צרכנות ותיירות

חופשה קולינרית, קורסי בישול בבתי מלון שיאפשרו לכם להתענג

חופשות קולינריות הן הדרך האידאלית להתערות בתרבות של מדינה כלשהי ולקבל מזכרת שתישאר לכל החיים – היכולת ליצור מחדש מנות שאהבתם במטבח הביתי שלכם. במטרה לעזור לחובבי האוכל במסעם סביב העולם, אתר Hotels-Seeker.com אסף את שמות קורסי הבישול במלונות המובילים ויעניקו לכם את האפשרות להביא מזכרות מהטיול הביתה. בין אם תבשלו פסטה אל-דנטה באיטליה או תגלגלו סושי ביפן – תוכלו ללמוד משהו חדש וטעים מבין כל המטעמים המקומיים. בתיאבון !

המטבח המרוקאי – כאשר תעבדו לצידה של אחת מתוך שלוש דדות (טבחיות מרוקאיות מסורתיות) והשף הראשי במלון "דר לס סיגוגנס" בעיר מרקש תוכלו לקבל מבט פנימה אל המצרכים המרוקאיים והטכניקות המעורבות בבישול המנות המסורתיות. האורחים יכולים גם להצטרף לשף הראשי בסיבוב הקניות היומי שלו בשוק ולקנות אוכל הטרי בשווקים הצבעוניים של מרקש.

המטבח הטורקי – מלון "סרניק" באיסטנבול מציג את מה שהופך את העיר למיוחדת דרך המטבח הטורקי. במהלך השיעור המעשי שלכם, תכינו ארוחת בת חמש מנות הכוללת את המנות הטורקיות המסורתיות. לאחר מכן תוכלו לסעוד על גג המסעדה.

המטבח היפני – למדו כיצד להכין את הטמפורה המושלמת ושני סוגים של סושי (ניגירי ומאקי) במלון "פנינסולה" שבעיר טוקיו. בדגש על האיזון וההרמוניה של הטעם, הצבעים והמרקמים – התוצאה הסופית שלכם תהיה הפרס הטוב ביותר.

המטבח היווני – צרו מנות יווניות משגעות עם חידוש סנטוריניאני במלון "אטלנטיק ביץ' וילה" שבעיר סנטוריני. הכינו קופטו, מלטיניה ומנות מקומיות נוספות, תוך כדי ספיגת יופיים של האיים הקיקלאדיים.

המטבח הצרפתי – לחוויית בישול אמתית, נסו לבשל את המנות הקלאסיות הצרפתיות בבית הספר לבישול "אסקופייר" (Escoffier) במלון ריץ שבפריז. רכשו את כל המיומנויות של המטבח הצרפתי, החל מאפיית מאפים ועד טעימת יינות. סייעים דוברי אנגלית וצרפתית יעזרו לכם ויתרגמו לכם את הנאמר בזמן אמת.

המטבח התאילנדי – למדו את אמנות המטבח התאילנדי בבית הספר לבישול תאילנדי מסורתי שבמלון "מנדרין אוריינטל" בבנגקוק. במשך כמעט שני עשורים מלמד בית הספר את סודות הכנת הסעודות התאילנדיות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, וגם העניק מבט פנימה אל תוך התרבות והמסורת המרתקת של תאילנד.

המטבח האיטלקי – להשתלבות מוחלטת בתרבות האיטלקית, מומלץ להשתתף בקורסי הבישול של מלון "ארבע העונות" בעיר מילאן. גלו את סודות המטבח האיטלקי ברמות הגבוהות ביותר וצרו תפריט שלם משלכם. אל תדאגו אם האיטלקית שלכם לא משהו, ניתן להירשם גם לקורסים פרטיים בשפה האנגלית.

המטבח הספרדי – התפנקו על התענוגות הקולינריים של ספרד. מלון "וי" מציע לחובבי האוכל זמן כיף של בישול, למידה וסעודה. החל מפירות ים וארוחות צהריים קיציות, ועד טאפאס, תוכלו לחוות את החוויה האמתית של המטבח הספרדי.

המטבח ההודי – שחזרו את הטעמים האותנטיים של רג'אסטן במלון "אוברוי אודיווילאס". קחו השראה מהמאסטר שפים וצרו את הלחמים המיוחדים ואת מנות הבשר והיקרות ההודיות. לימדו על התכונות הרפואיות של התבלינים בהם משתמשים במטבח ההודי.

המטבח הווייטנאמי – תנו למסעדת "תשע-עשרה" שבמלון "קרבל" בעיר הו-צ'י-מין לקחת אתכם למסע שכולו אוכל ווייטנאמי. הסיור הגסטרונומי שלכם יתחיל בנסיעה לשוק "בן טאן" (Ben Than), בו תבחרו בעצמכם את המצרכים ותחזרו למטבח כדי להטמיע את עצמכם בסגנון הבישול הווייטנאמי, כולל כל התבלינים והריחות שבאים יחד אתו.

המטבח הקמרי – במסעדה הקמבודית המובהקת "לה גרנד" שבמלון "ראפלס גרנד" תוכלו ללמוד את המסורת רבת השנים של המטבח הקמרי. שפים מקצועיים יהיו לצדכם לאורך כל הדרך – החל מבחירת המצרכים בשווקים התוססים, ועד טעימת האוכל שהכנתם במו ידיכם.

המטבח הסורי – מעוניינים ללמוד את סודות המטבח הסורי, לאחר שיהיה שלום ? למלון "דמשק" יש את הפתרון המושלם עבורכם. תהיה לכם אפשרות לקבל רשימת מצרכים ולשוטט בשוק בעצמכם, או אם אתם קצת פחות הרפתקנים, יוכלו לקנות עבורכם את המצרכים. לאחר מכן תתקיים הדגמה במטבח המלון, בה כולם משחקים תפקיד פעיל. וודאו שאתם באים עם הרבה תאבון !


Exit mobile version