טיול לאתרים יהודים קדושים מתל אביב לטבריה, צפת והר מירון. באנגלית

נבקר בכמה מהאתרים הקדושים ביותר של היהדות עם טיול מרגש שיוצא מתל אביב. תוכלו לשמוע תובנות מרתקות על הדת העתיקה היהדות בעזרת מדריך מומחה, ובנוסף נחקור שתי ערים  מתוך ארבעת הערים הקדושות של ישראל. נבקר בקברי צדיקים של רבי מאיר בעל הנס ורבי משה בן מימון שבטבריה, ולאחר מכן המשיכו לצפת, עיר עתיקה שמוערבת מאד במיסטיקה של הקבלה. בקרו בבית הכנסת "ארי אשכנזי" ובאתרים אחרים, ולבסוף נסיים את הטיול בהר מירון בקברו של רבי שמעון בר יוחאי הנערץ.

עיקרי הדברים:

  • כל דמי הכניסה כלולים.
  • הסעות מהמלון וחזרה חינם.
  • מדריך אינפורמטיבי, ידידותי ומקצועי.

יוצאים מהמלון שבמרכז תל אביב בבוקר במיני וואן ממוזג, ונוסעים צפונה לאורך חוף הים התיכון של ישראל. לאחר מכן, פונים מזרחה למישור ארמגדון אשר שם תוכלו להתרענן מנופים של גבעת מגידו התנ"כית.

לאחר עצירה במפעל היהלומים שכולל כיבוד קל, מגיעים לכנרת ולטבריה, אחת מארבעת ערי ישראל הקדושות. טבריה, שנוסדה במאה הראשונה לספירה, היא ביתם של כמה אתרי קבורה קדושים של היהדות.

נבקר בקברו של רבי מאיר בעל הנס, שפירושו הוא רבי מאיר עובד הנס, ראו כיצד קברו המשוחזר נבנה עם שני עמודי אבן שסימנו את קברו הראשון, העתיק. לאחר מכן, בקברו של רבי משה בן מימון, מחבר ה"משנה תורה", והקשיבו לסיפור כיצד בחרו את המקום של קבר במאה ה -12 במקום שבו נעצר גמל נושא את גופו.

אחרי הפסקה לארוחת צהריים (הוצאה פרטית), ממשיכים לעיר צפת, עוד אחת מארבע ערי הקודש ומרכז הקבלה – המיסטיקה היהודית. נתמזג לנו ברחובות המרוצפים באטמוספירה של העיר העתיקה של צפת ונלמד על המורשת המיסטית של העיר בביקורים בבית הכנסת ארי אשכנזי, מרכז המבקרים של יצחק לוריא ורובע האמנים.

נסיים בהר מירון ומקום מנוחתו של רבי שמעון בר יוחאי, מחבר ספר הזוהר של הקבלה. נבקר בקברו ונקשיב למסורת כיצד יהודים אורתודוכסים מתאספים כאן בל"ג בעומר כדי לחגוג ולתת לראשונה את בניהם בני השלוש לתספורת הראשונה שלהם.

הסיור שלכם מסתיים עם ירידה בערב בבית המלון שלכם בתל אביב.

לפרטים נוספים על טיול לאתרים יהודים קדושים מתל אביב לטבריה, צפת והר מירון, תמחור וביטולים

מסלולי טיול אנגלית, אתרים יהודים, הר מירון, טבריה, טיול, מסלול טיול ליום שלם, מסלולי טיול ביום, מסלולי טיול מומלצים באביב, מסלולי טיול מומלצים בחורף, מסלולי טיול מומלצים בסתיו, מסלולי טיול מומלצים בקיץ, סוכנויות וחברות טיולים דוברי שפות זרות, צפת, קדושים, תל אביב

רוצים לעזור לאתר טיולים? לחץ כאן

גישה חדשה כאן הסוכנים נלחמים עליך ולא שאתה תרדוף אחרים

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות