טיול לקבוצה קטנה של טעימות יין במדוק או בסנט אמיליון וסיור בטירות בבורדו

תיהנו מאחר הצהריים של טעימות יין צרפתי במדוק(Médoc)  או באזור סנט אמיליון(St-Emilion). תוכלו לבקר בשתי טירות צרפתיות מופלאות וליהנות מטעימות יין שונים בליווי מגש צרפתי קלאסי של לחם מקומי, גבינה ובשר משובח. סיימו את אחר הצהריים עם סדנת יין שבה תלמדו כמה עצות על טעימות יין.

עיקרי הדברים

  • סיור קבוצתי קטן
  • מדריך אינפורמטיבי, ידידותי ומקצועי
  • מבוא מושלם עבור מבקרים בפעם הראשונה

עוזבים את בורדו אחר הצהריים ואפשר להירגע בנסיעה בדרך למדוק או לסנט אמיליון, ושם נערוך טעימות יין בשתי טירות שונות.

סיור יין במדוק:

תהנו מהנסיעה היפה בדרך המלך של מדוק בזמן שתתפעלו מהטירות המפורסמות מרגוקס (Margaux), לטור (Latour) או מוטון-רוטשילד (Mouton-Rothschild). לאורך הדרך תוכלו לעצור לעשות כמה תמונות לאור הנוף היפה, ותוכלו להאזין ולהעשיר את הידע בעזרת המדריך שמספק הסברים והדרכה על אזור היין של בורדו לפני ההגעה לטירה. הטירה הראשונה יודעה באיכות גבוהה של היין שלה, הטירה מסווגת בתור הטירה היוקרתית ביותר באזור. טירות נוספות באיזור שתוכלו לבקר בהן: קנטנק בראון, פלומי, סירן או לגרנג'.

בכרם תטעמו את אחד היינות של הטירה ולאחר מכן תבקרו במרתפים כדי שתוכלו ללמוד את תהליך הכנת היין, ואז כמובן תוכלו לשתות ולטעום עוד יין!! ביחד עם מתאבנים צרפתיים כמו לחם טרי, גבינה מקומית, וסציצון(נקניק מיובש).

המשיכו לטירה השניה, לאחוזה משפחתית מקסימה. טיילו בטירה ובמרתפים לפני שתיקחו חלק בסדנת היין, אשר שם תרחיבו את הידע ואת ההערכה שלכם על היין הצרפתי.

סיור יין בסנט-אמיליון:

הירגעו ותהנו מהנסיעה מבורדו לכרמים של סנט-אמיליון. הטירה הראשונה אשר נעצור בה מייצרת יין באיכות גבוהה מאד. תוכלו לבקר גם בטירות: סאוטרד(Soutard), גראנד מיין(Grand Mayne), פרסק(Pressac) או פררנד(Ferrand). תהנו מכוס יין משובחות מלווה עם לחם מקומי, גבינה וסציצון. הקשיבו למדריך שמסביר את תהליך הכנת היין ותגלו עובדה קטנה שכל היינות של בורדו הם תערובות.

לאחר מכן תגלו את הכפר המקסים סנט-אמיליון, המציע כמעט 800 טירות ואחוזות באזורו בעזרת טיול מודרך. זהו אתר מורשת עולמית של אונסק"ו שתחילתו בימי הביניים. לאחר מכן, בקרו בטירה נוספת, אחוזה משפחתית אשר פועלת כבר כמה דורות. טיילו בין הכרמים בזמן שהמדריך יסביר את מגוון וסוגי היין השונים. תסיימו את הסיור בסדנת יין אשר תוכלו ללמוד עוד קצת על היין הצרפתי.

לפרטים נוספים על טיול לקבוצה קטנה של טעימות יין במדוק או בסנט אמיליון וסיור בטירות בבורדו, תמחור וביטולים

סוכנויות וחברות טיולים דוברי שפות זרות צרפת בבורדו, טעימות יין, מדוק, סנט-אמיליון

כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות