טיול 24 שעות בבואנוס איירס

כתבה וערכה סיגל ריקלין: יועצת טיולים

 –

בירת ארגנטינה היא אחת המדינות השמחות בעולם כולו ויש בה: אמנות מדהימה, שכונות מרתקות, אוכל מדהים, מופעי טנגו, סטייקים מצוינים ועוד ועוד. יש כל כך הרבה מה לראות ו 24 שעות אינן מספיקות כמובן. לכן, בכתבה זו אנסה לרכז עבורכם את המיטב.

אתרים מרכזיים הראויים לביקור בבואנוס איירס הם: אזור הריקולטה, בו מצוי גם בית הקברות המפורסם ובו קברו של אוויטה, שכונת לה בוקה ושכונת פלרמו. שיטוט ברחובות העיר בעלת הפארקים הרחבים והרחובות הסואנים עם בתים קולוניאליים יפים יספקו לכם חוויה מדהימה ובלתי נשכחת!

את "יום המרתון" בבואנוס איירס חייבים להתחיל ברגיעה. ולכן, יום זה יתחיל בארוחת בוקר ב Cafe Tortoni הנמצא במרכז העיר. זהו ה- בית קפה בעיר בתי הקפה הזו. בית קפה זה הוא גם הותיק ביותר בעיר ונפתח לראשנה ב 1858 ואחד היפים ביותר בבואנוס איירס. ארוחת הבוקר במקום נפלאה ואין דרך טובה ממנה להתחיל את היום!

לאחר ארוחת הבוקר נטייל לאורך Avenida de Mayo  לכיוון הבית הורוד ונוכל להתרשם מאדריכלות הארט נובו היפה ומהמרפסות האופייניות בבתים לאורך הדרך. בדרך נעבור דרך תחנת הרכבת התחתית של העיר בתחנה בשםPeru station  – קו A  היה הקו הראשון  באמריקה הלטינית. תחנת פרו השתמרה בצורה מופלאה ונראית כפי שנראתה ב 1913כשנבנתה, עם פרסומות מצוירות על הקירות, הקיוסק המקורי וקופת הכרטיסים המקורית. הקו נבנה על ידי הבריטים ולכן הנהג יושב בצד שמאל…

ניתן לנסוע מספר תחנות ברכבת התחתית ולרדת בתחנת Saenz Pena  . הנסיעה ברכבת הזו גורמת לתחושה של חזרה בזמן. הרכבת עתיקה במיוחד והתחושה נפלאה! כשנרד מהרכבת ניכנס אל  בנין Palacio Barolo . ניתן לערוך סיור במגדל (בתשלום סביר) ובו מעפילים לראש המגדל שהיה בעבר הבניין הגבוה ביותר באמריקה הלטינית. מראש המגדל נשקף נוף מדהים של כל העיר. הבניין עצמו מעניין ביותר גם מבחינה ארכיטקטונית.

 –

את ארוחת הצהריים ניתן לערוך ב Cafe Las Violetas . לאכול כריכים ועוגות מדהימות. המקום הוא גם אחד מבתי הקפה היפים בעיר ושווה בהחלט ביקור. העוגות שבמקום טעימות ביותר!

לאחר הארוחה נפנה לכיוון Plaza Francia  בריקולטה לסיור וביקור בבית הקברות המפורסם בו מצוי קברה של אוויטה פרון ושל מפורסמים נוספים כשבינות הקברים מסתתרים סיפורים רבים. לאחר הביקור ממשיכים לטייל ברובע ריקולטה בין המסעדות, בתי הקפה והגלידריות ומשo ניסע לכיוון פלרמו Palermo ונעבור בפארקים הירוקים בו עד שנגיע לגן הורדים ונתמוגג מפריחתם. וכך… הערב כבר יורד.

 –

ניתן לטייל בחזרה לפלאזה איטליה ומשם לקחת רכבת תחתית לכיכר סן מרטין ולנוח באחד מהברים של בתי המלון באזור.  לאחר מכן נפנה לארוחת הערב במסעדת El Establo parilla בה נאכל אוכל מקומי טעים מאד.

קיים היצע רב של אפשרויות בילוי לילי בבואנוס איירס רעיון מקורי הוא לערוך טיול סאגווי בשעות הערב ולקבל תצפית וזווית שונה על העיר.

אם יש עדיין כוח – ניתן לבלות את שארית הלילה במועדון לילה מקומי כמו Niceto Club .

מסלול טיול ליום שלם מסלולי טיול עירוני מסלולים ויומני טיול מומלצים, מהעולם מקומות ואזורי טיול מומלצים בחו''ל בואינוס איירס

רוצים לעזור לאתר טיולים שיהיו בו הרבה מסלולי טיולים?

לחץ כאן

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות