טיול אופניים בפארקים המלכותיים של לונדון

צילום:Nancy, June 2014

צאו לטיול אופניים קסום במשעולי הפארקים המלכותיים של לונדון! בקרו על הדרך בארמונותיה המלכותיים כמו גם בפארקים היפהפיים והשופעים המאפיינים אותה ופגשו מקרוב את מיטב ציוני הדרך המשמעותיים שלה. סיור זה, שאורכו כחצי יום, מספק לכל משתתף חוויה מהנה במיוחד, חינוכית, מקורית, כיפית ומלאת השראה המאפשרת למטיילים להתרשם מלונדון בדרך אקטיבית במיוחד וסוחפת אותם לחוויה מרגשת בפארקים הירוקים הייחודיים של העיר כמו גני קנסינגטון, גרין פארק, הייד פארק ו – St. James's פארק.

התענגו על הרכיבה בהייד פארק והתרשמו מקרוב ממראה ציוני הדרך המפורסמים ביותר בלונדון לרבות בתי הפרלמנט, הביג בן, כיכר טרפלגר ועוד כמו גם מנקודות העניין המלכותיות היותר מרשימות של העיר כמו ארמון בקינגהאם, ארמון קנסינגטון ואנדרטת ההנצחה לנסיכה דיאנה.

המוטו המלווה את סיורי האופניים הוא: כמה שיותר לראות, כמה שפחות להתאמץ וכמה שיותר ליהנות! קל יותר לדווש על אופניים בין האתרים השונים בהשוואה למאמץ הנדרש מכם בהליכה רגלית ויתרון המהירות היחסי של האופניים מאפשר לכם לנצל את מרב הזמן העומד לרשותכם לחקירה מעמיקה של נקודות העניין המרתקות הנקרות בדרככם. המדריך המקצועי ילווה אתכם בדרככם ויעניק לכם העשרה מושלמת המשלבת הווה ועבר השזורים בהיסטוריה מרתקת ובהרבה הומור.

לחץ כאן>  להזמנת טיול אופניים בפארקים המלכותיים של לונדון

בריטניה הגדולה לונדון סוכנויות וחברות טיולים דוברי שפות זרות טיולי אופנים, פארקים בלונדון


כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים