חברת התעופה קתאי פסיפיק מציגה צמיחה למחצית הראשונה של 2019

חברת התעופה קתאי פסיפיק, המדורגת ברשימת חברות התעופה הטובות בעולם, מפרסמת את תוצאותיה הכספיות למחצית הראשונה של 2019. החברה מציגה תוצאות חיוביות.

החברה מדווחת על הצטרפותם של ארבעה מטוסים חדשים איירבוס A350-1000 לצי המטוסים של החברה. עוד מדווחת החברה על הזמנתם של 67 מטוסים חדשים אשר יצטרפו לצי החברה במהלך 5 השנים הקרובות.

בפעילות השוטפת הציגה קתאי פסיפיק במחצית הראשונה של 2019 שיפור של 0.9% בהכנסותיה, שהסתכמו ב כ -$1347 מיליון HKD, זאת לעומת הפסד של $263 מיליון   HKD בתקופה המקבילה אשתקד.

הכנסות החברה מנוסעים  גדלו במחצית הראשונה של 2019 ב כ -5.6% והסתכמו ב 37,449 מיליון HKD.

מספר הנוסעים של החברה עלה ב -4.4%, והחברה הטיסה בהצלחה 18.3 מיליון נוסעים. הביקוש בקווי המזרח התיכון וישראל היו חזקים במיוחד, מה שמשקף הזמנות נוסעים רבות בקווים להונג קונג ויפן.

הגידול בהכנסות מיוחס בין היתר לקווים חדשים שהושקו בשנת 2018, הכנסת שני קווים חדשים בשנת 2019 (סיאטל וקומאטסו), הגדלת התדירות בקווים קיימים ושימוש במטוסים גדולים יותר בקווים מבוקשים.

ג'ון סלוסר, יו"ר קתאי פסיפיק ציין כי: "אנו נמצאים השנה ביישום תוכנית ההתייעלות של החברה אשר נועדה להביא את קתאי למובילות בסביבה התחרותית בה היא פועלת. הנתונים הכספיים שמתפרסמים כעת תומכים במהלך זה". עוד הוסיף סלוסר כי "קתאי פסיפיק אינה חסינה בפני המתיחות הגיאופוליטית, הסחר והמתיחות בין אמריקה וסין, וניתן לראות זאת בתנועת הנוסעים ומספר ההזמנות. למרות זאת, אנו גאים כי הביצועים המצוינים שלנו המשיכו במחצית הראשונה ובטוחים בעתיד החברה והתחזית להמשך שנת 2019".

*** חברת התעופה קתאי פסיפיק שבסיסה בהונג קונג מחזיקה צי מטוסים חדיש ומתקדם ומפעילה ממרץ 2017 טיסות ישירות בקו תל אביב- הונג קונג באמצעות מטוס האיירבוס A350 החדש, עם חיבורי המשך נוחים לכ-75 יעדים באסיה והפסיפיק מתוכם כ – 25 יעדים בסין, 6 יעדים באוסטרליה ו- 8 יעדים ביפן.

חדשות בתיירות

רוצים לעזור לאתר טיולים שיהיו בו הרבה מסלולי טיולים?

לחץ כאן

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים