צרכנות ותיירות

השוואת מחירים ב 800 חברות להשכרת רכב ב 49,000 מיקומים, למציאת המחיר הטוב, ברגע זה

חברת רנטלקארס שהינה חברת הבת של פריסליין, יכולים לנצח כל אחד במחיר. רנטלקארס עובדים עם כל 800 חברות השכרת הרכב הגדולות בעולם ב 49,000 מקומות, וכן מסוגלים לשאת ולתת מחירים מועדפים אשר זמינים רק ללקוחות Rentalcars.com.

חברות ההשכרה איתן הם עובדים מציעות ללקוחות שלהם מחירים נמוכים, וזה בגלל היקף ההשכרות העצום שמבוצעות דרכם.

לעיתים נדירות ניתן למצוא מחירים זולים יותר אז מה עושים?

אם תקבל הצעות מחיר זולות יותר, ספרו להם ממי, למה וכמה. ויש סיכויים רבים שהם ישוו את המחיר.

תנאי השירות לשיפור והשוואת מחירים

השוואת ושיפור מחירים תקף רק בעבור הזמנות אשר התשלום עבורן בוצע במלואו, מראש, בעבור רכבים מאותה קטגוריה המציעים את אותם תנאי השירות שהוצעו על ידינו, ורק אם ההצעה הנגדית ניתנה על ידי ספק עצמאי, המשתמש בחברות השכרה ברות השוואה. השוואת ושיפור מחירים אינם מוצעים בעבור רכבים שסטטוס האישור שלהם הוא "בגדר בקשה" עם Rentalcars.com או באתר האינטרנט של המתחרה אליו אנו משווים את המחיר. ההצעה להשוות ולשפר מחירים תקפה לפני או אחרי ביצוע ההזמנה, עד המועד בו מתחילה תקופת ההשכרה ואינה חלה על מבצעים מיוחדים. Rentalcars.com תאמת את תנאי השירות של הצעת המחיר המתחרה. לאחר שאומתו המחיר, הספקים ותנאי השירות, נציג מטעמנו ייצור איתך קשר לגבי הזמנתך.

חשוב לציין כי הדרישה לתנאי זהים מצד המתחרה מתייחסת הן למוצר והן לשירות. לדוגמא, היה וההצעה המתחרה היא לרכב שאיסופו מחוץ לשדה התעופה, והרכב שמוצע על ידי Rentalcars.com איסופו מהטרמינל עצמו, ההשכרה לא תחשב כמציעה תנאים זהים.

בקשות להשוואת ושיפור מחירים מטופלות בית השעות 8.00 -17.00, בימי שני עד שישי – אך ניתן להגיש את הבקשה בכל עת דרך אתר האינרטנט בדף השוואת מחירים.

טיפ חשוב

לאחר שקיבלת הצעות מחיר. קח בחשבון שמומלץ לבחור חברת השכרה עם מירב נקודות שירות במקום שתחבר להשכירו. קרה לי מקרה, במפלי הניאגרה בצד הקהדי, עם חברה השכרה מסויימת שחיכיתי יום שלם לרכב חילופי שהיה צריך להגיע מרחוק. מאז למדתי את הלקח

Exit mobile version