השיטה למצוא את הטיסות הכי זולות בכל זמן נתון

מאמר זה נכתב אחרי שבא לי ה"חלאסטרה" על הכתבות המגמתיות או מחוסר ידיעה והבנה של חדשות הצרכנות הן בעיתונות הכתובה, בחדשות הצרכנות בטלוויזיה וגם על הטעיות של הרבה קבוצות ברשתות החברתיות שמתריעות שהם הכי……….

אין דבר כזה הכי זול והכי סודי והכי, הכי, הכי. הדברים בעולם הדיגיטלי משתנים כל שניה.  מה שכן יש, זה בדיקה אופטימלית של כל מרכיבי הטיול שזה הדבר הכי נכון. באתרי הטיסות יש כלים חכמים שאתם לא מודעים אליהם ואם תשתמשו בהם בחוכמה ( ואתם אנשים אינטליגנטים ) תוכלו להשיג את המחיר הכי…………בזמן נתון. אל תבכו על חלב שנשפך. קניתם ולמחרת תמצאו תמצאו יותר זול וזה יקרה לא מעט בגלל החלטות של חברות התעופה למקסם את רווחיה.

בסוף המאמר יש טיפ מהסרטים שחסכו לי עד 75% ממחיר הטיסות שלי.

במאמר זה תקבלו תובנות חשובות מאד לפני שמזמינים  כרטיסי טיסה. אך לפני כן, אני ממליץ מאד שבגלישה שלכם, תשתמשו בתוכנה שמסתירה את IP שלכם ומציגה מיקום אחר ( שנו מידי פעם  למדינות עולם שלישי, בריטניה, איטליה, גרמניה, צרפת, ארצות הברית, דנמרק, רוסיה ועוד ).

הסתרת IP למנוע זיהוי מיקומך בגלובוס > PIAVPN. המוצר הכי טוב שמגן גם מפני התקפות על המחשב שלך

כמו כן, מומלץ מאד למחוק קוקיס כל פעם שאתם גולשים. גלישה בנסתר לא עוזרת, משום שהחברות מצאו שיטה לעקוף אותם.

ועכשיו לתכלס'

כירטוס טיסות של חברה שנמצאת במערכות אמדאוס העולמי

קיווי – לכל אתר ( באנגלית ) שייך למדינות שונות, עשוי להיות מחירים שונים וגם מחירים שונים בשקלים לעומת מטבעות אחרים. כאן יש אחריות לאיחורים, ביטולים של הטיסות מטעם החברה. כאן המחיר הוא סופי!! ואין הפנייה לשום גורם שלישי,  וגם צ'ק אין בחברות הגדולות, לא כמו אתרי ההשוואות לטיסות.

לא יודעים מה התאריכים? טיסות ישירות או קונקשן? יעדים?. כנסו לאחד מהאתרים ובקשו לוח התראות לפי חודשים הכי זולים או היעדים הכי זולים ותופתעו. אם אתם לא לחוצים, מומלץ לבקש התראות במייל על ירידות מחירים.

Flights-seeker מעולה

קיווי

קיויי ארצות הברית – מעולה

קיווי בריטניה

קיווי ישראל

קיווי קנדה

קיווי אוסטרליה

קיווי אסטוניה

קיווי הונג קונג

קיווי הודו

קיווי אירלנד

קיווי ניו זילנד

קיווי פיליפינים

קיווי סינגפור

קיווי דרום אפריקה

=

כללים חשובים שמחפשים באתרי השוואות לטיסות

  • לכל אתר ממדינה שונה, עשוי להיות מחירים שונים ( תלוי בכוח הקניה באותה מדינה והסכמים מול חברות התעופה ) וגם מחירים שונים בשקלים במטבעות אחרים.
  • כאן אין אחריות לאיחורים, ביטולים של הטיסות. כאן המחיר הוא לא סופי!! רק לאחר שתועבר לאתר שלישי תדעו את המחיר הסופי ואת תנאי הכרטיס המלאים.
  • המבצעים הטובים ביותר נמצאים באתרי המדינות אליהן טסים. בדרך כלל!!
  • אם מופיע הצעה של אתר מכירות ישראלי, יש לתת עדיפות מהסיבה שחלה עליו חוקי הצרכנות הישראלים. לאחר מכן יש לבחור את אתרי התעופה החזקים. ולבסוף, יש לבחור אתרים ידועים שיש מאחוריהם שרות ומוניטין רב שנים.
  • לא יודעים מה התאריכים? טיסות ישירות או קונקשן? יעדים?. כנסו לאחד מהאתרים ובקשו לוח התראות לפי חודשים הכי זולים או היעדים הכי זולים ותופתעו. מומלץ לבקש התראות במיל על ירידות מחירים
  • אזהרה חמורה: לא להתפתות למבצעים זולים מול בסוכנויות שידועות בשרות גרוע, וגם שהמחיר הסופי גבוה מהמחיר ההתחלתי
  • בקבוצה שלי בפייסבוק התראות בטיסות וגם אירועים יש גם הסברים יותר מפורטים  המאפשרים לכם לדעת  טיסות לפי חודשים זולים ואו יעדים נבחרים. 

סקאיסקיינר

זה האתר שהרבה פונים אליו אך לא בהכרח הוא הכי כדאי בעלות לתועלת . יש קבוצות שמראות לכם מחיר של רק אחד מהאתרים האלה, אך בפועל יש אתרים במדינות שונות שזולות משמעותית. (ראו הכללים שלמעלה).

מומונדו, שייך לחברת KAYAK

סימן כוכב, הם הזולים ביותר. בדרך כלל ( מניסיון אישי ) האתר הגרמני הזול ביותר.

לכל אתר עשוי להיות מחירים שונים ( תלוי בכוח הקניה באותה מדינה והסכמים מול חברות התעופה ) וגם מחירים שונים בשקלים במטבעות אחרים.

Jet Radar * כוכב עולה בתחום השוואות מחירי טיסה, שווה בדיקה. הקהל הרוסי אוהב אותו מאד

 

קרטל חברות התעופה הגדול בעולם, סטאר

כאן ,יש בחלק גדול מהמקרים אפשרות לבטל הזמנה של הטיסה בזמן סביר. יתרון עצום למתחרים

eDreams 

Opodo 

Opodo Germany 

תביעה של חברות תעופה בגין אחור, עיכוב, ביטול ומטען

Air Help

ישנו דבר שחשוב, שהרבה לא נותנים עליו את הדעה ןזה תחום העברות משדה התעופה. יתכנו הפרשים עד פי שלוש ( בניו יורק ) במחירים כאן אם מזמינים מראש, מאשר באים לשדה התעופה ולוקחים הסעה עצמאית.

Transfer to and from the airport in any destinations מעל ל 43,565 העברות משדה התעופה למלון וחזרה. בכל העולם. מהחברה הטובה בעולם. ישנה אפשרות אחרת והיא לחפש לפי שם העיר ולהכנס לקטגוריה Transfer.

ועכשיו לטיפ ענק מהסרטים

במידה ואתם מופנים לאתרי חברות תעופה ( וזה גם קורה ברשתות של המלונות ). תדעו לכם כי כל תנועה בעבר\במקלדת נרשמת באתר. והם יודעים לפיה לזהות את רצונכם לפי מספר פרמטרים. נכון, תחשבו שזה רע. אבל…………………………… לפעמים זה לטובתכם.

יצא לא מעט בלעבור בחברות סדירות כמו אתרי אלעל, בריטיש, יונייטד ועוד ( ולא בלאו קוסט ), באתרים מזהים שאני הולך לכיוון סימן ה- X על מנת לסגור את הדף, קפץ לי חלון שהוריד מחירים בצורה דרמטית. למשל לפני כשנתיים רציתי ( וטסתי, תבינו בהמשך למה ) לטוס לליסבון שבפורטוגל עם חברת אלעל, כאשר המחיר היה 560 דולר להלוך חזור, וזה היה גבוה, וחשבתי לסגור את הדף, ואז……….. קפץ לי חלון שהודיע על מחיר לא הגיוני של 90 דולר. כמו כולם, לא האמנתי והתחלתי לחשוב יותר מדי זמן ואז המחיר קפץ ל 130 דולר. לא המתנתי שוב והזמנתי מיד והכרטיס אכן הונפק וטסתי.

טיפים והמלצות של יאיר בר זוהר טיסות זולות

רוצים לעזור לאתר טיולים שיהיו בו הרבה מסלולי טיולים?

לחץ כאן

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים