• תַפרִיט
  • תַפרִיט

חוות דעת על טיסות קתאי פסיפיק

דף הבית » חוות דעת על טיסות קתאי פסיפיק

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 2 דקות

חוותה וממליצה: שרה פלד

קתאי פסיפיק פרצה לתודעתנו לפני שנה כשהצטרפה לשוק הטיסות הישירות להונג קונג אשר היה נעול בבלעדיות לאל על. החברה החלה את פעילותה בישראל דרך נציגות, אך עד מהרה הפעילות נסקה ומחודש פברואר 2018 מנהלת סניף רשמי של החברה בישראל. לפני שנים, כשהייתי במסע במזרח הרחוק, חלק מטיסותי היו בחברת תעופה זו וזכרתי את חווית השירות המפנקת שקיבלתי בטיסה שלהם. הפעם בחרתי לטוס איתם ליפן, דרך הונג קונג ואכן דבר לא השתנה, החברה עדיין מספקת טיסות מפנקות. קבלו חוות דעת על שתי טיסות במחלקת תיירים ואחת בפרימיום.

בדבר אחד אני בטוחה, למזרח אני טסה רק עם קתאי פסיפיק. רק הרוגע שבטיסה המהממת שווה את הכל.

חוות דעת קתאי פסיפיק מתל אביב להונג קונג – מחלקת תיירים: טיסת היוצאת אחה”צ ונוחתת בבוקר

דירוג: 10/10

שירות הקרקע מאד יעיל. במטוס מושבים מאד מרווחים עם הטייה נוחה, מרווח לרגלים מצוין. המולטי מדיה מופעלת בטאצ’. מגוון סרטים, סדרות, משחקים, מצלמות המטוס פועלות כל הזמן. רזולוציית מסך גבוהה. אחסון: תא תחתון המכיל את ניירת המטוס ותא עליון, מעל למדף האוכל לאחסון טלפון עם נקודת USB. בשירותים, בנוסף למיכל הסבון, מוצעים מיכלי קרם פנים וקרם ידיים. מזון ומשקאות מגוונים. ניתן לקבל אלכוהול כמה שרוצים. בטיסה זו מוגשות 2 ארוחות: צהריים ובוקר. שירות האויר קשוב יעיל וחרוץ. הכבודה מגיעה למסועים במהירות.

הערה: בערכת הסכו”ם חסר קיסם, מלח, פלפל, מטלית לחה.

מטוס: A350-900

מטרת הנסיעה: טיול

מחלקה: תיירים

יעד: ת”א – הונג קונג

תאריך טיסה: מאי 2018

חוות דעת קתאי פסיפיק מטוקיו להונג קונג – מחלקת תיירים: טיסה היוצאת לפנה”צ ונוחתת אחה”צ

דירוג: 10/10

שירות הקרקע בטוקיו מתוקתק כיאה ליפן. העלייה למטוס מסודרת לפי מחלקות ומוגבלויות. המושבים במטוס הזה מסודרים ב 3 שלישיות. שורות 77 ו78 אחרונות הן של זוגות עקב היצרות המטוס. בחרנו בשורה 77 כי היא עדיף לזוג. המרווח לרגליים מעולה. כשלוחצים על כפתור הריקליינר, רק המושב התחתון מתקדם קדימה ויוצר הטייה מרווחת. החלק העליון לא זז ולא נוחת על היושב מאחור. לא נוח לטיסת לילה. מאחר וזו טיסת צהריים בת 4 וחצי שעות, המושב במקרה כזה הוא נוח. כרית הראש מתכווננת בצדדים וגם למעלה למטה. רזולוציה נמוכה של מולטי מדיה ותקע חשמלי לטעינה כי זהו מטוס מדור קודם. מזון ומשקאות: סבב שתיה אלכוהול ומשקאות קלים  ובוטנים. בטיסה זו מוגשת ארוחה אחת ובה בחירה בין ארוחה יפנית להודית. בחרתי בארוחה יפנית של דגים, אורז, ירקות, נודלס. קינוח: גלידת האגן דאס. טעים!!! הכבודה מגיעה למסועים ביעילות.

מטוס: B777-300

מטרת הנסיעה: טיול

מחלקה: תיירים

יעד: ת”א – הונג קונג

תאריך טיסה: מאי 2018

חוות דעת קתאי פסיפיק מהונג קונג לתל אביב – מחלקת תיירים פרימיום: טיסת לילה הנוחתת בבוקר.

דירוג: 10/10

חווית הפרימיום מתחילה כבר בצ’ק אין בתור נפרד ומהיר לנוסעי הפרימיום. מיד עם ההושבה מוגשים שמפניה או מיץ סחוט לפתיחה. נרתיק ערכת שינה. במושב נמצאים כרית מפנקת ושמיכה גדולה וארוכה. מושב הריקליינר מרווח עם משענת גב נוטה לאחור בזווית טובה ומשענת רגליים מתרוממת. כל אלה מספקים שינה שקטה ונוחה ביותר לטיסת לילה של 11 שעות.

מולטימדיה חדישה מצוינת. רזולוציה גבוהה של מסך. לפני השינה מוגשת ארוחה המכילה שרימפס, דג קוד ופירה וירקות ברוטב. סכום ממתכת ולא פלסטיק. לקינוח גלידה מובנפיק פנה קוטה. ארוחת הבוקר מכילה אומלט או דים סאם לבחירה. קרואסון טרי מאד ומחומם.  מיץ תפוזים סחוט וקפה. שירות מפנק. זו היתה הטיסה הארוכה המפנקת ביותר שידעתי מימיי!

מטוס: A350-900

מטרת הנסיעה: טיול

מחלקה: תיירים פרימיום, שורה 31A,

יעד: ת”א – הונג קונג

תאריך טיסה: מאי 2018