• תַפרִיט
  • תַפרִיט

התוכנית המשפחתית המקיפה של נורוויג’ן קרוז ליין בשייט

דף הבית » התוכנית המשפחתית המקיפה של נורוויג’ן קרוז ליין בשייט

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 4 דקות

ברוכים הבאים לעולם הקסום של פעילויות ובידור לילדים ונוער באוניות נורוויג’ן 

אם אתם מחפשים חופשה משפחתית מושלמת עם פעילויות כיפיות לילדים בכל הגילאים, הגעתם למקום הנכון!

נורוויג’ן מציעה מגוון רחב של תכניות בידור ופנאי עבור ילדים ונוער בגילאי 5-17 על סיפוני אוניות התענוגות שלה.

התכניות המובילות הן Splash Academy לגילאי 5-12 ו-Entourage לנוער מגיל 13 ומעלה. הן כוללות פעילויות מגניבות כמו  קרקס, משחקים, יצירה, ריקודים ועוד.

צוות מקצועי ומיומן ידאג לבידור המושלם עבור ילדיכם בזמן שאתם נהנים ומשתפרים כהורים. 

Splash Academy (גילאי 5-12) זמין בכל האוניות למעט Norwegian Spirit

כלבי ים 🐬 (גילאי 5-9) בית הספר לקרקס 🤹‍♀️(זריקת צעיף, סיבוב צלחות, מקלות שטן, סיבוב חבל) משחקי וידאו 🎮 ציור 🎨 ספורט.  ופעילויות משפחתיות אתגרי עבודת צוות.

דולפינים 🐬 (גילאי 10-12) בית ספר לקרקס 🤹‍♀️(קביים, זריקת כדורים, יו-יו סיני, סיבוב צלחות) מרדפי אוצרות ספורט אתגרי עבודת צוות משחקי וידאו ואתגרים לילות תחפושות

Entourage (אזור לנוער) תכנית הנוער Entourage לילדים בני 13-17 מציעה בידור ופעילויות כגון: שירה, ריקוד 💃 יצירת פסלים מבלונים או יצירות גרפיטי מרשימות 🎨 מיומנויות קרקס (קביים, זריקת כדורים ועוד) עם הופעת סיום הפלגה 🤹‍♀️ תצוגת אופנה 👠 שיעורי אימפרוביזציה 🎭 סרטים, Wii 🎮 ספורט שונה (כדורגל, דודג’בול ועוד) אירועי לילה של הקולג’, מסיבת חלוקים לבנים ועוד

צוות הנוער 👩‍🏫

צוות הנוער נבחר בקפידה מתוכניות חינוך ופנאי באוניברסיטאות. ילדכם יאהבו את צוות הנוער כי הם כיפיים. למעשה, הם מומחים בכיף – הם מעצבים פעילויות מותאמות אישית לכל גילאים. והם ישמרו על ילדכם בפיקוח הדוק כדי לשמח אתכם. בנוסף, כל חבר צוות מוסמך בהחייאה ועזרה ראשונה, כך שילדכם יהיו בטוחים ומוגנים בכל עת. פלוס, הם מאומנים בתקשורת ובניית בטחון עצמי. 😊

פרטים ומגבלות על Splash Academy

כמה דברים שצריך לדעת לפני שהכיף מתחיל:

Splash Academy ו-Entourage הם אזורים ללא מבוגרים. 🚫

בכל האוניות, הורה או אפוטרופוס צריך למלא טופס רישום דיגיטלי חד-פעמי עבור כל ילד/נער בגילאי 5-17. הילדים/נוער יכולים אז להשתתף ככל שירצו במהלך שעות הפעילות. נורוויג’ן מבקשת שתיידעו את הצוות על כל אלרגיה או תרופה שהילד לוקח, ותציינו זאת בטופס הרישום.

הילד שלכם ישויך לקבוצת גיל על פי גילו בהפלגה. רק אם יהיה לו יום הולדת במהלך ההפלגה הוא יעבור קבוצה. סליחה, אין יוצאים מן הכלל – זה עוזר לשמור על בטיחות הילד.

ילדים מתחת לגיל 13 אינם יכולים להיכנס ולצאת לבדם. רק מבוגר מעל גיל 21 המוגדר כמורשה יכול להכניס ולהוציא אותם מהתכנית. עד שהצוות מכיר אתכם, תהיו מוכנים עם תעודה מזהה להורדה או איסוף.

נורוויג’ן גמישה. הפעילויות והתכניות כפופות לשינויים על מנת להתאים לצרכי הילד.

מצטערים, נורוויג’ן אינה יכולה לספק טיפול אישי במסגרת תכניות הנוער.

השאירו את הסנדלים וכפכפים בתא – נורוויג’ן דורשת נעליים מתאימות.

הצוות אינו יכול להחליף חיתולים או חיתולונים, אבל יותיר לכם משדר כדי להזעיק אתכם למלא את המשימה. משדרים אינם עובדים בחוף, לכן הורים חייבים להישאר על הסיפון כאשר ילדיהם בתכנית הנוער.

הילד לא מרגיש טוב? ילדים חולים צריכים לפנות למרפאה לפני הגעה לתכנית. אין תשלום אם הילד כשיר ומצטרף לפעילויות.

אנא יידעו את הצוות על אלרגיות או תרופות בטופס הרישום. יש לצוות חטיפים והם צריכים לדעת.

רוצים לשלב את כל המשפחה? הפעילויות נתונות לשינויים לפי האונייה/מסלול אבל יכולות לכלול לילה משפחתי בקולנוע, מצוד אוצרות משפחתי, ושעת LEGO משפחתית. רק זכרו, הורה חייב להשתתף עם ילד כדי להצטרף. רשמו אצל צוות הנוער.

מכיוון שצוות הנוער אינו כלול בתשר האונייה, תשרים במזומן מחולקים בין הצוות ומאוד מוערכים. אפשר לתת תשר אישי בקבלה על הסיפון.

מידע על בטיחות וחירום

הירגעו – תפקידכם הוא ליהנות ותפקיד נורוויג’ן הוא לשמור על ילדכם שמחים ובטוחים. כל ילד בתכנית מקבל צמיד זיהוי עם שמו, מספר תא, תחנת חירום, אלרגיות ותרופות. במקרה חירום, צוות הנוער אחראי על כינוס הילדים תחת השגחתם והבאתם למקום מבטחים בתחנת כינוס ילדים. שם תוכלו לאסוף את ילדכם. כל ילדים שלא נאספו יילקחו לתחנה משנית ויופנו לתחנות הסירות ההצלה שלהם.

מדיניות משמעת בתכניות הנוער

ילדיכם חשובים. נורוויג’ן רוצה שילדיכם ייהנו ויהיו מוגנים ככל האפשר. זו מדיניות המשמעת בארבעה שלבים כדי להבטיח זאת:

שלב 1: אזהרה – יועץ הנוער פונה לילד ומסביר שהתנהגותו בלתי קבילה וחייבת להשתפר מיידית.

שלב 2: פסק זמן – אם הילד ממשיך לציית ליועץ הנוער, ניתן פסק זמן וההורים מודעים בזמן האיסוף.

שלב 3: השעיה – אם פסק זמן אינו יעיל בעצירת ההתנהגות הלא הולמת, ההורים מאותרים והילד מושעה מהתכנית ל-24 שעות. אז הילד מוזמן בחזרה, אבל אם יש ספק כלשהו מצד יועץ הנוער, ייתכן שהורה יידרש להצטרף לילד.

שלב 4: סילוק – לאחר שהילד הורשה בחזרה לתכנית לאחר הסילוק הראשוני, אם ממשיכות התנהגויות לא צייתניות, הילד כבר לא יורשה להשתתף.

בנוגע לילדים בני 2-5, לאחר 15 דקות של בכי מתמשך, ייקרא להורה לאסוף את ילדו מאחר שנורוויג’ן אינה יכולה לספק טיפול אישי בתכניות הנוער.

תכונות ידידותיות נוספות למשפחה

כדורי תותח מוזמנים כאן. רק עבור שייטים צעירים, נורוויג’ן מציעה בריכות פלישה ב-Norwegian DAWN, STAR, SPIRIT, GEM, JADE, JEWEL, EPIC ו- PRIDE OF AMERICA. בכל אונייה יש אזורי כיף רטובים ופרועים בנושא ילדים – מגלשות, מתזי מים, ואזורי פלישה הרחק מאזור הבריכה המרכזי של אמא ואבא.

חשבו על זה – לנורוויג’ן יש חדרי משחקים בכל אונייה, אבל ככל שהאונייה גדולה יותר, גדל גם חדר המשחקים וכמה כיף אפשר לחוות ביום!

הצידה טרזן, לנורוויג’ן יש סולמות ורשתות טיפוס בכל האוניות כעת. רק בדקו את מתקני הנוער – משתתפים רשומים יכולים לקפוץ בכל עת.

אירוח ידידותי למשפחה. התאים עוצבו עם משפחתכם בראש – בדיוק כפי שאתם אוהבים.

ארוחות חופשיות לכולם. נורוויג’ן נותנת לילדים מה שהם רוצים לאכול – כל היום. הילדים יאהבו את שולחנות הילדים והכיסאות בגודל מתאים. פלוס, בכל מסלול יש ארוחת צוות ילדים מיוחדת – סליחה אמא ואבא, הפעם זה רק לילדים. ר

פרטים ספציפיים ומגבלות על Entourage

הפעילויות גמישות וכפופות לשינויים בהתאם למשתתפים.

נורוויג’ן שומרת לעצמה את הזכות לבטל אם אף נער לא מגיע ב-15 הדקות הראשונות של הפעילות המתוכננת. הנוער ייפגש בפעילות המתוכננת הבאה.

אפוטרופוסים חייבים ליידע את צוות הנוער על אלרגיות, תרופות או צרכים מיוחדים של בני הנוער שלהם בעת הרישום.

כל בני הנוער אחראים על פריטים אישיים שהביאו לפעילויות ואירועים.

נורוויג’ן ממליצה בחום שאף נער לא ילך לחוף לבד בנמלים.

מכיוון שצוות הנוער אינו כלול בתשר האונייה, תשרים במזומן מחולקים בין הצוות ומאוד מוערכים. אפשר לתת תשר אישי בקבלה על הסיפון.

נורוויג’ן ממליצה בחום שאף נער לא ילך לחוף לבד בנמלים. אם יש לכם שאלות, אנא פנו למנהל תכנית הנוער.

מידע על בטיחות וחירום לנוער

בני הנוער אחראים להגיע לתחנות החירום המוקצות להם במקרה חירום באונייה. אנשי צוות ברחבי הכלי מאומנים לסייע לנזקקים.

בני נוער המשתתפים בתכניות הנוער של נורוויג’ן אסור להם לעשן, לשתות אלכוהול או להשתמש בקללות במהלך פעילויות נוער. אלימות ווונדליזם לא יסבלו, אף פעם.

נער המפגין התנהגות לא הולמת יתבקש להפסיק מיידית. אם הוא לא מפסיק, הוא יורחק מהפעילות. לאחר ההרחקה, ההורים והאבטחה באונייה יעודכנו. כל התנהגות שדווחה לחבר צוות נוער מחוץ לתכנית הנוער גם תדווח לאבטחה. יש ליידע את בני הנוער שכל האזורים הציבוריים נתונים תחת מעקב 24 שעות.

מעוניינים בהצעת מחיר קבוצתית. מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם.


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם