• תַפרִיט
  • תַפרִיט

התקופה הטוב ביותר ביותר לעריכת קרוזים בקריביים?

דף הבית » התקופה הטוב ביותר ביותר לעריכת קרוזים בקריביים?

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 2 דקות

כדי לבקר בקריביים, יש קרוזים בשפע, אך מתי זה הזמן הטוב ביותר כדי לשוט לשם?

הקריביים הם יעד שמתאים להגיע אליו בשייט כל השנה, בכל זאת יש עונה בוערת ועונה פחות בוערת, כמו לגבי כל מקום אחר. המפתח הוא למצוא את הזמן שיכול לשלב בין מזג האויר הטוב יחד עם המחירים הנמוכים ביותר.

החודשים הטובים ביותר כדי להגיע לקרוז בקריביים

מבחינת מזג האוויר שהכי מתאים כדי להגיע לשייט בקריביים, זה בין דצמבר עד אפריל. במהלך החורף ותחילת חודשי האביב, כמות המשקעים היא הנמוכה ביותר, כמו גם הלחות. יתר על כן, זוהי לא עונת ההוריקנים. כמו כן, השיט בין החודשים דצמבר ואפריל, פירושה גם להימלט מכל האורחים הרבים הפוקדים את המקום, כדי להימלט מהמקומות הקרים בצפון. זהו הזמן הפופולארי לרבים מהאנשים להגיע למקום שבו האקלים חמים יותר.

החודשים המוזלים כדי להגיע לקרוז בקריביים

אם מחפשים שייט בעלות נמוכה בקריביים, זה החל מסוף חודש אוגוסט ועד לתחילת נובמבר. לשייט באותה תקופה, יש שני דברים נפוצים: זוהי עונת השיא של ההוריקנים, וזה גם הזמן שבו רוב המשפחות לא מסוגלות לצאת לחופשה בגלל בתי הספר שעדיין פועלים. ההשפעה המשולבת הזאת גורמת לירידה בביקוש לשייט, ולכן גם למחירים נמוכים יותר.

אפשר גם להשיג מציאות במהלך תקופות אחרות של השנה, כשבתי הספר בדרך כלל עדיין פעילים, כמו מאמצע ינואר עד אמצע פברואר, אמצע אפריל ועד סוף מאי, ובשבועיים הראשונים של חודש דצמבר.

אבל תמיד יש חריגים, אך המפתח למציאת המחיר הטוב ביותר לשייט בקריביים, הוא לנסות ולהגיע כשרוב האנשים לא יוצאים לשייט, אם מתעלמים מהחגים הדתיים ומחופשות בתי הספר, זוהי התחלת חישוב טובה.

האם מומלץ לצאת לקרוז בקריביים במהלך עונת ההוריקנים?

עריכת שייט במהלך עונת ההוריקנים, עלולה להישמע דבר מפחיד, אך זה אינו דבר משוגע כפי שזה נשמע.

עונת ההוריקנים היא בין ה-1 ביוני ועד ה-30 לנובמבר, וזוהי התקופה בשנה שבה אנו בדרך כלל רואים את היווצרותן של הסופות הטרופיות בקריביים. זה לא אומר שכל יום יש סופת הוריקן, וגם לא אומר שכשמגיעה סופה כזאת, כל אזור הקריביים מושפע מכך.

בראש ובראשונה, חברות הקרוזים מעסיקים מנהלי מטאורולוגיה וזאת כדי לאתר כל הפרעה וסופה באזור, וגם לספק הדרכה לכל אוניות הקרוזים, לגבי איך ניתן להימנע בצורה הטובה ביותר מהסופה.

אין כל ספק שהאוניות ימנעו בכל דרך להיתקל במסלולה של סופת הוריקן. המסלולים ישונו וידלגו עליהם, או ישתנו באופן מוחלט, כדי להימנע מהגעה בקרבה לסופה. קו השייט מצהיר כל הזמן שוב ושוב שבטיחות אורחיו, אנשי צוות ואוניותיו, עומדים בראש מעייניו כחיוניים, והם לא ישלחו את אוניותיהם בקרבה לשום סופת הוריקן.

במצבים נדירים, ההפלגות יבוטלו לחלוטין, אם מסלול הסערה יפסול כל אפשרות שהאונייה תוכל לעשות את דרכה מחוץ לנמל. הסיבה העיקרית לעריכת שייט במהלך עונת ההוריקן, היא בגלל העלות המאד נמוכה במהלך אותה תקופה של השנה, והסבירות לכך שזה ישפיע ישירות על השייט היא נמוכה. יתר על כן, האונייה לא תיכנס או תתקרב לשום סופה.


שינוי גודל גופנים
ניגודיות