טיול יום הכולל סיור באלקטרז בשילוב עם מיור וודס, יער עצי הסקויה הענקיים וסוסליטו

 

השוו את הצנע האכזרי של אלקטרז עם היופי הטהור של מיור וודס וסאוסליטו בטיול יום מרתק זה מסן פרנסיסקו. זהו יום מלא בניגודים: מעלייה על מעבורת לאי אלקטרז נסיעה על גשר שער הזהב, עד הליכה דרך יער של עצי סקויה ענקיים ומנוחה בכפר הציורי סאוסליטו.

עיקרי הדברים

  • צפוי להימכר עד גמר המלאי
  • פרשנות מוקלטת דרך אוזניות
  • תיהנו מיום הרחק מההמולה של העיר
  • כלולים איסוף והחזרה למלון חינם
  • כל דמי הכניסה כלולים

המלאי צפוי להיגמר! הכרטיסים לאלקטרז בדרך כלל נמכרים עד גמר המלאי שבועות מראש. הזמינו מבעוד מועד כדי להימנע מאכזבה.

טיול יום מרתק זה לוקח אתכם דרך גשר שער הזהב לעבר הנוף של סן פרנסיסקו מויסטה פוינט, לאחר מכן, דרך הרי החוף אל מיור וודס הפופולרי באזור המפרץ. אנדרטה לאומית זו, היא מראה של יער בתולי של עצי סקויה בחוף קליפורניה, בין הוותיקים והגבוהים ביותר על פני כדור הארץ. נצלו את ההזדמנות לשוטט ביער העתיק של עצי סקויה ענקיים בביקור של 75 הדקות שלכם במיור וודס.

אחריו הטיול במיור וודס, הגיע הזמן לצאת להליכה לאורך החוף של סאוסליטו בסגנון ים תיכוני באווירה כפרית, הוא נחשב לכפר היפה ביותר בקליפורניה. תצטרכו בין 30 ל-45 דקות כדי לטייל, לעשות קניות ולצלם בשעות הפנאי שלכם במושבת האמנים הציורית השוכנת לחופו הצפוני של מפרץ סן פרנסיסקו.

הסיור שלכם כולל גם את הנסיעה במעבורת לאי אלקטרז וסיור רגלי עם הקלטת אודיו ב"בלוק התאים". הכלא הפדרלי לשעבר הזה, היה ידוע בשם "דה רוק" (האבן) ושוכנו בו גנגסטרים כמו אל קפונה (פני צלקת) ומשין גאן קלי. תלמדו על הבריחה המפורסמת מאלקטרז, על האסירים הידועים לשמצה של הכלא ועוד בסיור זה.

מלאי הכרטיסים לאלקטרז אזל?

הפלגה למיור וודס, עם עצי הסקויה הענקיים, סאוסליטו והבריחה מדה רוק

אם הכרטיסים לאלקטרז אזלו, הזמינו את האפשרות הטובה ביותר הבאה, שדרגו את הסיור במיור וודס עם הפלגה ל"בריחה מדה רוק". 90 דקות של שייט במפרץ מתחת לגשר שער הזהב ולאחר מכן עיקוף של אלקטרז פעמיים, מאפשר לכם לראות מקרוב כל זווית של האי המסתורי.

תוכלו לשמוע סיפורים מצמררים על ניסיונות בריחה מרגיזים של הפושעים הידועים לשמצה מאלקטרז וכמו כן, גם את התיאורים שלהם על האכזריות של החיים על האי. שייט מיוחד במפרץ סן פרנסיסקו מציע אפקטים קוליים וסיפורים מסקרנים על קפונה, בילי קוק הרוצח, ניסיון הבריחה של קלייד ג'ונסון מאלקטרז ורבים אחרים, כל זה ייקח אתכם אחורה בזמן לימים שבהם הכלא השמור היטב הזה היה המוסד האמריקאי של מערכת הענישה, המפחיד ביותר.

 –

שימו לב: ההפלגה למיור וודס ובריחה מדה רוק אינה כוללת כרטיס לאלקטרז.

  

לפרטים נוספים על טיול יום הכולל סיור באלקטרז, מיור וודס יער עצי הסקויה הענקיים וסאוסליטו, תמחור וביטולים

אמריקה הצפונית ארצות הברית סוכנויות וחברות טיולים דוברי שפות זרות סן פרנסיסקו אלקטרז, סאוסליטו

כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות