חברתMSC קרוז הגדולה באירופה בחרה בישראל להיות יעד מרכזי בעונת חורף 2019-20-21

חברת MSC קרוז הודיעה היום כי בחרה בישראל להיות חלק קבוע  מיעדי מסלולי החורף שלה שיתחילו בנובמבר 2019 בשלוש אניות קרוז של החברה: ליריקה, אופרה ומגניפיקה.  עדיין אין איסוף תיירים מישראל.

לדברי, טלי נוי, מנכליתMSC cruises , בישראל: "הבחירה בשילוב ישראל במסלול החורף של שלוש מאניות הקרוז של MSC  מעידה על מיצובה כאחת מהמדינות בעלות פוטניאל משיכה תיירותי גבוה. גורמי תיירות מובילים בעולם המליצו על הבחירה בישראל על פני מדינות אחרות, כיעד אטרקטיבי המשלב היסטוריה מרתקת, קולינריה ים תיכונית, ארכיטקטורה ייחודית ומקומות בעלי חשיבות עבור שלושת הדתות. תיירים מכל העולם נמשכים אל היופי והייחוד של ישראל. להערכתיינו, ההחלטה תביא לגידול משמעותי בהיקף התיירים שיבקרו כאן בחורף הבא, כאשר כ 30,000 תיירים ירדו מהאוניה לבקר בערי הארץ ".

מסלולי החורף של MSC בים התיכון הם מהמגוונים ביותר בשוק. והחברה נחשבת לחברת הקרוזים הגדולה באירופה.

MSC תחל את מסלולי החורף בנובמבר 2019 ועד לסוף מרץ 2020 ויכללו מסלולים של 12 ימים באוניית הליריקה והאופרה .

אוניית ליריקה, שתחל את השיוט בונציה, תעבור בבארי, הרקליון, ישראל חיפה, לימסול , רודוס, דוברובניק ותסיים בונציה (עם שהיית לילה בישראל). אוניית האופרה תצא  מגנואה באיטליה ותכלול את איי יוון וישראל.

זאת ועוד, החברה החליטה כי בערב השנה החדשה תכלול החברה מסלול ארוך בן 13 ימים הכולל שהייה של יומיים בישראל.

כבר בחורף 2020-21 תגענה 2 אוניות פאר המגניפיקה והליריקה להפלגות חורף נוספות.

MSC קרוז היא חברת השייט הפרטית הגדולה בעולם, קו השיוט שלה באירופה, דרום אמריקה, דרום אפריקה והמפרץ. משרדיה הראשיים ממוקמים בז'נבה, שוויץ.

צי האניות שלה כיום 17 אניות קרוז אולטרה מודרניות, חדשניות ומעוצבות באלגנטיות, המציעות חווית נופש ייחודית . על פי תוכנית ההשקעות חסרת התקדים של החברה, בהיקף של 13.6 מיליארד אירו, צפוי הצי של MSC להגיע ל -29 אניות עד שנת 2027.

חדשות בתיירות MSC Cruises, נמל חיפה, קרוזים

רוצים לעזור לאתר טיולים שיהיו בו הרבה מסלולי טיולים?

לחץ כאן

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות