טיסות ברחבי ארה"ב החל מ -35 דולר למחצית השנייה של 2020

 

מאמר זה מכיל הפניות למוצרים של אחד או יותר מהמפרסמים שלנו. אנו עשויים לקבל פיצוי כאשר תלחץ על קישורים למוצרים אלה. התנאים חלים על המבצעים המופיעים בדף זה. לאתר טיולים אין אחריות לכל בעייה

כרגע כולנו בבית בגלל COVID-19, אבל רובנו חולמים על תקופה בה נסיעות שוב ייפתחו. אף שאיש אינו יודע בדיוק מתי יהיה בטוח עבור מי לצאת לטיולי פנאי, עדיין כיף לחלום, לתכנן ולעשות פוטנציאל אפילו להזמין משהו עם שינוי וביטול גמישים.

עם זאת בחשבון, הנה דוגמה של עסקאות טיסה בכיוון אחד ששילמו והעניקו פרסים למחצית השנייה של 2020.

הערה: אל תזמינו נסיעות אלא אם כן אתם מבינים היטב את העונשים הנוגעים לשינוי או ביטול אם מצב ה- COVID-19 עדיין מצדיק אמצעים כאלה במחצית השנייה של השנה.  לדעת האתר במחירים שווים סיכון

 

עסקאות טיסות זמינות כעת

דאלאס – לוס אנג'לס: 46 דולר

תוכלו למצוא טיסות ללא הפסקה במחיר זה הן באמריקן איירליינס והן באלסקה איירליינס עד אמצע נובמבר. אלה תעריפי כלכלה בסיסיים

ניו יורק – לוס אנג'לס: 51 דולר

זהו המחיר לחיבור טיסות ספיריט איירליינס ברחבי הארץ, זמין עד אמצע נובמבר 2020. אם אתם מעדיפים טיסה ללא הפסקה בחברת תעופה כמו יונייטד, המחירים הללו מתחילים סביב 100 דולר למחצית השנייה של השנה.

יוסטון – ניו יורק: 56 דולר

זהו מחיר כלכלי בסיסי ביונייטד עם תאריכים רבים הזמינים בכל חודש עד אמצע נובמבר 2020. הוסף 30 דולר לכיוון עבור מחיר רגיל לכלכלה.

ניו יורק – מיאמי: 35 $

Nonstop, טיסות כלכלה בסיסיות מניו יורק למיאמי על אמריקן איירליינס זמינות לתוך אמצע נובמבר מן 35 $, עם הפעלת כלכלה קבועה על 15 $ יותר לכל כיוון.

שיקגו – אורלנדו: 37 דולר

המחירים במסלול זה לכלכלה בסיסית ניתן למצוא בין 37 $ ל 49 $ לכל כיוון במגוון תאריכים לאמצע נובמבר הן אמריקן איירליינס והן יונייטד. ל- Frontier מגוון גדול יותר של תאריכים החל מ- $ 37 לכל כיוון.

אטלנטה – אורלנדו: 49 $

המחירים במסלול זה מתחילים בסביבות 49 $ לחודש אוקטובר וניתן למצוא אותם החל מ- 63 דולר ב- JetBlue ודלתא. ספיריט יכולה להביא אותכם לשם תמורת 26 דולר בכל דרך לספטמבר ו- 38 דולר לסתיו.

סיאטל – לאס וגאס: 49 $ 

הן באלסקה והן בדלתא, טיסות כלכליות בסיסיות ללא הפסקה במסלול זה מתחילות ב 49 $ עד תחילת ספטמבר. לאחר זמן זה, המחירים מתחילים ב -63 דולר לכל כיוון על אותם ספקים לפברואר 2021.

הוואי: סביב 100 $ 

בנובמבר יש טיסות בכיוון אחד להוואי משערים כמו סן פרנסיסקו, לוס אנג'לס, סיאטל ופניקס בסביבות 100 $ לאדם באמריקה, דלתא, הוואי ויונייטד. אם תרצו לטוס להוואי מיוסטון, דאלאס, ניו יורק או שיקגו, זה יעלה קצת יותר, אך ניתן למצוא טיסות מ -150 דולר לקצת פחות מ -200 דולר לכל כיוון (אפילו בנתיבים הארוכים יותר) לאמצע נובמבר 2020.

ניו יורק – ארובה: 86 $

מסלול זה בדרך כלל די יקר, אך הוא די במחיר סביר עם מזומנים או מיילים לאמצע נובמבר ממרכזי יונייטד כמו ניוארק ויוסטון. כרטיסים לכלכלה מלאים זמינים תמורת 10 $ בלבד יותר לכל כיוון. מחירים מיוסטון מתחילים בסביבות 96 $ במזומן.

NYC – אתונה: 282 $ (הלוך ושוב)

בעוד שרשימה זו מתמקדת בעיקר ביעדים קרובים יותר, ישנם אירועים זמינים לאירופה. לדוגמה, דלתא ויונייטד טיסות במחיר של 282 דולר לאתונה (הלוך ושוב) לאמצע אוקטובר. צפו להוציא 100 דולר נוספים בכרטיסים לכלכלה מלאה. אם אתם רוצים לחכות יותר מאוקטובר  המחירים עולים לאמצע 300 הדולר של מגוון חברות תעופה בסוף השנה.

כיצד למצוא מבצעי טיסה

האמור לעיל הוא רק דוגמה לדברים שאנו רואים באתרים שיפורטו בהמשך, וסביר להניח כי המסלולים בהם אתם הכי מעוניינים אינם ברשימה זו. זו לא בעיה אם אתם יודחםע לחפש עסקאות טיסה משלכם

כירטוס טיסות של חברה שנמצאת במערכות אמדאוס העולמי

קיווי – לכל אתר ( באנגלית ) ששיך למדינות שונות, עשוי להיות מחירים שונים וגם מחירים שונים בשקלים לעומת מטבעות אחרים. כאן יש אחריות לאיחורים, ביטולים של הטיסות מטעם החברה. כאן המחיר הוא סופי!! ואין הפנייה לשום גורם שלישי

קיווי שלדעתי האישית הוא הטוב בעולם. באיכות

קיויי ארצות הברית – מעולה

קיווי בריטניה

קיווי ישראל

קיווי קנדה

קיווי אוסטרליה

קיווי אסטוניה

קיווי הונג קונג

קיווי הודו

קיווי אירלנד

קיווי ניו זילנד

קיווי פיליפינים

קיווי סינגפור

קיווי דרום אפריקה

אתרי השוואות לטיסות OTA

סקאיסקיינר – לכל אתר ממדינה שונה, עשוי להיות מחירים שונים ( תלוי בכוח הקניה באותה מדינה והסכמים מול חברות התעופה ) וגם מחירים שונים בשקלים במטבעות אחרים. כאן אין אחריות לאיחורים, ביטולים של הטיסות. כאן המחיר הוא לא סופי!! רק לאחר שתועבר לאתר שלישי תדעו את המחיר הסופי ואת תנאי הכרטיס המלאים.

מומונדו ברחבי העולם. סימן כוכב, הם הזולים ביותר. אבל הגרמני הזול ביותר (בדרך כלל).

לכל אתר עשוי להיות מחירים שונים ( תלוי בכוח הקניה באותה מדינה והסכמים מול חברות התעופה ) וגם מחירים שונים בשקלים במטבעות אחרים. כאן אין אחריות לאיחורים, ביטולים של הטיסות. כאן המחיר הוא לא סופי!! רק לאחר שתועבר לאתר שלישי תדעו את המחיר הסופי ואת תנאי הכרטיס המלאים.

 1. Momondo Australia
 2. Momondo Czech Republic
 3. Momondo Denmark
 4. Momondo Spain*
 5. Momondo Finland
 6. Momondo Italy *
 7. Momondo Netherlands *
 8. Momondo Norway
 9. Momondo Portugal
 10. Momondo Romania
 11. Momondo Sweden
 12. Momondo United Kingdom
 13. Momondo United States *
 14. Momondo Belgium *
 15. Momondo Brazil
 16. Momondo Estonia
 17. Momondo Poland
 18. Momondo Russia
 19. Momondo German *

Chip O Air

Jet Radar *

Orbiz

Expedia

Trifasta

eDreams – בריטניה – מעולה בגלל שהוא שייך לקרטל חברות התעופה סטאר

Opodo UK  מעולהף בגלל שהוא שייך לקרטל חברות התעופה סטאר

Opodo Germany מומלץ מאד, בגלל שהוא שייך לקרטל חברות התעופה סטאר

Airfarewatchdog

Vayama

Flights Mojo NEW!

ONE TRAVEL – קופונים לכל שירותי התיירות

תביעה של חברות תעופה בגין אחור, עיכוב, ביטול ומטען

Air Help

העברות משדה התעופה

Transfer to and from the airport in any destinations מעל ל 43,565 העברות משדה התעופה למלון וחזרה. בכל העולם. מהחברה הטובה בעולם

Kiwi Texi

Uber

 

החליטו אם תשלמו במזומן או בנקודות

כשאתם מוצאים עסקת טיסה, תצטרכו להחליט אם העסקה הטובה ביותר במזומן או בנקודות. זו החלטה אישית שרק אתם יכולים לקבל. עם זאת, יש שיאמרו כי המחירים הללו כה נמוכים, עד שחבל "לבזבז" מיילים או נקודות אלא אם כן עסקאות הפרסים נמוכות באופן דומה – ולפעמים, הן גם כן.

הבינו את מדיניות הביטול לפני רכישת כרטיס טיסה

לבסוף, לפני שאתם קונים כרטיס טיסה במציאות הנוכחית, הבינ את מדיניות הביטול וקנייה מחדש מהספק שאתם מזמינים. חברות התעופה התאימו את המדיניות שלהן להיות ידידותיות יותר להזמנות עתידיות, אך משמעות הדבר יכולה להשתנות מחברת תעופה לחברת תעופה, והן עשויות להשתנות תלויות אם השתמשתם במזומן או מיילים. בעוד שלעתים קרובות אתם מסוגלים לרכוש מחדש כרטיס טיסה לתאריך עתידי ללא דמי שינוי.

שורה תחתונה

אף אחד לא יכול להבטיח מתי נוכל לנסוע. מצב קורונה הוא נוזלי, ללא תאריך סיום. האם החברה תהיה בפשיטת רגל? . אם אתם מוכים לבצע כמה הזמנות ספקולטיביות למחצית השנייה של השנה, אתם עשויים בסופו של דבר לנסוע וליהנות או שתצטרכו לבטל או להזמין מחדש ככל שהחודשים מתקרבים. היכנסו לכל הזמנה בעיניים פקוחות והבנה נחרצת של תנאי הביטול.

קופונים ומבצעים בתיירות טיסות זולות


כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים