חוויה לונדונית נדירה ובלתי נשכחת: שייט בקיימברידג'

תמיד רציתם להכיר מקרוב את האוניברסיטה המפורסמת הממוקמת בעיר קיימברידג'? מיקומה של האוניברסיטה על גדות הנהר הופך את הסיור באמצעות שייט למתבקש ולמרגש הרבה יותר. הסיור הבא יפגיש אתכם עם כל נקודות העניין המשמעותיות בקיימברידג' לרבות גשר האנחות, הגשר המתמטי ואתרי חובה רבים נוספים. אז צאו לשייט המקפל שמונה מאות שנות היסטוריה ותיהנו מחוויה מרוכזת ומפעימה שתיצרב בזיכרונכם לעד כאחת החוויות היותר מעמיקות, מחכימות, מרתקות ומרגשות שחוויתם.

הסיור הייחודי מבוסס על מכלול רחב של יתרונות אשר הופכים אותו לסיור מבוקש ואיכותי. בין היתר, הסיור מציע מספר מועדי יציאה לאורך היום, מספק תמורה מושלמת לכספו של המטייל, מהווה אופציה אידיאלית לטיול משפחות קלאסי שבני כל הגילאים ימצאו בו עניין והנאה, מודרך על ידי מדריך מקצועי, אינפורמטיבי, חברותי וסוחף, מציע חוויה ייחודית, שונה ואחרת באמצעות שייט מלהיב המאפשר למטיילים להתרשם מהעיר מזווית ראייה מקורית ובשורה התחתונה – מציע לתייר חוויה של פעם בחיים!

במהלך הסיור תפגשו בשבעה קולג'ים שונים ובאתרי המפתח של העיר קיימברידג' לרבות גשר האנחות המפורסם, קפלתKings College , ספריית Wren, גשר Clare, גשר Magdelene, הגשר המתמטי ועוד. האזינו למדריך אשר ישמח גולל באוזנכם את קורות הימים שהיו ואינם עוד ושלובים בקורות ימיה של אוניברסיטת קיימברידג' המפורסמת אשר קיימת על מפת ההשכלה הבין לאומית מאז 1209. במהלך השייט, התענגו על סגנונות הארכיטקטורה המגוונים הנגלים לעיני המטיילים ומשקפים נאמנה את תמורות העיתים עד לימינו אנו ותיהנו מחוויה לונדונית אותנטית במיוחד, מקורית ומרעננת שיש בה היסטוריה, כיף, ריגוש והנאה, ובעצם, יש בה הכל!

בסיור זה בחנו את הדרך המהנה והרגועה ביותר לצפייה בשבעת הקולג'ים המפורסמים של אוניברסיטת קיימברידג' אשר נחשבת לאחד מהארגונים החינוכיים המוערכים ביותר בכל רחבי העולם ואשר היוותה ומהווה גם כיום מקור השראה לתלמידים רבים שהותירו את חותמם על דפי ההיסטוריה העולמית.

לנוחיותכם, ניתן להזמין את הסיור בסירות העץ הקסומות לקבוצות קטנות ולקבוצות רבות משתתפים, בהתאם להעדפותיכם ובהתאם למספר המטיילים בקבוצתכם.

 לחץ כאן> להזמנת שייט בקיימברידג'

בריטניה הגדולה סוכנויות וחברות טיולים דוברי שפות זרות קיימברידג', שייט


כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים