך מתוכנן היטב כך שלא תאבדו את נשימתכם. בקרו במרכז להבנה תרבותית, באזור ההיסטורי של באסטקיה, המסגד הגדול ומוזיאון דובאי. תוכלו ליהנות מקניות הינדי ליין, שוק התבלינים ושוק הזהב. ראו את העיר ממרומי בורג 'חליפה וצפו במזרקות דובאי הרוקדות לאחר ביקור בקניון דובאי.

 

דובאי בתכנית קלה של יום אחד

מסלול טיול אחד זה מיועד למי שרוצה להקדיש את זמנו להכיר את האנשים והתרבות של דובאי. תוכלו לשוטט ברחובות החלק ההיסטורי של דובאי, לטייל בחנויות מרתקות הינדי ליין וללמוד על ההיסטוריה והמסורות של איחוד האמירויות במוזיאון דובאי. מסלול טיול זה לוקח אותך בקצב נוח דרך באסטאקיה, לראות את המסגד הגדול ולקחת חלק בפעילויות במרכז להבנת תרבות.

 

דובאי ביום אחד למשפחות עם הילדים

דובאי היא עיר מאוד משפחתית עם הרבה אטרקציות מרגשות שילדים והורים שיאהבו אותם. מסלול טיול אחד זה ממקסם את הזמן שלכם בכדי להשתלב במראות מרתקים כמו האקווריום ו- פארק המים. תוכלו גם לחוות חוויה של אחד על אחד עם הדולפינים במפרץ הדולפין. סיימו את יום החופשה עם טיול לראש בורז' חליפה לנופים עוצרי נשימה ברחבי דובאי.

 

המיטב של דובאי ביומיים לאנשי עסקים

תכננו את היומיים שלכם בדובאי באמצעות מסלולי טיול עבור משפחות לאטרקציות ידידותיות לילדים עם אקשן, כמו אקווריום דובאי וההורים בורז 'חליפה וקניון דובאי. עבור מי שרוצה להקל עליו, מסלול הנינוחות כולל אתרי חובה והרבה זמן לשוטט באזור באסטאקיה. תוכלו להתמקד רק באטרקציות המובילות כמו מסגד ג'ומיירה ומגדלי האמירויות או כמה שיותר תוך יומיים.

דובאי ביומיים

עם יומיים תחקרו את דובאי תוכלו ליהנות ממראות תרבותיים כמו בית המורשת, המסגד הגדול וסיור במסגד ג'ומיירה. תבקרו באזור ההיסטורי בבאסטאקיה ובמצפה הכוכב האולטרה-מודרני של בורג 'חליפה. מיצאו זמן לבאקווריום דובאי ובקניון דובאי, כמו גם קניות בשוק הזהב, שוק התבלינים ובהינדי ליין. אטרקציות מובילות נוספות הכלולות במסלול זה הן מגדלי האמירות ומזרקות דובאי.

ראה הכל בדובאי ביומיים

עשו כמה שיותר עם מסלול הנסיעה היומי הזה לדובאי. תוכלו לסחוט מראות תרבותיים והיסטוריים כמו בבאסטאקיה, המסגד הגדול, הינדי ליין ומוזיאון דובאי ואז לבקר בשוק התבלינים ושוק הזהב. לנסוע לפסגה של בורז 'חליפה וגם לקפוץ למתחם הקרח של דובאי, האקווריום של דובאי וקניון דובאי. ועדיין יש זמן לפארק דובאי קריק ולמזרקות דובאי המרהיבות.

דובאי בתכנית נוחה של יומיים

אם אתם לא רוצים להסתובב, השתמשו במסלול שני ימים זה שמביא אותכם בנוחות ממקום למקום מתאים לבקר באתרים המעניינים ביותר של דובאי. לטייל בין החנויות בהינדי ליין, ראה את המסגד הגדול ובקר במוזיאון דובאי. ספגו את האווירה בבאסטאקיה ובקרו במרכז להבנה תרבותית. ראו את דובאי ממרומי בורג 'חליפה ותיהנו מהאקווריום של דובאי. הירגעו בקניון דובאי וסיימו עם המופע של מזרקת דובאי.

דובאי ביומיים למשפחות עם הילדים

מסלול טיול זה ליומיים למשפחות בדובאי מבטיח כיף ללא הפסקה. הקדישו את היום לאטלנטיס, נהנה מפארק המים אקוווונטורה, האקווריום של הצ'יימס האבודים והחוויה האחת על אחד עם דולפינים במפרץ דולפין. למחרת בקרו בתצפית של בורג 'חליפה, באקווריום של דובאי ובמשטח הקרח של דובאי. משאיר זמן לקניות בקניון דובאי והופעה מרהיבה של מזרקות דובאי.

 

המיטב של דובאי בשלושה ימים

שלושה ימים בדובאי זה מושלם לראות את האטרקציות המובילות כמו בורג 'חליפה, מסגד ג'ומיירה ומגדלי האמירויות. באמצעות מסלול הטיול המשפחתי תוכלו להתאים לאתרים מהנים לילדים ידידותיים כמו מפרץ הדולפין ומשטח הקרח של דובאי. אם אתם רוצה לנוע בקצב רגוע בחרו את המסלול שמתאים לכם.

מסלול דובאי בתכנית קלה של שלושה ימים

השתמש במסלול רגוע זה לשלושה ימים לדובאי אם אתם רוצה לראות את העיר בקצב איטי ומשאיר זמן להרגעה. קח את הכוונות באזור ההיסטורי בבסטקיה, טייל בהינדי ליין ובקר במרכז להבנת תרבות. קבל טיפולים קמעונאיים בקניון דובאי ותהנה באקווריום של דובאי. חקור את שוק התבלינים ושוק הזהב והשאיר זמן לעוד מראות וקפה בכפר המורשת והצלילה.

אם אתם נהנה מסלול הליכה או רכיבה, דילוג על הקו: דובאי אקווריום כרטיסי חיות מתחת למים ודובאי מוזיאון זהב הישן בדובאי ושווקי סיור רגלי דרכים מצוינות לחקור דובאי .

מסלול דובאי בשלושה ימים באטרקציות מובילות

השתמשו במסלול טיול לשלושה ימים כדי לראות את האטרקציות המובילות של דובאי. התוכנית כוללת את מגדלי האמירויות, מרפסת התצפית של בורג 'ח'ליפה, בית המורשת, בית הספר אל אחמדיה וכפר המורשת והצלילה. ישנם גם אתרים מהנים כמו הדולפינריום של דובאי, האקווריום של דובאי והמזרקות של דובאי. השווקים המפורסמים של דובאי הם גם אטרקציות מובילות כמו שוק הזהב ושוק התבלינים כמו גם קניון דובאי המפורסם בעולם.

מסלול נסיעה ארוז בדובאי – ראה הכל בדובאי בשלושה ימים

בעזרת מסלול טיול זה לשלושה ימים תוכלו להתאים לכל האתרים הטובים ביותר של דובאי כמו מוזיאון דובאי, המסגד הגדול, המרכז להבנת תרבות, מגדלי האמירויות ובורג 'אל ערב. ועדיין נותר זמן לצאת לקניות בקניון האמירויות ובקניון דובאי ולהנות בכיף במפרץ דולפין, בפארק המים אקוווונטורה ובאקווריום של דובאי. בעזרת מסלול שתקבלו תעזבו את דובאי בידיעה שראיתם הכל.

מסלול דובאי בשלושה ימים למשפחות עם הילדים

עם מסלול טיול שלושה ימים, משפחות יכולות לראות את כל האטרקציות הידידותיות לילדים של דובאי. הקדישו יום לפארק המים Aquaventure, האקווריום של Chambers Lost ומפרץ הדולפין. לאחר מכן בקרו בבורג 'ח'ליפה לתצפית על העיר עם העופות. ותהנו באקווריום של דובאי ובמשטח הקרח של דובאי. בקניון דובאי תוכלו לעשות קניות עד שתפלו ואז תצאו החוצה כדי לראות את המזרקות המדוברות של דובאי. הכפר הגלובלי הוא הדרך המושלמת לסיים את שלושת הימים שלכם בדובאי.

אם אתם מחפשים דרך מצוינת להכיר דובאי , סיורים כגון דילוג על הקו: דובאי אקווריום כרטיסי חיות מתחת למים ו דובאי היום שלם כרטיסי הכפר גלובלי הם בהחלט אופציה שכדאי לשקול.

 

המיטב של דובאי בארבעה ימים

השתמשו בארבעת מסלולי הטיול האלה כדי לתכננו את הטיול לדובאי על פי טעמכם האישי. אם מטיילים עם ילדים המסלול המשפחתי ישמח אתכם לבקר כפר הגלובלי, משטח הקרח של דובאי ואתרי כיף אחרים. אתם יכול להתמקד רק באטרקציות המובילות כמו סקי דובאי, קניון הפליטה והמסגד הגדול. אם אתם רוצה לנוע בקצב רגוע בחר את מסלול המסלול הקל, ואם אתם רוצה לראות את הכל, אז קח על מסלול הטיול הארוז.

מסלול טיול בדובאי בארבעה ימים למשפחות עם הילדים

עם מסלול טיול משפחתי זה בן ארבעה ימים, הילדים יתאהבו בדובאי, זה באמת גן העדן של הילדים. יש את האקווריום של Chambers Lost, Aquaventure, מפרץ דולפין, אקווריום דובאי ופארק המים Wild Wadi וכן מבנים מודרניים עוצרי נשימה כמו בורג 'אל ערב ובורז' חליפה, שם תוכלו לבקר בתצפית. עשו החלקה משפחתית במשטח הקרח של דובאי, ראו את המופע של מזרקת דובאי ותיהנהו מפלאי הרבים של הכפר הגלובלי.

מסלול המיטב של דובאי בארבעה ימים

מסלול טיול זה בן ארבעה ימים יבטיח שתראו את הטוב ביותר שדובאי יכולה להציע כולל מראות תרבותיים והיסטוריים כמו מסגד ג'ומיירה, המסגד הגדול, בבאסטאקיה, כפר מורשת וצלילה, בית המורשת והמרכז להבנה תרבותית. זה כולל גם מראות מהנים כמו הדולפינריום של דובאי, סקי דובאי והכפר הגלובלי. תוכלו לראות את מיטב הקניונים בדובאי, את הבניינים ההיסטוריים הטובים ביותר ותיהנו מפלאים מודרניים מדהימים כמו התצפית של בורג 'חליפה.

אתם יכול לחוות דובאי תרבות מעניינת עם סיורים כגון בלעדי דובאי City Tour – בורג 'ח'ליפה, מוזיאון, Jumeirah מסגד, איי פאלם ו- דובאי מוזיאון זהב, השוק הישן בדובאי והשווקים סיור רגלי ועוד.

מסלול ארוז שתראו הכל בארבעה ימים בדובאי

מסלול טיול ארבעה הימים מכיל בכמה שיותר אטרקציות; זה ייקח אותכם בקצב קבוע ממקום למקום. תוכלו לכסות את המראות של דובאי ההיסטורית כמו באסטאקיה, מוזיאון דובאי, בית ספר אל אחמדיה, בית שייח 'סיד אל מקטום והשווקים. זה מאפשר גם כיף במשטח הקרח של דובאי, אקווריום דובאי ופארק קריק. תוכלו להשתלב במגדלי האמירויות, בתצפית של בורג 'ח'ליפה ובורג' אל ערבי ותוכלו לעשות קניות בקניון האמירויות ובקניון דובאי.

מסלול דובאי בתכנית קלה של ארבעה ימים

אם יש לכם ארבעה ימים בדובאי ואתם רוצים לראות את המראות אך עדיין יש לכם זמן לספוג את השמש ולהכיר את האנשים, מסלול הטיול הזה הוא בשבילכם. זה נותן לכם זמן לסייר בבאסטאקיה ובהינדי ליין, לבקר במוזיאון דובאי, המרכז להבנת תרבות, בית המורשת וכפר המורשת והצלילה. תוכלו לסייר בשוק התבלינים ובשוק הזהב ואפילו להירגע בחוף ג'ומיירה ובפארק סאפא.

 

המיטב של דובאי בחמישה ימים

אם יש לכם חמישה ימים בדובאי, אחד מסלולי הטיול האלה יעזורו לכם לארגן את זמנכם כך שתראו את כל מה שתרצו לראות. מסלול אטרקטיבי כולל מקומות כמו אקווריום דובאי, מסגד ג'ומיירה והכפר הגלובלי. מסלול המשפחה מתמקד באתרי כיף כמו ואדי פראי ועיר ילדים. המסלול הקליל יניח לכם זמן להירגע בחוף ג'ומיירה וליהנות מפארק סאפא בזמן. כך שהמסלול לא משאיר שום אתר בלתי נראה.

מסלול דובאי בחמישה ימים באטרקציות מובילות

במישה ימים בדובאי תוכלו לכסות את כל האטרקציות המובילות החשובות ביותר עם מסלול זה. הוא כולל מקומות כמו מסגד ג'ומיירה ובית שייח 'סיד אל מקטום, כפר המורשת והצלילה. תוכלו ליהנות מהדולפינריום בדובאי, בפארק המים ווילד ואדי ובמדינת ג'ומיירה ולצאת לקניות בקניון דובאי. ראו את העיר ממרומי בורג 'חליפה וצפו במזרקות דובאי הרוקדות.

מסלול נסיעה ארוז בחמישה ימים בדובאיראה הכל

עם מסלול הטיול הארוך הזה במשך חמישה ימים בדובאי אתם יכולים להיות בטוחים שלא פספסתם שום אטרקציה חשובה. התוכנית לוקחת אותך בקצב קבוע דרך המראות התרבותיים וההיסטוריים של באסטאקיה, המסגד הגדול, הינדי ליין ומוזיאון דובאי. זה מתאים גם לאטרקציות מהנות כמו משטח הקרח של דובאי, אקווריום דובאי ומפרץ הדולפין. הוא כולל הזדמנויות לקניות בקניון האמירויות ובקניון דובאי, כמו גם במדינת ג'ומיירה ועוד ועוד.

מסלול דובאי בחמישה ימים למשפחות

אם אתם עם המשפחה חמישה ימים בדובאי, השתמשו במסלול זה בכדי להדריך אתכם לכל האטרקציות הידידותיות לילדים. הקדישו את היום למפרץ דולפין והאקווריום. סעו לראש בור ח'ליפה ולקניון דובאי, משטח הקרח של דובאי ומופע מזרקת דובאי. מסלול הטיול כולל את הכפר הגלובלי ופארק המים Wild Wadi. הכירו לילדים את התרבות מקומית במרכז להבנה תרבותית.

מסלול דובאי בתכנית קלה לחמישה ימים

עם חמישה ימים בדובאי יש לכם מספיק זמן לקחת את הדברים לאט ולראות את המראות באמצעות מסלול טיול רגוע זה. תוכלו להשתלב במראות החשובים ביותר אך עדיין תוכלו לספוג את השמש בחוף ג'ומיירה, לשחק בפארק סאפא ולעיין בשוק הזהב ובשוק התבלינים. התוכנית כוללת כיף בסקי דובאי, באקווריום דובאי ובמשטח הקרח של דובאי בתוספת מראות תרבותיים כמו בית מורשת וכפר המורשת והצלילה.

המדריך המלא והמושלם למטייל בדובאי

 

איחוד האמירויות הערביות טיפים והמלצות של יאיר בר זוהר מסלולי טיול בדובאי

רוצים לעזור לאתר טיולים שיהיו בו הרבה מסלולי טיולים?

לחץ כאן

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים