טיול מבנגקוק למקדשי איאטטאיה ושייט בנהר צ'או פראיה

ביקור באיאטטאיה הממוקם 85 ק"מ מבנגקוק  – בירת סיאם העתיקה מ 1350 עד 1 767- שנמצא ברשימת המקומות האתרים המשומרים של אונסק"ו – עם טיול בספינת נהר על נהר צ'או פראיה.

הסיור עם מדריךמורשה מטעם ממשלת תאילנד,  דובר אנגלית שידגיש את ההיסטוריה המרתקת של תאילנד ושל מקדשי איאטטאיה, חורבות אבן, פסלים בודהיסטיים כולל פסל הבודהה השוכב של Wat Chai , בעיר הבירה העתיקה של תאילנד, אשר  נבזזה ידי פולשים בורמזיים במאה ה -18.

סיור של יום שלם זה כולל ארוחת צהריים ושמחזיר אותך לבנגקוק בסירה.

מוקיפדיה

צ'או פראיה (בתאית: แม่น้ำเจ้าพระยา) הוא הנהר המרכזי בתאילנד ואורכו 372 קילומטרים. הוא זורם דרך בנגקוק ונשפך למפרץ תאילנד.

הצ'או פראיה נוצר משילובם של הנהרות נאן ופינג, סמוך לעיר נאקון סאוואן. הנהר זורם מהמישורים במרכז תאילנד לבנגקוק ונשפך למפרץ תאילנד. במחוז שאי נט מתפצל הנהר לנהר מקביל לנהר צ'או פראיה, ששמו טה צ'ין, שנשפך גם הוא במפרץ תאילנד.

הנהר זורם במספר ערים בתאילנד ובהן הבירה בנגקוק והערים נונתבורי ונאקון סאוואן. במהלך תקופת איוטהאיה, תושבי העיר איוטהאיה חפרו תעלות כדי לעקוף את פיתולי הנהר ולקצר את דרכו לים.

נהר הצ'או פראיה חוצה את בנגקוק וכדי להגיע מגדה אחת לגדה שנייה של עיר זו יש לחצות את הנהר באמצעות אחד הגשרים על הנהר, מעבורת או סירה.

לחץ כאן>לפרטים נוספים על טיול מבנגקוק אל מקדשי איאטטאיה ושייט נהר – תמחור, ביטולים ותנאים

סוכנויות וחברות טיולים דוברי שפות זרות תאילנד בנגקוק, טיול, מקדשי איאטטאיה, צ'או פראיה


כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות