טיול יומי מלונדון לאוקספורד, ל – Cotswolds, לטירת Warwick ול – Stratford-on-Avon

בקרו באוקספורד, ב – Stratford-on-Avon ובטירת Warwick, שריד לימי הביניים, ביום טיול אחד גדוש ועשיר היוצא מלונדון וסוחף אתכם לחוויה אטרקטיבית ועתירת ריגושים בשלושת אתריה הפופולאריים ביותר של אנגליה. התענגו על טיול רגלי באוקספורד, ביתה של האוניברסיטה מהיוקרתיות בעולם, חצו את אזור Cotswolds היפהפה, בקרו ב -Stratford-upon-Avon, ערש הולדתו של וויליאם שייקספיר והמשיכו במסע לאחור במנהרת הזמן עם ביקור מרגש בטירת Warwick המרהיבה.

הטיול המדהים שלפניכם פותח באיסוף מבתי המלון במרכז בלונדון. לחילופין, תוכלו להצטרף לסיור בתחנת המפגש Victoria Coach. עלו למיניבוס המפנק והתרווחו להנאתכם בדרככם, הרחק משאון העיר ההומה ומההמולה הבלתי פוסקת המאפיינת את הבירה לונדון. התחנה הראשונה הממתינה לכם היא אוקפסורד, בה שוכנת האוניברסיטה הידועה הנחשבת לאוניברסיטה דוברת האנגלית העתיקה בעולם. צאו לסיור מודרך במרכז העיר ושאפו עמוק אל קרבכם את אווירה המלומד והמחכים של העיר. השתמשו באזניות המשוכללות שקיבלתם והאזינו למדריך תוך שאתם פוסעים בינות לבניינים ולחצר העתיקים ושבעי הימים אשר היוו מקור השראה לדורות של תלמידים שחלקם הותירו את חותמם על המפה העולמית.

קחו הפוגה להתרעננות מהירה ועצרו לארוחה קלה בתשלום עצמי. לאחר מכן, צאו שוב לדרך והתענגו על הגבעות הירוקות האופייניות לאזור Cotswolds, אזור הטבוע עמוק במסורת היופי האנגלית ומזמין אתכם לביקור בתוך גלוית נוף ציורית הממזגת קוטג'ים טיפוסיים, פונדקים חינניים ונוף מופלא לחוויה מושלמת. כאשר תגיעו ל – Stratford-upon-Avon, מקום הולדתו של ויליאם שייקספיר המפורסם, בקרו בביתו הציורי של המחזאי הנודע ועצרו לארוחה קלה בעלות עצמית באחת המסעדות בסביבה.

כעת, המשיכו בדרככם בכיוון טירת Warwick המתוארכת לימי הביניים העלומים ומתאפיינת במגדלים מפוארים ובביצורים שנותרו ברובם על כנם. סעו אחורה במנהרת הזמן אלף שנים לאחור תוך שאתם חוצים את הגשר אל עבר עולם של סעודות, קרבות וטקסים שחלף ואיננו עוד. טפסו במעלה המדרגות ל – Princess Tower ואם אתם אמיצים ממש, אל תחמיצו את ההזדמנות להציץ מקרוב על הצינוק המצמרר בו עברו האסירים עינויים קשים. כמובן, אל תוותרו על סיור במשעולי הגנים הקסומים המקיפים את הטירה ואשר מהווים בחודשי הקיץ כר פורה לפעילות ססגונית בתחומי הקשתות, הציד והדו – קרב.

עם סיום הטיול, שובו לנקודת המוצא ב – Victoria Coach Station כשמאחוריכם טיול ייחודי ובלתי נשכח.

לחץ כאן> להזמנת סיור לאוקספורד, ל – Cotswolds, לטירת Warwick ול – Stratford-on-Avon

בריטניה הגדולה סוכנויות וחברות טיולים דוברי שפות זרות Cotswolds, Stratford-on-Avon, אוקספורד, טיול יומי לונדון, טירת Warwick

כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות