חוויה בלתי נשכחת בארץ הקאג'ון – שייט ביצות, סיור מטעים, היסטוריה

 PHOTO:Ed Bierman

כתבה: אביטל בר

אם חיפשתם טיול מקורי, ייחודי וסוחף שיש בו נגיעה תרבותית מודגשת, קבלו את הטיול הבא. עם שייט ביצות מסעיר, עם טיול מעמיק במטעי האזור ועם חשיפה מרתקת לתרבות הקאג'ון ולתרבות הקרואלית, יעניק לכם הטיול חוויה מדהימה שלא תשכחו. הטיול, היוצא מניו אורלינס, פותח בשייט אטרקטיבי בביצות הברוש, ממשיך בארוחה מסורתית במטע Oak Alley, אחד מהמטעים העתיקים ביותר בדרום, מלווה בסיור מודרך מרתק במטע ואף מספק חוויה עוצמתית במיוחד במטע Laura, מטע קראולי שבו נקודות עניין היסטוריות אותנטיות ומרגשות. לאורך הדרך, העוברת במטעי קני סוכר עצומי ממדים, המדריך המקצועי המלווה את הקבוצה יפרוש באזני המטיילים את מסעם רצוף התלאות של הקאג'ונים האורג סבל, כאב ועוצמה ליריעה מרגשת אחת.

משתוקקים לפגוש בתנין בגודל טבעי? במהלך שייט הביצות בן השעה וחצי תיהנו מהדרכתו המקצועית של מדריך קאג'וני המשמש גם כצייד תנינים מקצועי. המדריך יחלוק עמכם ידע אותנטי עשיר אודות זוחלים, ציפורים אקזוטיות וצמחי מרפא המאפיינים את האזור. לאחר השייט הנינוח, תיהנו מסיור מרתק בגן החיות הציורי ב – Bayou Boeuf. וכמובן, ארוחת הצהריים המסורתית כלולה בתכנית הטיול וממתינה לכם במסעדת קאג'ון אותנטית בליבו של מטע Oak Alley תאפשר לכם לתהות על קנקנו של המטבח המקומי.

לאחר ארוחת צהריים התכוננו למסע סוחף במנהרת הזמן. בדרככם תאזינו לפיסות מידע אותנטיות, מרתקות ומרגשות אודות מטע Whitney, מטע Josephine ומטע Evergreen. הסיור המודרך במטע Oak Alley יחשוף אתכם לפן הארכיטקטוני הייחודי של האזור ובנוסף, תיהנו מזמן חופשי לסיור תחת הכיפה המרהיבה הנוצרת מעשרים שמונה עצי אלון עצומי ממדים ומוסיפה נופך ייחודי לטיול כולו.

לאחר מכן, בקרו במטע Laura, מטע קראולי אותנטי שבו בית מגורי עבדים היסטורי המוקף בשדות קני סוכר וכמו מקים את העבר לחיים לנגד עיני המטיילים. מדריך הטיולים יסחף אתכם עמוק אל העבר בעזרת תיאורים דרמטיים ופרטניים המגוללים את המסכת הקסומה – טראגית המתפרשת על פני ארבעה דורות של אדונים קראולים ומגוללת את קורותיהם ואת קורות עבדיהם.

אופציות לשדרוג: תוכלו לשדרג את הטיול באמצעות שייט בספינת ביצות מהירה אשר תספק לכם חוויית מסע נוחה ומלהיבה במיוחד!

להזמנה לחץ כאן> שייט ביצות, סיור מטעים, היסטוריה

ארצות הברית סוכנויות וחברות טיולים דוברי שפות זרות לואיזנה, ניו אורלינס

כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות