חוויה חלומית בפריז, צרפת – שייט בנהר הסֵן בשילוב ארוחת ערב 3 מנות

 

על פריז, צרפת נכתב כבר כל כך הרבה ובכל זאת, כאופייני לה תמיד יהיה עוד משהו לכתוב ועוד משהו חדש לחוות. אז הפעם אולי תבחרו בשייט בנהר הסֵן (בצרפתית 'Seine') בו תצפו בפריז וביופייה המשגע הפעם מזווית שייט בנהר הסֵן. השייט אורך כ- 4 שעות, במהלכו תיהנו ותתפנקו גם בארוחת גורמה על הסיפון.

התחלת הסיור ליד מגדל אייפל משם תמשיכו לאורך נהר הסֵן, תיהנו מנופיה של פריז כמו הלובר, קתדרלת נוטרדאם, מוזיאון אורסיי, גשר אלכסנדר השלישי ועוד הרבה אחרים. במהלך השייט תיהנו מארוחה בת 3 מנות, בחדר האוכל שמוקף בחלונות פנורמיים. ניתן לבחור מתוך ארבע אפשרויות, את זמן ארוחת הערב המתאים ללוח הזמנים שלכם. יש אפשרות גם לשדרוג החוויה עוד יותר עם בחירה בתוספת של כולל משקאות כגון שמפניה, קוקטיילים, יין וקפה. מעבר לזה, בזמנכם החופשי צאו לסיפון העליון כדי ליהנות מהנוף ולנשום את היופי והניחוח של פריז באוויר הפתוח.

עיקרי הדברים

  • למבקרים בפעם הראשונה זו דרך הכרות מושלמת עם פריז
  • מתאים לכל הגילאים
  • שייט בסירה עם תצפית מהנהר על פריז
  • ארוחת ערב כלולה

אז צאו לטיול על סיפון ספינת היוקרה לאורך נהר הסֵן הנוצץ. במסלול השייט, עוברים ליד מגדל אייפל האייקוני, ממשיכים בשייט תחת גשר אלמה וגשר אלכסנדר השלישי. לאחר מכן ניתן לראות את ארמון בורבון המרשים בו בניין האסיפה הלאומית, אשר משכן חלק מהפרלמנט הצרפתי, וכמובן השייט ימשיך ויגיע גם למוזיאון הלובר. בצירוף חוברת המידע שניתנת בתחילת השייט, אפשר לקרוא על כל המראות והאתרים ממש בנוחות בישיבה בשולחן משלך בשילוב סעודה טעימה. ניתן לבחור גם כן לעלות לסיפון העליון, שם ניתן לצפות בכל היופי שפריז מציעה, באוויר הפתוח לכל אורך השיט.

השייט ימשיך לאורך האיים שבלב פריז איל דה-לה-סיטה ואיל סן-לואי, המפורסמים בתור ההתיישבות הוותיקה ביותר בפריז, כך שניתנת לכם גם היכרות עם המקום בו הכול התחיל… בהמשך תעברו עם השייט מול קתדרלת נוטרדאם, אז כבר הלילה ירד ואור הזרקורים יהפוך את יצירת המופת הגותית לעוד יותר דרמטית ובולטת. אתרים אחרים שתחלפו על פניהם בשייט כוללים את הספרייה הלאומית ואת פסל החירות המפורסם של פריז.

בנוסף לכל זה, בזמן שתחלפו על פני אתרי פריז היפיפיים, תיהנו גם מארוחת ערב גורמה, בת 3 מנות שהוכנה על ידי צוות של שפים עטורי פרסים, כך תסעדו בעודכם משקיפים אל הנוף של פריז בלילה. מה עוד אפשר לבקש? אפשר גם לשדרג את החוויה ולכלול משקאות כגון אפריטיף, יין, שמפניה וקפה.

אחרי שעתיים של שיט בסֵן, תסיימו את השייט ליד מגדל אייפל, שבו התחיל הסיור.

לחץ כאן > לפרטים נוספים על ארוחת ערב ושייט בנהר הסיין, בפריז

מידע תיירותי Seine, סיין, קרוז

רוצים לעזור לאתר טיולים שיהיו בו הרבה מסלולי טיולים?

לחץ כאן

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים