חמשת הטעויות בבחירת מרפסות על אוניות קרוז, והפיתרון.

נקודה מאד חשובה למחשבה, שרוב המטיילים לא לוקחים לתשומת ליבם. באדיבות : שייט ללא גבולות – חדשות, מידע, תמונות וסרטים ו מחירים נסתרים של קרוזים- לא מפליגים לפני שקוראים

בכל פעם שאתה צריך להחליט על איזה סוג של תא להזמין, אתה מתלבט בין תא עם מרפסת חיצונית ( יש היום גם מרפסות פנימיות ) או תא פנימי , והבחירה בסוף לעתים קרובות נקבעת לפי למחיר, אבל אם המחיר הוא טוב למרפסת , הרוב יבחרו במרפסת. עם זאת, לא כל המרפסות נוצרו שוות. לפעמים, כל הכסף הנוסף שאנו מבלים על המרפסת עלול בסופו של דבר, לתת לנו להרגיש לא מרוצים עם המוצר הסופי. הנה כמה דברים שכיחים שיש להשגיח עליהם בעת ביצוע הזמנת תאים עם מרפסת. וגם עצה חשובה!!!!

טעות מספר 1: חוסר פרטיות
לעתים קרובות אנו מניחים כי מרפסת ייתן לנו מקום פרטי להסתובב על אוניה. אם הפרטיות היא דאגה אז עליכם להיות מודעים לכך שישנם מרפסות המוצעים לכם וללא כל פרטיות. פרטיות עולה כסף.

טעות מספר 2: מרפסת קטנטנה
כיום, מרפסות אוניות הקרוז המודרניות הן כל כך קטנות והכיסאות יכולים להתאים רק בכיוון אחד. וזה מאד מאכזב, שיש מעט מקום קטן לתמרן במרפסת זו. אפילו השולחן הוא מיניאטורי כדי להתאים. מרפסות גדולות עולות תוספת לא קטנה. שאתה בא בתלונה הם מעדיפים לומר לך בכל מיני תרוצים, "תראה את כל שאר הדברים שנתנו לך במקום". למי שלא מודע, הסוכנים אומרים לך ( גם שלא היו שם ) שזהו המקום היחיד בצד החיצוני של הספינה שבו הם אוהבים להירגע כל יום ולוגמים כוס יין, או לקרוא ספר, תוך כדי צפייה בים זושזה המקום להירגע ולהושיט את הרגליים. אבל על הספינות חדשות, למתוח את הרגליים יכול להיות אתגר למדי.

מספר 3: מרפסת עם הפרעות צפיה
קומת סירות הצלה, מוטות תמיכה, גגות מתכת יכול לחסום את התצוגה של מרפסות רבות. לא פלא שהמחירים שמוצעים למרפסות מתחילים החל מ……… במיוחד מחדרים כאלו.


טעות מספר 4: מעט או הרבה שמש
לפעמים מרפסות ממוקמים מתחת לסיפון הבריכה (לעתים קרובות קוראים לזה סיפון לידו) שיש מעליהם סככה שתגביל את כמות אור השמש מגיע למרפסת. זה בסדר אם אתה רוצה צל.

טעות מספר 5: פיח, פתחי אוורור וריחות מאפייה
ברור לך שעשן שיוצא מארובות האוניה צריך ללכת למקום כלשהו, ​​ואם תאי הלינה הם מאחור, הם בדרך כלל המקום שבו העשן הולך.

צילמה Florida Palms

השורה התחתונה היא, שאם אתה רוצה לבזבז קצת כסף על תא עם מרפסת אז מומלץ לחקור כדי לוודא שזה כסף שטוב ששוה להשקיע. ככל שאתה מבלה יותר במחקר, כך תוכלו ליהנות מהמרפסת שלך בקרוז. אם אין לך זמן למחקר ואז פנה סוכן מנוסה בקרוזים ( לא כולם מומחים, זיכרו טוב טוב ) ןשיוכל לעזור לך.

טיפים והמלצות של יאיר בר זוהר כתבות ורשמים קרוז

רוצים לעזור לאתר טיולים שיהיו בו הרבה מסלולי טיולים?

לחץ כאן

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים