• תַפרִיט
  • תַפרִיט

טיולים מאורגנים מותאמים לשומרי מסורת

דף הבית » טיולים מאורגנים מותאמים לשומרי מסורת

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 2 דקות


טיול מאורגן לחו”ל מאפשר לחסוך את הטרחה בתכנון, ארגון והוצאה לפועל של הטיול וליהנות מראש שקט לאורך כל הדרך. חברות תיירות רבות מציעות מסלולי יעדי טיולים בהתאם לעונות הרצויות. לצד טיולי הקיץ בחופשות, תוכלו לבחור להצטרף לטיולי סתיו, חורף או אביב שהינם ייחודיים ומהנים. ההחלטה המרכזית שתידרשו לקחת מתייחסת לבחירת מסלול הטיול המתאים ביותר, כאשר זה נדרש להתחשב במגבלות התקציב והזמן. בכל יעד ומסלול שייבחר, חשוב לוודא מראש כי מדובר בטיול מאורגן לשומרי מסורת כדי ליהנות מהתאמה מקסימאלית של הטיול לצרכים הייחודיים.

הייחודיות מאחורי טיולים לשומרי מסורת

מעבר לעובדה שטיולים מאורגנים מובחנים ביניהם מבחינת ההיקף, המסלול ומקומות היעד, ניתן להבחין בין טיולים מותאמי קהל יעד. לצד טיולי משפחות, טיולים לבני גיל הזהב ולצעירים מלאי אדרנלין, תוכלו לבחור להצטרף לטיול מאורגן לשומרי מסורת הייעודי לקהל המסורתי דתי. ייחודיות טיולים מהסוג הוא בהיותם כוללים פעילויות להן תרומה לחיזוק השורשים היהודיים מעבר לים. הטיולים כוללים מפגשים עם קהילות יהודיות בחו”ל וביקור במוסדות דתיים כמו בתי כנסת המשרתים אותם ברחבי העולם. נושא הכשרות אינו מהווה מכשול בטיולים אלו מאחר שמסלול הטיול כולל לינה בבתי מלון המספקים ארוחות כשרות. כמו כן, במסגרת הלו”ז היומי העצירות הן במסעדות כשרות. במידת האפשר, מועדי העצירות הן בהתאם לזמני התפילות על מנת שחברי הקבוצה יוכלו להתפלל יחד בבתי כנסת. לגבי נושא כשרות הארוחות בטיסות, חשוב להזמין את אלו מראש ולוודא זאת מול מדריך הטיולים. מבחינת האופי החינוכי בטיול, ההסברים הניתנים על ידי מדריך הטיולים המלווה את הקבוצה כוללים אינפורמציה המתייחסת להיסטוריה היהודית מאחורי המקומות בהם מבקרים. 

האפשרויות הבלתי מוגבלות מאחורי הטיול

העובדה שמדובר בטיולים ייעודיים ממוקדים קהל יעד אינה מגבילה את מבחר היעדים האופציונאליים לטיול. החל מטיול מאורגן לתאילנד לשומרי מסורת ועד טיול מאורגן לסין. חברות התיירות עומדות מאחורי מסלול המתוכנן ומתוזמן באופן קפדני ונותן מענה לצרכים הייחודיים על מנת לאפשר נוחות מקסימאלית בטיול. אתרי הטיול הנבחרים כוללים גם ביקורים בבתי חב”ד ומרכזי דת אחרים לצד ביקור באתרים התיירותיים הנפוצים והמוכרים כך שרמת העניין שמציע הטיול הינה גבוהה במיוחד. על מנת לוודא כי הטיול אכן עומד בדרישות הייחודיות, חשוב לברר מבעוד מועד את הפרטים הקטנים והמכריעים. למשל הלוקיישן של בתי המלון בטיול והאם הם ממוקמים בקרבת בתי כנסת או בתי חב”ד. כמו כן, מבחינת תכנון המסלול בסופי שבוע, האם זה מותאם לימי שבת המיוחדים והלינה במיקום נגיש שיאפשר סיור עצמאי ללא צורך בתחבורה ציבורית. בכל מקרה, חשוב לוודא מראש את כל הפרטים החשובים מבחינתכם כדי לאפשר המשך קיום אורח החיים הרגיל וכדי לחסוך אי נעימויות והפתעות במהלך הטיול עצמו.


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם