חברת טיולים בקירגיסטן, ALFA-TOUR-KG

חברת טיולים ALFA-TOUR-KG נוסדה בשנת 2009 בעידוד של משרד התיירות הקירגיזי .החברה מעסיקה כ-15 עובדים: מדריכים עם ידע רב בגיאוגרפיה והיסטוריה של קירגיסטן {דוברי שפות :אנגלית ,רוסית, קירגיזית, ועברית},נהגים, ועוזרים. לכל הצוות יש רמה גבוהה של מקצועיות וניסיון רב בענף התיירות . כמו כן לחברה יש את כל הציוד הדרוש כמו :רכבי שטח, רכב הסעות , ציודמטבח, אוהלים {יורטות} ועוד. לחברה יש מכשירי ניווט עם מפה של מדינת קירגיסטן {כולל כלהמסלולים} ,כמו כן יש מכשירי טרקר {מעקב וניהול}, החברה מספקת כרטסי סיים {לטלפונים ניידים} של המדינה כולל אפשרות לחיבור WI FI לכל סיים. לחברה קשרים עם חברות להשכרת סוסים, אתרי סקי, חברות להשכרת רכבים, ועוד.

למטיילים שעושים טיפוס הרים וטיולי טרק לחברת ALFA-TOUR-KG יש 4 עיקריים בסיסים : שירות טוב, עמידה בלוח זמנים, עמידה ביעדים, והלקוח מעל הכול. המסלולים שלנו נבדקו והוכשרו מספר פעמיים, לאורך כל המסלול נבדקים התנאים של הדרך, בתי המלון, בתי הארחה, מסעדות, וכל שאר הנקודות שחשובות לכל מסלול.

המסלולים נקבעו ואושרו על ידי משרד התיירות הקירגיזי. החברה בקשר מתמיד עם משרד התיירות המקומי, משרד הפנים, מנהלת שדה התעופה, גורמי ביטחון, ומשטרת התנועה הארצי.

לחברת ALFA-TOUR-KGיש חוזים והתקשרויות עם בתי המלון, מסעדות, חברות רפטינג,

חברת הטיולים ALFA-TOUR-KG מעמידה לרשות המטייל אפשרות לראות את כל האתרים היפים בקירגיסטן. כל מסלול ומסלול,כל אתר, הכול נעשה בתיאום עם הלקוח. כל הצוות {מדריכים-עוזרים-טבחים-נהגים-מנהלים} שעומד לרשות הלקוח, יעשה הכול כדי לרצות את הלקוח.

לחברת ALFA-TOUR-KG יש וותק רב בשירות וניסיון בענף התיירות ,ואנו שומרים על סטנדרטים בהרים.

Address: 16 Manas St., Bishkek, Kyrgyzstan

00972-522214452 , Tel – 00996-312-890740 , 00996-550075754

www.alfa-tour-kg.com       [email protected]

סוכנויות וחברות תיירות דוברי עברית קירגיסטן


כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות תיירותית, פנאי ונופש, בתור תחביב אישי, במשך 15 שנה.
האתר משמש למידע אישי בלבד ואיננו אתר מסחרי.

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים