טיול יום מהונג-קונג לגואנגזו (קנטון)

צא לטיול יום מלא בעיר השלישית בגודלה בסין כולה- גואנגזו המרתקת. לעיר תגיע מהונג-קונג בשייט על קטמרן. לאחר מכן תפגוש את המדריך שלך שיוביל אותך בין כמה מן האתרים והמראות הידועים ומעניינים ביותר של סין. תחזה באוסף המהפנט של לוחמי הטרקוטה של שושלת קין (Qin), תפגוש דובי פנדה מקסימים בפארק הספארי שנזן (Shenzhen) ותטייל ברחבי העיר גואנגזו שבעברה הייתה ידועה כקנטון. בעיר זו תמצא שילוב של המודרני והעתיק- גורדי שחקים עצומים ומקדשים עתיקים ומרהיבים. ארוחת צהריים, אמצעי תחבורה וויזה קבוצתית כלולים גם הם.

דגשים לטיול:

  • אישור הזמנה מידי
  • טיול יום מלא (יעד א' ל-ב')
  • ארוחת צהריים כלולה
  • איסוף והורדה במלון כלולים ללא תשלום
  • הטיול מובל על ידי מדריך מקומי
  • סיור מקיף של העיר

לאחר האיסוף מהמלון תהנה מ-50 דקות שייט על קטמרן, אחריו נסיעת רכבת לאזור התעשייה שקו (Shekou). למקום זה משמעות היסטורית רבה- הוא נחשב למקום הראשון בסין בו עסקו בכלכלה ושימש כתחנת מכס בעברו. בשנות השמונים היה האזור בסיס של עובדי מכרות. אם תגיע באחד מימות השבוע, מומלץ להתחיל את הביקור באחד מגני הילדים השוכנים באזור וכך לחוות מעט מחיי היום יום בעיר.

דב הפנדה הוא אחד מהסמלים הידועים ביותר של סין והוא נחשב לאוצר לאומי. יעדנו הבא לוקח אותנו אליו- פארק הספארי שנזן, הממוקם על נהר השילי (Xili), הוא ביתם של זנים מוגנים רבים כמו פילים אסייתיים, עגורנים, טיגריסים סיביריים ואיך לא- פנדות.

יעדנו הבא, אם יהיה לנו די זמן, הוא השוק- מקום אידאלי לחוות את ההווי המקומי ולהכיר מוצרים חדשים ומסקרנים. התבונן בתושבים המקומיים אורחים את קניות היום-יום שלהם ואולי אפילו תבחן את קישורי המיקוח שלך בעצמך!

התחנה הבאה מרתקת במיוחד- תחזה בתערוכת פסלי חיילי הטרקוטה של שושלת קין וסוסיהם, שהתגלו בשיאן (Xian) ויש הטוענים כי הינם פלא עולם שמיני. מדריכך יספר לך על חשיבותם של פסלים אלו ועל תפקידם להגן על הקיסר הראשון של סין. בנוסף לכך תראה מחסני ברונזה בני אלפיים שנה ויותר, מלאים בכלי פורצלן וחרס, בציורי קיר וחפצים עתיקים נוספים ומרהיבים שנשמרו מימי שושלת טאנג.

טיול היום שלך בסין המרכזית מסתיים בעיר גואנגזו- מרכז התרבות, הכלכלה והפוליטיקה בפרובינציית גואנגדונג Guangdong)) והעיר השלישית בגודלה בסין כולה. לאחר ארוחת צהריים במסעדה סינית מקומית נמשיך לסיור באתריה החשובים והמעניינים ביותר של העיר, לדוגמא מקדש ששת עצי הבאניאן והיכל הזיכרון של ד"ר סאן יאט סן (Sun Yat Sen).

בסיום טיולנו, נחזור ברכבת אקספרס אל תחנת קאולון (Kowloon), משם הסעה להונג קונג והורדה בבית המלון.

לפרטים נוספים של טיול יום מהונג-קונג לגואנגזו . תמחור, מדיניות וביטולים

הונג קונג סוכנויות וחברות טיולים דוברי שפות זרות סין גואנגזו, הונג קונג, טיול


כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים