• תַפרִיט
  • תַפרִיט

הצעת שדרוג לקרוז – כדאי או לא?

דף הבית » הצעת שדרוג לקרוז – כדאי או לא?

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 4 דקות

קרוז… מים אין סוף, ולגימה עמוקה של שלווה. מסוג החוויות שהמחשבה אודותיהן מזרימה אנרגיות חיוניות ומשב חדש של כוח ברגעי שבירה במהלך שגרת החיים העמוסה. מסוג החוויות שלעולם לא מאבדות מקסמן, לא משנה כמה פעמים תחוו אותן. מהחוויות שמותירות את רישומן עמוק בנפש גם חודשים ארוכים לאחר שבאו אל קיצן באופן רשמי ומותירות אחריהן שובל של געגועים לפעם הבאה.

אז אם גם אתם חולמים על יציאה לקרוז מושלם, עתיר קסם, ריגושים וטבע, סביר להניח שאתם נתונים ראשכם ורובכם בתכנון המסע. גם אם אתם נוטים להיות ספונטניים בבחירות הצרכניות שלכם, אין כל ספק כי למיקום התא שלכם במסע ההפלגה נודע משקל רב והוא נחשב לנתון בעל השפעה רבה על הנאתכם במהלך הטיול, כך ששווה בהחלט להקדיש את כל הזמן והאנרגיות הנדרשים לביצוע הבחירה הנכונה.

רעש מפריע לכם? זקוקים לשקט מוחלט על מנת שתוכלו להתחבר בכל העוצמה לטבע הבראשיתי שמסביבכם? לא נבהלים מרעש אבל חשוב לכם שהתא יהיה מרווח? יוצאים עם חברים ומעוניינים לקבל תאים קרובים או צמודים?

כל אלה ושאלות אחרות אמורים לעמוד לנגד עיניכם בבואכם לבחור את הלוקיישן הספציפי שיהפוך את המסע לחלומי מכל הבחינות.

אבל לפעמים, לאחר ששקלתם, התלבטתם, טחנתם שוב ושוב את מגוון האופציות, והגעתם, סוף כל סוף, לבחירה המתאימה לצרכים שלכם, ולא פחות חשוב מכך, לתקציב שלכם, אתם עשויים לקבל הצעת שדרוג קוסמת ומפתה אשר מציעה תנאים משופרים תמורת תשלום כזה או אחר, ולמצוא את עצמכם חוזרים אל נקודת ההתחלה, מתחבטים בשאלה: האם כדאי לשדרג את התא שבחרתם?

ת'אמת, זה תלוי.

אז כמו בכל בחירה אחרת בחיים, הכל תלוי. שדרוג החדר הנבחר עשוי להיות הזדמנות נפלאה, ובאותה מידה, להתברר בסופה של הפלגה כבזבוז מזומנים משווע.

אז לפני הכל, תנו דעתכם על המחיר. ככלות הכל, סביר להניח שהגדרתם מראש תקציב לטיול וביצעתם את הבחירה הראשונית שלכם בהתאם אליו. אם כך, הצעת שדרוג, קוסמת ככל שתהיה, עלולה לשבש את התקציב שלכם, לגרום לחריגה בסדר גודל כזה או אחר, ולהפוך את החוויה כולה לפחות כדאית מן הפן הכלכלי. במבחן התוצאה, הבחירה עשויה לגרום לכם לחור בחשבון, או אם אתם אחראים יותר, להוביל אתכם לוויתור על פינוקים אחרים שהייתם מרשים לעצמכם. לכן, בגדול, ככל שההפרש בין התקציב הראשוני שהגדרתם לצורך המטרה לבין תג המחיר של השדרוג המוצע לכם הינו גדול יותר, אופציית השדרוג איננה מומלצת ובהחלט כדאי שתיצמדו לתקציב הראשוני שלכם, מתוך הנחה שבמהלך הבחירה הראשונית שביצעתם לקחתם בחשבון את כל השיקולים וביצעתם החלטה נכונה פיננסית.

מעבר לכך, עם כל הקסם הכרוך בהצעת השדרוג המוצעת לכם, חשוב מאוד, כמו בכל בחירה צרכנית אחרת, לקרוא את הכוכביות ואת האותיות הקטנות. לעיתים קרובות, אתם עשויים לגלות כי אין כל הצדקה להוצאה כספית נוספת וכי השדרוג שהוצע לכם אינו משמעותי דיו בשביל כאב הראש המיותר ובשביל התוספת הכספית הכרוכה בו. שירות נוסף כזה או אחר, תא מרווח יותר, חלל מפואר יותר או כל אופציה משודרגת אחרת, גם אם בעבור אחרים עשויים להוות שדרוג של ממש, הרי בעבורכם לא תמיד יעשו את ההבדל הגדול, ולכן, רגע לפני שתיסחפו ותמהרו לתת את אישורכם לביצוע השדרוג, שבו על המדוכה ובדקו את העניין לעומק. לא ביג דיל? אז זה לא בשבילכם.

עוד סיבה לומר לא להצעת השדרוג קשורה בנוחות האישית שלכם. שוב, אם נצא מתוך נקודת הנחה שבתחילת הדרך לקחתם בחשבון את כל שיקולי הנוחות האישיים וביצעם את הבחירה המושכלת ביותר מבחינתכם, הצעת שדרוג, גם אם אטרקטיבית ביותר בפני עצמה, עשויה לגרום לכם לוותר על הנוחות האישית ולגלות, מאוחר מדי, שעשיתם טעות, וחבל.

צריכים תא נגיש? סביר להניח שהצעת השדרוג שתקבלו לא לקחה את הנתון הזה בחשבון. ובכלל, מספר התאים הנגישים הוא, לרוב, מצומצם מאוד, כך, שככל הנראה, הצעת השדרוג לא תעשה לכם טוב. באותה מידה, אם אתם סובלים ממחלת ים ומעוניינים בתא הממוקם בסיפון התחתון במטרה להקל על התסמינים, הצעת שדרוג מכל סוג, אם אינה עונה על הקריטריון הספציפי הזה, לא מיועדת עבורכם, מדהימה, ייחודית ומפנקת ככל שתהיה.

ומה עוד?

אין כמו סוויטה מפוארת בתוספת שלל הטבות מפנקות לחופשה מושלמת שתישאר צרובה בנפשכם זמן רב לאחר שתשובו לשגרה. אבל אם תהיו ערניים מספיק, אתם עשויים לגלות ברבים מהמקרים שאם הייתם מזמינים מראש את הסוויטה המשודרגת, ולא בוחרים בה כאופציית המשך של שדרוג, הייתם נהנים מהטבות מפליגות יותר, כך שאם תבחרו לשלם עבור השדרוג, תצאו פראיירים של ממש. גם תשלמו, גם תקבלו הטבות חלקיות וגם תוותרו על הבחירה הראשונית שביצעתם לאחר מחשבה מעמיקה ותכנון מקדים.

ומה עם ההטבות שקיבלתם מראש? אם לבחירה הראשונית שלכם נלוו הטבות כאלה ואחרות אשר נטלו חלק מכריע יותר או פחות בקבלת ההחלטה, יתכן מאוד שבמהלך השדרוג, שנחשב לעתים קרובות לרה – בוקינג, תיאלצו לומר להן שלום. אז נכון, לעיתים מדובר בהטבות לא מאוד משמעותיות, ואם השדרוג מצדיק את עצמו הן מהבחינה הפיננסית והן מבחינת התמורה, אז ויתור על אותן ההטבות לא אמור להיות קשה מדי. אבל אם מדובר בהטבות שהציתו מראש את דמיונכם ואשר התאימו לכם מכל בחינה, יהיה חבל בהחלט לוותר עליהן כחלק מתהליך השדרוג.

מתי כן מומלץ להגיד כן להצעת שדרוג?

אם מישהו מציע לכם שדרוג חינם, למה לא לקחת? כמובן, רק לאחר שבדקתם שהשדרוג איננו כרוך בוויתור על נקודות מהותיות מבחינתכם, כמו מיקום, נגישות, ספייס וכדומה. גם שדרוג בעלות מינורית או כזו שלא תנגוס נתח ממשי בתקציב שלכם בא בחשבון, אם מתאים לכם מהפן הטכני ומיישר קו עם ההעדפות הספציפיות שלכם.

ואגב, גם כשמדובר בשדרוג, חשוב לבצע השוואת מחירים יסודית. אם לא, אתם עלולים בהחלט שעבדו עליכם בעיניים. לכן, גם אם הקדשתם זמן לביצוע סקר שוק מקדים מראש וגם אם אין לכם די זמן פנוי, אנרגיות וסבלנות להתחיל מחדש בתהליך השוואת המחירים, מומלץ לכרוך את אפשרות השדרוג בבדיקה חוזרת של המחיר. ככלות הכל, אם אין לכם כסף מיותר, לא מומלץ לבצע בחירה מכל סוג מבלי לבדוק את הכדאיות הפיננסית של העניין.

ובכלל, ככל שההטבות הנלוות לשדרוג כזה או אחר קוסמות לכם, מהסיבות האישיות שלכם, הסיכוי שתאמרו כן להצעת השדרוג הוא גבוה יותר. לפעמים, שטח תא נרחב יותר עשוי להוות גורם קריטי להנאתכם המושלמת, אם בשל העבדה שאתם מתכננים לצופף קבוצת אנשים גדולה יחסית בתא אחד ואם מכיוון שהייתם מעוניינים ליהנות מהאפשרות לארח. על אותו העיקרון, כל הטבת VIP שתעשה את החופשה שלכם מרגשת הרבה יותר בשל החיבור האישי שלכם לתוכן ההטבה, תהיה שווה את השדרוג, כל עוד איננו שובר תקציב באופן משמעותי ואיננו בא על חשבון עקרונות הנוחות המהותיים מבחינתכם, אם ישנם.

לסיכום, שדרוג קרוז הוא בחירה צרכנית לכל דבר. קחו זאת בחשבון כשאתם מקבלים הצעה דומה והיו ממוקדים, ערניים וחכמים במטרה לתפוס בשתי ידיים הצעות שוות ולהשאיר מאחוריכם הטבות מדומות שיעלו לכם בנוחות ובחור בכיס.

תיהנו מכל רגע!

רוצים הצעה אטרקטיבית לקרוז שלכם? מלאו את השאלון ונציג יחזור אליכם

אם יש לכם מספר חברות שמעניינות אתכם, אתם יכולים לבחור מספר אופציות.
אם אינכם בטוחים, כיתבו מדינה שממנה תרצו לצאת או "לא יודעים".
כיתבו לנו את היעדים שבהם תרצו לבקר במהלך השייט.
כיתבו תאריך מדויק ככל האפשר. אם אין לכם תאריכים - כיתבו חודש ושנה. מומלץ גם לכתוב אם אתם רוצים לצאת בתחילת / אמצע / או סוף החודש.
כיתבו לנו כמה חדרים משפחתיים, כמה חדרים זוגיים והאם אתם רוצים חדר פנימי / עם חלון / עם מרפסת / עם דלת מקשרת.
זה הזמן לכתוב לנו בקשות מיוחדות שיש לכם.
שלום וברוכים הבאים לאתר tiulim.net (להלן: "האתר").

אנו עוזרים למשתמשים למצוא את המידע שהם צריכים בשביל לתכנן את הטיולים שלהם בארץ ובחו"ל, מספקים טיפים לצרכנות נכונה, וממליצים על אטרקציות, פעילויות ומוצרים לטיול ולבית. עם זאת, חשוב להדגיש שאיננו סוכנות טיולים או חברת טיולים ואנו איננו מפעילים או מספקים את האטרקציות, הפעילויות או המוצרים שאותם אנו מציגים ומקדמים באתר. כאשר אתם מזמינים כרטיס כניסה, פעילות, סיור, ייעוץ לקראת טיול, ציוד או כל מוצר או שירות אחר, אתם עושים זאת ישירות מול הספק, שהוא גורם צד-שלישי.

התנאים הבאים תקפים לגבי כל השירותים והמוצרים המופיעים באתר tiulim.net. אנא קראו אותם בעיון. השימוש באתר הוא למעשה הסכמתכם לתנאי השימוש הבאים ואתם כבולים להסכם זה. אם אינכם מסכימים לכל התנאים, אסור לכם להשתמש בשירותים המוצעים באתר.

הקדמה:
תנאי השימוש הללו, יחד עם מדיניות הפרטיות (ביחד "תנאי השימוש"), מבהירים את התנאים שבהם אתר tiulim.net ("האתר", "אנו", "אנחנו", "שלנו", "מפעיל האתר") פועל ומציע שירותים ומוצרים ("השירותים", "המוצרים") דרך האתר בכתובת tiulim.net, דרך התקשרויות באימייל, דרך התקשרויות בטלפון או דרך התקשרויות ברשתות החברתיות. כשאנחנו מציינים "אתם", אנו מתייחסים לכל אדם שנכנס לאתר או משתמש בשירותים או במוצרים שאליהם אנחנו מפנים. אתר tiulim.net הוא לא סוכנות או חברת טיולים ולא ספק של סיורים, פעילויות, מוצרים או שירותים אחרים. כשאתם מזמינים ומשלמים, אתם עושים זאת ישירות מול גורמי צד-שלישי. אין האתר אחראי על איכות השירותים או המוצרים או על כל עוגמת נפש, פציעה או מוות כתוצאה מהשימוש בשירותים או במוצרים.
אם ברצונכם ליצור קשר עם צוות האתר, אנא צרו קשר דרך דף צור קשר שלנו.
אנו עשויים לעדכן או לשנות את התנאים הללו מדי פעם, ואתם מבינים שהשימוש שלכם באתר ובשירותים הוא למעשה הסכמתם לתנאי השימוש המעודכנים. אנו נציין את התאריך האחרון שבו עודכנו התנאים בראש עמוד זה, והתנאים המעודכנים ייכנסו לתוקף מרגע הכנסתם לדף. זו אחריותכם לחזור אל הדף ולהתעדכן בתנאים החדשים מפעם לפעם.
על הסכם זה יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל. מקום השיפוט הבלעדי לכל ענין הנוגע להסכם זה והשימוש באתר הינו בבתי המשפט המוסמכים באזור חיפה.
גיל השימוש:
כל המידע והתוכן הקיים באתר מיועד לבני 18 ומעלה. איננו מתירים שימוש באתר ובשירותים הניתנים בו למי שלא מלאו לו 18.

מדיניות הפרטיות:
אנו עושים הכול על מנת לשמור על פרטיותכם. הסכמתכם לתנאי השימוש הללו מהווה גם הסכמה למדיניות הפרטיות. אנא קראו את מדיניות הפרטיות למידע נוסף.

כתב ויתור:
אנו פועלים בתכניות שותפים שונות ("תכניות שותפים") ועם שותפים שונים ("יועצי טיולים", "מתכנני טיולים", "מדריכי טיולים" ו/או כדומה) על מנת להפנות אתכם לשירותים ומוצרים הקשורים לתחום התיירות והפנאי. השירותים והמוצרים של שותפים אלה מקודמים ומפורסמים באתר שלנו ובתמורה, אנו מקבלים עמלה בכל פעם שאתם לוחצים על הקישור או רוכשים מוצרים או שירותים דרך הקישור או דרך שירותי התיווך שלנו. שירותי התיווך נעשים ללא עלות. העמלה ניתנת לנו ללא תוספת מחיר עבורכם.
אנו ממליצים על מוצרים, שירותים, יועצים ומדריכים ועושים כל מאמץ על מנת לשמור על מידע עדכני בקשר למה שאתם מספקים ולמחירים, אך אין לקחת את ההמלצה שלנו כהצהרה שהמידע שאנחנו מספקים הוא העדכני ביותר. עליכם לוודא שהמידע הוא עדכני ונכון לפני שאתם רוכשים כל שירות או מוצר המופיע באתר.
השימוש באתרי צד שלישי:
1.1 האתר כולל קישורים לאתרי צד-שלישי לנוחיותכם. עם חלק מהאתרים אנו פועלים בתכנית שותפים על ידי פרסום השירותים או המוצרים שלהם באתר שלנו. עם זאת, אנו איננו הבעלים של האתרים הללו ואנו לא שולטים בהם. ברגע שאתם לוחצים על קישור לאתר צד-שלישי ועוזבים את האתר שלנו, תנאי השימוש שלנו אינם תקפים עליכם. יש לקרוא את תנאי השימוש של האתר שאליו אתם נכנסים.

1.2 אתם מסכימים שאיננו אחראים על העדכניות של התוכן או על המידע המוצג באתרי צד שלישי. אתם מודעים לכך שכל הסיכונים הכרוכים בשימוש באתרי צד-שלישי אלה הם קשורים אך ורק לכם ולגורם צד שלישי. אנו לא נישא באחריות על נזקים או כל עוגמת נפש כתוצאה מהשימוש באתרי צד שלישי.

תוכן האתר:
כל התוכן הקיים באתר נכתב על ידי צוות האתר או על ידי יוצרים, ששלחו את התוכן לצוות האתר. היוצרים התחייבו כי המידע ששלחו הוא יצירתם המקורית ושהתוכן מכיל מידע עדכני לרגע הכתיבה. התוכן שנשלח על ידי היוצרים הוא באחריותכם המלאה בלבד.
צוות האתר מתחייב כי התוכן שנכתב על ידנו הוא עדכני לרגע הכתיבה. איננו אחראים על כל עוגמת נפש מכל סוג שהיא שעלולה להיווצר כתוצאה מקריאת התוכן שלנו. ייתכן כי ייפלו שגיאות בתוכן האתר, שלא בזדון, ואנו נדאג לתקן שגיאות אלה ברגע שייוודע לנו עליהן. על כן, על אחריותכם לוודא שהתוכן עדכני בשעת הקריאה שלכם ולבדוק בעצמכם את השירותים והמוצרים שעליהם אנחנו ממליצים.
אין לעשות שימוש בכל מידע הקיים באתר tiulim.net ללא אישור מנהל האתר. ניתן להדפיס את הפוסטים הקיימים באתר ולעשות בהם שימוש אישי בלבד.
אתם מסכימים שלא להעתיק, לשכפל, לגנוב, לשנות, לפרסם, להציג, להפיץ, לייצר מחדש, להעביר או למכור כל חלק מהתוכן שלנו ללא הסכמתנו המפורשת בכתב. אתם מסכימים למלא אחר חוקי זכויות היוצרים ותהיו אחראים על כל הפרה של זכויות יוצרים בהתאם לתנאים אלה.
צוות האתר רשאי לפרסם את האתר בכל מדיה שהיא, לרבות באתר, בדברי דפוס, לרבות בעיתונים, מגזינים, כתבי-עת, ספרים וכיו”ב, במדיות דיגיטליות, לרבות באתרי אינטרנט נוספים, בארכיבים דיגיטאליים ובשירותים הניתנים ברשתות תקשורת, לרבות תקשורת חוטית, אל-חוטית, סלולארית, כבלים לווין ועוד.
מילוי טפסים באתר:
באתר ישנם מספר טפסים ליצירת קשר ולהזמנת שירותי תיווך. חלק מהטפסים מופעלים על ידי חברת Typeform, שבונה טפסים אינטראקטיביים, וחלק על ידי Contact Form 7. המידע שאתם מכניסים בטפסים מועבר אל צוות האתר. כאשר אתם יוצרים קשר לקבלת שירות תיווך למציאת יועצי טיולים או מדריכי טיולים, אנו עשויים להעביר ליועצ/ת הטיולים או מדריכ/ת הטיולים הרלוונטיים את שמכם ומטרת הפנייה שלכם כדי שתקבלו שירות טוב יותר ואנו נקבל את העמלה המגיעה לנו. במקרים מסוימים, כמו במילוי טופס להזמנת קרוז, הפרטים שאתם ממלאים בטופס מועברים באופן אוטומטי לספק השירות כדי שספק השירות יצור איתכם קשר ישירות.
אנו עשויים לשתף את הטפסים שלנו גם ברשתות החברתיות או דרך פלטפורמות אחרות, כמו אימייל או ניוזלטר. במקרה הזה, כל התנאים המצוינים בתנאי השימוש תקפים גם לטפסים הממולאים שלא ישירות דרך האתר.
אתם מתחייבים שהפרטים שאתם מוסרים דרך הטפסים הם פרטים אמיתיים ונכונים.
אבטחת מידע:
מפעיל האתר מיישם באתר מערכות ונהלים לאבטחת מידע. בעוד שמערכות ונהלים אלה מצמצמים את הסיכונים לחדירה בלתי-מורשית למחשבי מפעיל האתר, אין בהם בטחון מוחלט. לכן, מפעיל האתר לא מתחייב שהשירותים באתר יהיו חסינים באופן מוחלט מפני גישה בלתי-מורשית למידע המאוחסן בהם.

מידע ליוצרים:
כל המעוניין יכול לשלוח פוסטים או מאמרים או כל תוכן אחר לצוות האתר ולבקש לפרסם את התוכן שלהם באתר. צוות האתר רשאי לבחור שלא לפרסם פוסטים או מאמרים או כל תוכן אחר, באם אלה לא עומדים בסטנדרטים של הפרסום באתר.
יוצרים השולחים תוכן לפרסום באתר מתחייבים כי המידע ששלחו הוא עדכני ומידע מקורי שלהם. לצוות האתר יש את הזכות המלאה לשנות את הנוסח או להוסיף מידע בהתאם לנדרש עם הערות מצידה.
אם אתם מעוניינים להסיר תוכן שנכתב על ידכם מהאתר, אנא שילחו לנו בקשה במייל ואנו נסיר אותו בהקדם.
קריאה ואישור של תנאי השימוש הללו מהווה את הסכמתם לצוות האתר לפרסם את התוכן שלכם באתר tiulim.net.
הסרת אחריות:
כל התוכן, המידע, המוצרים ו/או השירותים המופיעים באתר הינם "כפי שהם" ו"כפי שהם זמינים" ללא כל מצג או התחייבות מכל סוג שהוא. אין אנו אחראים על דיוק או תקינות המידע הקיים באתר. אין אנו מתחייבים שהאתר יפעל או יפעל כדי לעמוד בציפיות או בדרישות שלכם או שהמידע שמוצג יהיה שלם, עדכני או נטול שגיאות. צוות האתר מתנער מכל אחריות, משתמעת או מפורשת, במלוא המידה המותרת על פי חוק.

הגבלת האחריות:
אתם מסכימים שבכל מצב שהוא, אנו או כל מי שהינו חלק מצוות האתר, לא נהיה אחראים על כל נזק ישיר, עקיף, משני, תוצאתי, שקשור להוגנות, ענישתי או כל נזק אחר כתוצאה מהשימוש שלכם באתר.
אתם מסכימים שהשימוש שלכם באתר הוא על אחריותכם בלבד ושאתם אחראים לבדוק את עדכניות ואמינות התוכן המוצג לכם.
שיפוי:
אתם מסכימים לשפות ולשמור על צוות האתר ו/או כל אדם אחר העובד איתנו מפני כל נזקים, הפסדים, תביעות, דרישות, פעולות, הליכים או פסקי דין, לרבות עלויות, הוצאות ושכר טרחת עורכי דין ("התחייבויות") שיוטלו עלינו כתוצאה מ-א) פעולות שנעשו על ידכם או על ידי נציגים מטעמכם; ב) כל הפעולות שלכם הקשורות לשימוש באתר או לשירותים שאליהם הוא מפנה; ג) עבירה על חוקים על ידכם; או ד) פעולות המפרות את תנאי השימוש של אתר זה על ידכם; ה) פגיעה בזכויות היוצרים של תכנים באתר. אנו נודיע לכם מראש באם יישלחו לנו איזה שהם התחייבויות ואנו שומרים על זכותנו לבקש את השיפוי והפיצוי שלכם. אתם תשתפו פעולה בצורה מלאה ואם תידרשו לכך, תספקו לנו כל עזרה הנדרשת לנו ללא כל עלות, על מנת שנוכל להגן על טענותינו.

ויתור על פעולות ייצוגיות:
אתם מסכימים שכל טענה או וויכוח העולה כתוצאה מההסכם הזה ייפתר בינינו לבינכם. אתם מסכימים שלא להפעיל פעולות ייצוגיות כנגדנו.

ההסכם השלם:
תנאי השימוש הללו יחד עם מדיניות הפרטיות וכתב הוויתור מהווים את ההסכם השלם ביניכם לבין צוות האתר. הסכם זה הוא מעל לכל התקשרות שנעשתה בינינו לבינכם בכל דרך אחרת, בין אם בכתב, בעל-פה או דרך אמצעים מקוונים.

בר הפרדה:
אם הוראה כלשהי בתנאי השימוש הללו נחשבת על ידי בית המשפט, הרשות הרגולטורית או בעל סמכות שיפוט מוסמכת כהוראה פסולה או בלתי ניתנת לאכיפה, הוראה כזו תיחשב כאילו הושמטה מהסכם זה. שאר ההסכם הזה נשאר בתוקף.

שינויים:
צוות האתר משאיר לעצמו את הזכות לשנות לפי ראות עיניו וללא התראה מוקדמת את א) תנאי השימוש הללו; ב) תוכן האתר והשירותים שאנו מציגים בו; ג) לסיים את פעילות האתר בכל זמן. כל שינוי בתנאים הללו ייכנס לתוקף באופן מידי. אתם מסכימים לעבור על תנאי השימוש וכל מדיניות אחרת המופיעה באתר על בסיס קבוע כדי לבדוק אם קיימים שינויים. אתם מסכימים שכל שינוי יהיה תקף לגביכם אם אתם בוחרים להמשיך ולהשתמש באתר.

הכרה בהסכם:
כאשר אתם משתמשים באתר, אתם מכירים בהסכם ומתחייבים לתנאי השימוש.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות